0

Laporta był jaki był ale do tego by nie dopuścił. Kurr!!

0

Koleś nie chce Pichichi bo wie że i tak go nie zdobędzie.

W sumie Barca może strzelić jedą bramkę mam to w dupie byleby wygrała.

0

Moim zdaniem Mashe był tak samo nietrafionym transferem jak Chygrynsky

0

jest jakaś tekstówka?

0

relacja na stronie realu jest ale tekstowa

0

Mówicie że Casillas też puścił podobnego gola. Tylko jaki był wynik wtedy? Real przegrywał?

0

A co mamy na pisać o naszym Valdesie skoro ten człowiek już nie jeden mecz zawalił.. Przypominać błędy jakie popełnił? Choćby mecz z Liverpoolem który to w piękny sposób puścił gola. gczoo77 bez komentarza jeżeli zawodnik gra dobrze znaczy uda mu się obronić parę szmat to zaraz go chwalicie. Za co? Za to że inny zawodnik strzelał prosto w niego? To pierwsze. A drugie to ktoś kiedyś powiedział że nie ma kiepskich bramkarzy są albo do dupy albo zajebiści. Niestety Victor zalicza się do tych drugich. Ten człowiek chrzani akcje kiedy drużyna potrzebuje jego wsparcia.

0

Hmm... Dlaczego nikt się nie interesował realem gdy Barca zwyciężała? Otóż dlatego że jak i za granicą tak musi być w Polsce. Ale to szczegół. Milczałem gdy VV bronił akcje sam na sam jeszcze tak nie dawno. Widocznie dziś chciał pokazać że nadal umie to robić ale podanie mu się nie udało. Barca już od dwóch meczy gra słabo. Nie oszukujmy się. To nie wina Pepa. Wy się uważacie za fanów Barcy? Bo rżniecie real? To nie kibice! Patrzcie na real to skończymy jak w zeszłym roku.

Na ELIMINACJACH do Ligi Mistrzów albo na PUCHARZE UEFA.

A propos. Kupno normalnego bramkarza byłaby dobrym rozwiązaniem bo VV forma miała przyjść już dawno dawno i tak jak jej nigdy nie było (a nawet najgorszym przychodzą czasem lepsze dni, znam z autopsji) i nigdy nie będzie. Ten człowiek kiedyś zaprzepaści nam ligę lub jakiś finał i w końcu się przekonacie. Pozdro

0

Ale wam wyszło z relacją. Nawet na blaugrana jest..

0

jest relacja live?

0

Będzie relacja live?

0

Jeden mecz nie oznacza że bramkarz jest światowej klasy jak Boruc czy Fabiański. Na coś takiego trzeba sobie zapracować.

0

lincoln25 mówisz że nikt płakał nie będzie? Toż to jest następca Ronaldinho w najczystszej postaci!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?