0

Ktoś tu zapomina, że grają z mistrzem Hiszpanii i finalistą LM. Z taką drużyną można grać pięknie i przegrać.

1

No masz racje, żadna logika.

1

Jak CR7 dostaje to dlatego, że ktoś za to otrzymuje kasę. Jak Messi dostaje to za to, że jest najlepszy. Co to za logika?

1

Taa a jak na Xaviego lecialy bluzgi po kazdym slabym meczu i znaczna czesc ludzi domagala sie jego odejsca na emeryture to gdzie byles?

1

Bo strata ojca za dzieciaka to rzeczywiście powód do kpin

0

Niby dlaczego z dużej? skąd w ogóle taki mit się wziął?

0

żenada z ligą mistrzów, spoko...

1

A co mnie obchodzi, co ciebie nie obchodzi? nikogo pewnie to nie obchodzi tak jak nie obchodzi to, co mnie nie obchodzi w twojej wiadomości o tym co cie nie obchodzi

1

Przecież tylko sobie żartuje

0

Kto wie, może to ostatnie trofeum w tym sezonie...

0

Chodzi o brazylijczyka a nie Cristiano...

0

Według mnie także, ale jeśli to prawda, że chce odejść - to po co utrudniać sprawę?

0

Rok świetlny to jednostka odległości a nie czasu.

4

Ja się zastanawiam jak w ogóle doszło do tego meczu, przecież Atletico powinno być zdyskwalifikowane za Koke na boisku.

0

Może Benzema nie jest typem piłkarza, który regularnie jest decydującym zawodnikiem w meczach, ale ostatnio gra bardzo solidnie więc twoje stwierdzenie może być trochę pochopne. pozdro

1

Ogólnie to cały skład realu powinien pauzować, najlepiej do końca sezonu...

0

No to skoro rzeczywiście Rosja gra tak lepiej od Portugalii to znaczy, że ma lepszą kadrę - nazwiska nie grają, to chyba już wiadomo.

1

Jak dla mnie to by była zwykła prowokacja.

1

pewnie coś tam na sumieniu ma, pieniądze same się nie zdefraudowały

0

Co do tego, że "Messi ma słabszą nogę od Lewandowskiego" to nie działa w ten sposób. Każda gwiazdka mniej to jest około 10% słabsza noga od tej silniejszej, zatem jeśli Messi ma strzał 89 to druga noga ma około 71, Lewandowski natomiast mając strzał 78 w nodze prawej, ma około 70 w lewej.
Co do Neymara natomiast, jego docelowy potencjał wynosi 91, dokładnie tyle co Bale, większy ma jedynie Falcao, CR7 i Messi. (prowadzony przez gracza, może osiągnąć jeszcze lepsze statystyki) Także 'tylko' 84 startowe pkt. są spowodowane jego wiekiem, nie odstaje jednak od ścisłej czołówki o czym zresztą świadczy fakt iż posiada Weak Foot 5 oraz Skill Moves 5
Czyli lepiej niż CR7 oraz Messi. Po prostu jest to piłkarz któremu brakuje jeden krok do bycia na samym szczycie.

0

No niby tak, ale Ronaldo ma 1 asystę - dzięki temu zajmuje obecnie 1 miejsce.

0

jak już, to do Komisji Europejskiej

0

DISSA to ja mogę nagrać na madryckie i katalońskie gazety

0

Powiedz swoim 'przyjacielom', żeby dali ci pożyczkę na dalszą edukację.

0

Alba zawodnik meczu - http://i.minus.com/iIDyi6Pq2JSxb.gif

0

przecież Luka gra w Realu

0

Wyobraź sobie, że doping kibiców lechii był rozbity na kilka różnych miejsc z których różne przyśpiewki się dało się słyszeć ponieważ grupa ultras nie zorganizowała normalnego dopingu. Także powstrzymał bym się z takimi stwierdzeniami. Otóż ani ja, ani mój 10 letni brat nie jesteśmy ze slumsów, nie uważam też, żebyśmy zachowywali się jak bydło, dopingując wczoraj naszemu klubowi, Lechii.

0

cała kadra Lechii jest warta około 6.5 mln a dla porównania
- Marc Bartra 6mln
(dane transfermarkt.de)

0

a co mieli 'barca' skandować bo 'bogowie' przyjechali? człowieku, tak to już jest na meczach ogarnij się lol...

0

wtf żadne przypominanie... na każdym meczu Lechii tak się śpiewa ponieważ tak jak 2 koledzy wyżej powiedzieli 'jest zgoda' z Wisłą i Śląskiem
Naprawdę nikt z was nie chodzi na mecze ekstraklasy??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?