Comunicamos que “Nos hemos enterado por la prensa de las acciones iniciadas por la fiscalía española. Algo que nos causa sorpresa porque nunca hemos cometido infracción alguna. Siempre hemos atendido todas nuestras obligaciones tributarias siguiendo los consejos de nuestros asesores fiscales, quienes se encargarán de aclarar esta situación.”
We communicate “We have just known through the media about the claim filed by the Spanish tax authorities. We are surprised about those news, because we have never committed any infringement. We have always fulfilled all our tax obligations, following the advices of our Tax Consultants who will take care of clarifying this situation.”
Gdzieś czytałem że ma 58% rozegranych meczy (ilość meczów jaka jest zapisana w kontrakcie)
Jeśli zagra w meczach które zostały (minimum jeden moze opuścić)
To będzie miał 60% rozegranych meczy i wtedy jego wartość wynosić będzie te 90mil.
0
Ależ ALEXIS !
0
No idealna zmiana, Roberto za Xaviego :)
0
Tudny wybór...
Choroba Tito czy odejście Abidala
0
a tak jeśli chodzi o LM
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=870025793037638&set=a.345973325442890.83467.345971365443086&type=1&theater
0
I właśnie w następnym spotkaniu S.Roberto powinien grać w miejsce Cesca (w POMOCY oczywiście)
0
Co za mecz Everton - Liverpool !
0
Jeśli klub sprzedałby Pedro.
To widziałbym go u nas.
Tylko co z Cuenca i Tello ? jeszcze pewnie Gerard i Dongou?
0
I co teraz zarząd zrobi ?
Kogo na nowego trenera ?
! ANIMS TITO !
0
Mówili że kadra będzie składała się z 22 zawodników
0
Jeszcze będzie chciał wrócić...
...albo nie :|
0
Jeżeli Thiago odejdzie to można by kupić Eriksena
0
Nino*
0
Tylko El Ninio
0
Biali juz przyjechali :D
0
z profilu Leo z FB:
Comunicamos que “Nos hemos enterado por la prensa de las acciones iniciadas por la fiscalía española. Algo que nos causa sorpresa porque nunca hemos cometido infracción alguna. Siempre hemos atendido todas nuestras obligaciones tributarias siguiendo los consejos de nuestros asesores fiscales, quienes se encargarán de aclarar esta situación.”
We communicate “We have just known through the media about the claim filed by the Spanish tax authorities. We are surprised about those news, because we have never committed any infringement. We have always fulfilled all our tax obligations, following the advices of our Tax Consultants who will take care of clarifying this situation.”
0
Można wpłacić kaucje
0
Offtop:
Barcelona are wiling to pay 20M for Chelsea forward Fernando Torres (29) and to offer the Spaniard a four-year contract, until 2017. [sport]
0
Man United are willing to offer 47M for Barcelona player Cesc Fabregas (26). Arsenal are also interested and have first refusal. [the sun]
0,0
0
Najlepszym klubem z tych 2 - ch byłby Sociedad
0
Offtop: HSV prowadzi 1 bramką
0
Piękna gra !
0
Szybko zaczeli, OBY tak dalej.
VAMOS BARCA !
0
To dobrze że zagra.
Lepiej według mnie by było gdyby zagrał wchodząc z ławki tak np w 50min.
0
Dobrze by było żeby klub teraz kupił Ter Stegena.
Na takiej zasadzie, że dołączy do nas w 2014 roku po odejściu Victora
0
Wie ktoś kiedy odbędą się następne wybory na prezydenta ?
Rosell OUT Laporta IN !
0
Nigdy Cię nie zapomnimy !
0
Skład na Espanyol który chciałbym zobaczyć:
Pinto
Gomez, Mascherano, Adriano, Balliu
Dos Santos, Cesc, Roberto
Deulofeu, Villa, Alexis
Zmiany (przy korzystnym wyniku)
Alexis za Rafinha/Pedro
Cesc za Xaviego
Roberto za Espinose
0
gdzieś to pisało na FB, niemam pojęcia
0
Gdzieś czytałem że ma 58% rozegranych meczy (ilość meczów jaka jest zapisana w kontrakcie)
Jeśli zagra w meczach które zostały (minimum jeden moze opuścić)
To będzie miał 60% rozegranych meczy i wtedy jego wartość wynosić będzie te 90mil.
Więc nie obawiajmy się że opuści Barcelone
0
Dawać do 11-astki Thiago i Tello za Xaviego i Pedro