0

A ktos w Poznaniu wie gdzie mozna sie udac?:>

0

dokladnie, czemu Keita nie moze zagrac w srodku zamiast Busquetsa?

0

a z Hlebem jest taki problem, ze nikt nie chce mu dawac pograc :/ Henry jakos tez gral zle, ale z czasem sie zgral. Hleb jak wchodzi to na 5 minut. A chlopak pomysl ma, jest szybki, dobrze drybluje, tylko widac, ze nie ma jeszcze tego zgrania i precyzji, bo nie jest ograny w lidze, tylko na treningach.

0

Boooooze, 100 razy bardziej potrzebujemy zadownika pokroju Riberiego niz Fabregasa. Bo nie chce widzec jak on, ktory dryblingu nie ma, ani nawet uderzenia z dysttansu (no ok, poza golem z AC Milanem) zastepuje Inieste badz Xaviego, bo nie wypada go na lawie miec. Przeciez nasi dwoje swietnie sie uz rozumieja, a owszem potrzebny dla nich zmiennik, ale przeciez jest Keita, bedzie i Ribery, Busquets, ktory wkoncu sie ogra. Ribery tez jest dobrym transferem, ale w perspektywie Krkica, i mlodych, ktorych mamy jak Pedro czy Jeffren, to bardziej potrzebowalibysmy napastnika na srodek.

0

Niedlugo beda chcieli nawet w zamian za Janco dawac Eto'o i 5 mln euro.

0

a ja uwielbialem, jak wracali do studia w przerwie i Gmoch juz przygotowany do analizy byl. Tak pociesznie to wygladalo :P

Ale fakt, Szpakowski ma to do siebie, ze robi analize meczu zanim on sie skonczy :P

0

No wlasnie, czemu Silvinho nie moze grac na lewej? Przeciez jest naprawde jeszcze dobrym zawodnikiem, ktory na dodatek obijal sie o lige angielska. A Keita zamiast Busquetsa i bedzie wspaniale. Tak samo mnie zastanawia dlaczego Caceres nie gra w srodku obrony? chyba po to byl kupowany, zeby grac, a nie zeby sciagac pomocnika na pozycje stopera. Mowie wam, mam kiepskie przeczucia co do Toure na srodku obrony w finale

0

Z czego sytuacja bramkowa, nie byla tak klarowana, jak reszta jego okazji do zdobycia gola.

0

A moze i my powinnismy postarac sie o Emanuelsona? Przeciez dobry to on jest. A i tanszy bedzie. Lahm mnie troche martwi warunkami fizycznymi, bo Alves jest maly, ale zbudowany, mocny na nogach,a Lahm jest jak piorko.

0

Zapewne szymek17 uwazasz ze Rooney, Ronaldo czy Tevez bedacy w zabojczej formie raczej nie sa grozni?:]

My za to mamy kim straszyc... Eto'o... szkoda tylko, ze bez formy :(

Oby Henry sie wykurowal, a Messi wrocil do siebie :)

0

maja perspektywicznych Santona, Ballotteliego i Suareza ... moga walczyc :)

0

leee ta koszulka domowa calkiem znosna, taka typowo Blaugranowa, ale ta wyjazdowa to faktycznie beznadzieja :/

0

nie nie Ronaldo dostanie zapobieganie AIDS bo jak dobrze wiemy, lubi zaliczac wiele, w krotkim czasie!

0

Sluchajcie Laporecie teraz niedlugo konczy sie kadencja prawda? To czy potem, on moze znowu sie ubiegac o stanowisko, czy juz jego czas jakby "sie wyczerpie"?

0

Kurcze może i dobrze w destrukcji, ale Caceres jest szybszy i też dobry przecież, a Yaya mógłbym wtedy w środku pomocy wspierać Xaviego i kończyć akcję jeszcze zanim się dostaną pod pole karne, gdzie i Carrick, i Ronaldo i Rooney mają niezłe uderzenie, co jest mocną bronią dla Barcy, która niestety z dystansu chyba uważa, że bramki strzelić się nie da. A co gorsza, zawsze mamy problemy przez gole z dystansu, bo i Chelsea i Manu nas tak urządziło, a dodatkowo Liverpool z Risse i Gerardem wtedy też nas straszyli.

0

ogólnie to zauważyłem, że Valdes to jest taki chłop z jajami, który w ważnych meczach ma w głowie myśl, że nie może dać ciała, i gra na najwyższym poziomie (vide Chelsea, finał LM, pojedyncze ważne mecze ligowe) natomiast jak przychodzi słabszy rywal, to się rozluźnia. Ale mimo wszystko, darzę go szacunkiem i zaufaniem i nie myślę nawet o jego zmianie.

0

Gratuluje wartościowego artykułu :)

0

robokochambarce

zgadzam sie, Pinto jak juz wchodzil, to zawsze cos mu sie udalo zrobic, by to zapamietac :)

Caly czas mam w glowie, jak bronil karnego i z usmiechem pokazal napastnikowi gdzie ma strzelac :)

0

Poza tym zobaczcie, Valdes to jedyny taki bramkarz z charakterem, no moze poza Borucem i Buffonem, ktory pasuje do Barcy. Jakos Cecha w w ogole nie potrafie sobie wyobrazic miedzy slupkami Barcelony. A Valdes jest z krwii i kosci barcelonista.

0

stefan_nurek

hehe dobry filmik :D

0

Caminero

Myślę, że poza tą ekipą co wymieniłeś, musimy jeszcze dorzucić Guardiole i oddać wszystkie puchary, żeby mogli wkońcu coś sobie postawić w gablotkach. To może nam pozwolą na Zlatana. Na wszelki wypadek Xavi też wchodzi w grę!

0

jak wysoki to może Pavluchenko?

0

Valdes01

Piszesz, że Ibrahimovic nie ma techniki? Ojjjjj... nie wiem czy mógłbym się zgodzić. Przeciwnie, jak na jego warunki fizyczne co daje mu olbrzymi plus, bo akurat u nas takiego brakuje, to technicznie on jest świetny. W dodatku szybki... tylko kurcze samolub i lubi sobie uderzyć niepotrzebnie z zerowego kąta niekiedy heh :P

0

Diaze666

Ok, zgodzę się w tym :) Eto'o na skrzydle grać nie potrafi tak jak Henry. Ale przejrzyj sobie skróty meczów z tego sezonu. Heniek też masę akcji partolił, jak nie on. Ogólnie Ci nasi napastnicy w tym sezonie czasem są jakby bez jaj :P

Henry i Eto'o to były synonimy goli, więc zanim oddali strzał w sytuacji 1 na 1 było pewne, że można się cieszyć, a teraz... teraz jest różnie

0

Wiecie to że Yaya tak strzelił płasko, to też kwestia przypadku, poza tym, gdyby zawsze można było podciąć w 1 na 1, to nie byłoby problemu ze skutecznością, są sytuację, gdzie zanim pomyślisz już to robisz, i ostatnio właśnie myślę, Eto'o nie wykazuje się pomyślunkiem. Ale sluchać ze jak Ribery przyjdzie i Eto'o na ławkę to raczej żenada. Bo Ribery nie jest od strzelania goli, tak jak i Messi, a Henry też dużo marnuje, i szczerze to wcale nie lepszy jak Eto'o.

0

ojjj Diaze666 nie grzesz!

Tak jak Messi to prawda, czasem, aż zza bardzo dominuje i ciązą na nim barki gra w ofensywie, tak Henry raczej uważam w Barcy nie robi wcale różnicy. Eto'o jak gra na środku i nie biega niepotrzebnie na skrzydło, to naprawdę jest świetny, bo mimo, że mu wytykamy te dobicia, to jednak on potrafi się tam znaleźć, a to też dobra cecha. Poza tym, on zna styl obecnej Barcy od podszewki, i jak trzeba to i rozgrywa.

0

Ogólnie to uważam, że mamy napastnika, który jest w ścisłej czołówce napadzirów w Europie i ew. możemy pomyśleć o zawodniku, który nie obrazi się jak usiądze na ławce, ale o rozsądnych umiejętnościach. Zlatan jest zbyt arogancki i dumny do tego. Możemy ew. pomyśleć nad Villa, bo cena nie będzie olbrzymia, a i on nie jest takim gwiazdorem jak Zlatan. Pozatym Villa to nasze podwórko i nie będzie musiał sie tak bardzo przestawiać jak by to musiał ktokolwiek spoza ligi.

0

Kania88 widzisz, ale gdyby zakłady pracy miały takie możliwości i taki kapitał, to myślę, że i my byśmy tyle zarabiali :) Tam są sponsorzy, olbrzymie pieniądze, i walka o jeszcze większe, a że to nie jest sprawiedliwe, no to co poradzisz?

0

Zlatan jest świetnym napastnikiem, ale... nie za 70 milionów, i nie plus Eto'o! Poza tym, uważam, że nie potrzeba nam zawodnika, który niekiedy widzi nie dalej niż czubek swojego nosa. Tevez też jest dobry, i na pewno tańszy, ale on jest zdecydowany to zostania w Anglii w obojętnie jakim klubie jak sam przyznał. Powinniśmy sie skupić na Riberym.

0

Wujek_Albert - wiesz... wydaję mi się, że to ciągłe schodzenie Eto'o na skrzydło z Chelsea, akurat było złe w skutkach, bo przez to nie miał kto grać na szpicy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?