Wypowiem się tylko na temat Szczęsnego, bo tylko na jego temat mam w sumie aż tak mocne zdanie. Jest dobry, tego nie można podważyć. Nie widzę go w Barcy. Nawet nie, że nie widzę - nie chcę go tu. Nie lubię go. Jest arogancki, nie pasuje tu po prostu. A nawiązując do jego umiejętności: tu by się zmarnował trochę. Jest młody i zdolny i lepiej niech się rozwija w Arsenalu niż miałby być jak Dudek w Realu.
Komentarze
0
Za dużo rozdmuchiwania, przez to się trochę boję. Ale bądźmy dobrej myśli :)
0
Wypowiem się tylko na temat Szczęsnego, bo tylko na jego temat mam w sumie aż tak mocne zdanie. Jest dobry, tego nie można podważyć. Nie widzę go w Barcy. Nawet nie, że nie widzę - nie chcę go tu. Nie lubię go. Jest arogancki, nie pasuje tu po prostu. A nawiązując do jego umiejętności: tu by się zmarnował trochę. Jest młody i zdolny i lepiej niech się rozwija w Arsenalu niż miałby być jak Dudek w Realu.
0
Musimy wygrać.
0
no chyba żartujecie... Dani w Rosji? Proszę...
0
boje się tego meczu. wydaje mi się, że będzie ciężki...
0
Należy się mu odpoczynek!. Choc reszta piłkarzy też ma przecież rodziny... Ale mimo wszystko - dobra decyzja Pepa. Z Levante poradzimy sobie ;).
Wesołych świąt.
0
W sumie ciekawy mecz, aczkolwiek w 2 połowie troszkę odpuścili.
Santin odpuścił... może i dobrze ^^.
0
A my razem z Nim chcemy :)
"Trzeba się cieszyć chwilą, gdyż na drugi dzień może pójść coś nie po twojej myśli i wszystko stracisz." - mega podoba mi się to zdanie ;).
0
Zgadzam się. Bardziej przyda się w meczu z Espanyolem. Ale z drugiej strony zgadzam się z perla42.
Pożyjemy zobaczymy.
0
Żal było bramkarza. Ale po pierwszej połowie, gdzie było już 5:0 myślałam, że wynik będzie 10:0. Mało brakowało :)