0

Genialna sprawa miałem okazje pojezdzić troche tym autkiem w Sevilli, gdy byliśmy w salonie Audi.

0

To akurat nie moja szkoła ;) Faktycznie nic wspólnego Erasmus załatwił mi praktyki, opłacił wszystko, ale nie ma nic wspólnego masz rację brawo! :)

0

0

Jesteś kolego nie doinformowany ;)

0

Byłem w Sevilli, a pracowałem przy elektronice samochodowej.

0

Jestem w klasie maturalnej technikum.

0

Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Po miesięcznych praktykach w Hiszpanii, wróciłem do domu, i mówię wam Hiszpania to genialny kraj, mili ludzie wspaniałą atmosfera a przede wszystkim genialna pogoda. Na praktykach nauczyłem się bardzo wiele i każdemu polecam program Erasmus+. Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam. :)

0

No właśnie jedyny minus tych praktyk to taki, że mam je w klasie maturalnej :)

1

Dzięki :)

1

Współpracują z różnymi szkołami wysyłają uczniów na praktyki zagraniczne zupełnie za darmo :)

1

Z naszej szkoły jadą dwa profile technik elektronik i technik pojazdów samochodowych :) Ja jestem z technikum elektronicznego, a będę pracował w elektronice samochodowej :)

0

Myślę, że coś zostanie także spoko :)

0

To jest w ramach praktyk szkolnych, więc oficjalnie praktyki są darmowe, ale pracodawca może coś dać to zależy tylko wyłącznie od niego, natomiast cały wyjazd mam opłacony + dostałem dosyć duże kieszonkowe.

1

dzięki ;)

1

W rozmowie z młodszymi ludźmi wystarczy w zupełności podstawa języka angielskiego, natomiast starsi Hiszpanie nie lubią uczyć się innych języków dlatego trzeba troszeczkę ogarnąć hiszpański :) ale miałem 20h tego języka + będe miał kolejne 20h na miejscu, także myślę, że wystarczy.

18

Muszę się wam czymś pochwalić :) A mianowicie w niedziele o 1 w nocy wyjeżdżam na miesięczne praktyki do Sevilli w ramach projektu Erasmus :) jednak marzenia się spełniają.

0

Być może się pomyliłem, nie pamiętam dokładnie przyczyny, ale mimo wszystko raczej to w mojej wypowiedzi nie było najważniejsze.

8

Tak od dłuższego czasu rozmyślam jakim tak naprawdę piłkarzem byłby nasz geniusz środka pola Iniesta. Jak wiecie jego przyjaciel Danie Jarque zmarł z powodu zasłabnięcia,które miało miejsce po zakończeniu sezonu w 2009 roku, jak wiemy Iniesta przechodził wtedy kryzys, który trwał prawie rok aż do Mistrzostw Świata w 2010 roku. Po MŚ2010 zaczął grać jak z nut, przeżywał swoje najlepsze lata, aż w końcu w 2014 roku jego żona poroniła w 7 miesiącu ciąży, był to kolejny cios dla Iniesty. I tak zastanawiam się o ile lepszym piłkarzem byłby Iniesta gdyby nie te przykrości, które go spotkały. A może tak naprawdę go wzmocniły i ta wersja Andresa jest najlepsza z możliwych. Mimo to i tak uważam go za najlepszego pomocnika w historii piłki nożnej. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

0

na 100m, coś około 12,6/7s, a na 60 7,7s :)

1

A kto przy Iniescie nie wygląda jak amator? :D Chyba, że tylko Messi

0

Ukraina nie wyjdzie z grupy nawet jakby wygrali 10:0 z Polską, ponieważ liczą się bezposrednie starcia, a oni przegrali z Irlandią 2:0, a punktowo mogą dogonić właśnie tylko Irlandię ;)

0

Wiadoma rzecz :)

0

Iniesta dzisiaj genialny :3

0

Moim Zdaniem:
1.Leo Messi
2.Diego Maradona
3.Cristiano Ronaldo
4.Ronaldinho
5.Cruyff
6.Iniesta

0

Trudno stwierdzić, który najlepszy, bo wszystkie są genialne ;)

2

O to, to akurat jestem spokojny :)

16

Witam wszystkich, jestem tutaj nowym użytkownikiem, chociaż nie do końca bo na stronę wchodzę od około 4 lat, ale konto dopiero co założyłem, można powiedzieć w najgorszym momencie tego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?