inI97estA
Dołączył/a: marzec 2016
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Genialna sprawa miałem okazje pojezdzić troche tym autkiem w Sevilli, gdy byliśmy w salonie Audi.
0
To akurat nie moja szkoła ;) Faktycznie nic wspólnego Erasmus załatwił mi praktyki, opłacił wszystko, ale nie ma nic wspólnego masz rację brawo! :)
0
http://zspiaski.pl/index.php/inf/proj-eu/nauka-dr-do-sukcesu/praktykiwyjazdy/630-uczniowie-technikum-wyjada-na-praktyki-w-ramach-erasmus tutaj masz przykładową rekrtuacja w technikum w ramach "Erasmus+"
0
Jesteś kolego nie doinformowany ;)
0
Byłem w Sevilli, a pracowałem przy elektronice samochodowej.
0
Jestem w klasie maturalnej technikum.
0
Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Po miesięcznych praktykach w Hiszpanii, wróciłem do domu, i mówię wam Hiszpania to genialny kraj, mili ludzie wspaniałą atmosfera a przede wszystkim genialna pogoda. Na praktykach nauczyłem się bardzo wiele i każdemu polecam program Erasmus+. Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam. :)
0
No właśnie jedyny minus tych praktyk to taki, że mam je w klasie maturalnej :)
1
Dzięki :)
1
Współpracują z różnymi szkołami wysyłają uczniów na praktyki zagraniczne zupełnie za darmo :)
1
Z naszej szkoły jadą dwa profile technik elektronik i technik pojazdów samochodowych :) Ja jestem z technikum elektronicznego, a będę pracował w elektronice samochodowej :)
0
Myślę, że coś zostanie także spoko :)
0
To jest w ramach praktyk szkolnych, więc oficjalnie praktyki są darmowe, ale pracodawca może coś dać to zależy tylko wyłącznie od niego, natomiast cały wyjazd mam opłacony + dostałem dosyć duże kieszonkowe.
1
dzięki ;)
1
W rozmowie z młodszymi ludźmi wystarczy w zupełności podstawa języka angielskiego, natomiast starsi Hiszpanie nie lubią uczyć się innych języków dlatego trzeba troszeczkę ogarnąć hiszpański :) ale miałem 20h tego języka + będe miał kolejne 20h na miejscu, także myślę, że wystarczy.
18
Muszę się wam czymś pochwalić :) A mianowicie w niedziele o 1 w nocy wyjeżdżam na miesięczne praktyki do Sevilli w ramach projektu Erasmus :) jednak marzenia się spełniają.
0
Być może się pomyliłem, nie pamiętam dokładnie przyczyny, ale mimo wszystko raczej to w mojej wypowiedzi nie było najważniejsze.
8
Tak od dłuższego czasu rozmyślam jakim tak naprawdę piłkarzem byłby nasz geniusz środka pola Iniesta. Jak wiecie jego przyjaciel Danie Jarque zmarł z powodu zasłabnięcia,które miało miejsce po zakończeniu sezonu w 2009 roku, jak wiemy Iniesta przechodził wtedy kryzys, który trwał prawie rok aż do Mistrzostw Świata w 2010 roku. Po MŚ2010 zaczął grać jak z nut, przeżywał swoje najlepsze lata, aż w końcu w 2014 roku jego żona poroniła w 7 miesiącu ciąży, był to kolejny cios dla Iniesty. I tak zastanawiam się o ile lepszym piłkarzem byłby Iniesta gdyby nie te przykrości, które go spotkały. A może tak naprawdę go wzmocniły i ta wersja Andresa jest najlepsza z możliwych. Mimo to i tak uważam go za najlepszego pomocnika w historii piłki nożnej. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
0
na 100m, coś około 12,6/7s, a na 60 7,7s :)
1
A kto przy Iniescie nie wygląda jak amator? :D Chyba, że tylko Messi
0
Ukraina nie wyjdzie z grupy nawet jakby wygrali 10:0 z Polską, ponieważ liczą się bezposrednie starcia, a oni przegrali z Irlandią 2:0, a punktowo mogą dogonić właśnie tylko Irlandię ;)
0
Wiadoma rzecz :)
0
Iniesta dzisiaj genialny :3
0
Moim Zdaniem:
1.Leo Messi
2.Diego Maradona
3.Cristiano Ronaldo
4.Ronaldinho
5.Cruyff
6.Iniesta
0
Trudno stwierdzić, który najlepszy, bo wszystkie są genialne ;)
2
O to, to akurat jestem spokojny :)
16
Witam wszystkich, jestem tutaj nowym użytkownikiem, chociaż nie do końca bo na stronę wchodzę od około 4 lat, ale konto dopiero co założyłem, można powiedzieć w najgorszym momencie tego sezonu.