0

brakuje olazabala

0

z taką grą góra liga europy

0

dobry maszerano

0

1 symulacja Messiego

0

beznadzieje jaśli będziemy tak grać w lidze czeka nas spadek i potem znowu spadek i na koncu degradacja klubu

0

Autobusu piłką za 2 zł nie przebijesz

0

wiesz że będzie cięzko poniewaz nie gra olazabal

0

ja tego własnie nie rozumiem koles mial troche czasu wiec nalezalo dosrodkować

0

Czemu broni PInto nastawiłem sie do Olazabala on jest u nas najlepszy

0

wygramy pinto strzeli hat tricka w naszą bramke :)

0

nie xavi nie czyta komentarzy wgl on mnie zna i powiedział ze oddejdzie do Realu :( powiedział ze bedzie wiecej zarabiał i zburzy Camp Nou lajkujcie VeB!

0

według mnie zmieciemy sociedad 4-0 ponieważ nasza obrona jest nie do przejscia,ale jesli stracimy 1 bramke nie mamy szans poniewaz nie ma nikogo w ataku nic sie tam nie dzieje Alexis tylko umie strzelać ale kupą to kibla. moj typ składu na mecz- Olazabal, Montoya, Puyol, Jordi Alba, Pique,Sergi Roberto, Afellay, Busquets, Dos Sasntos, Tello, Bartra to najmocniejszy skład jakim Barca może wyjsc oczywiscie powinni zagrac systemem 5-5-0 szkoda że w okienku trensferowym nie kupilismy Falbullishego który jest katarczykiem zawodnik powinien otrzymac w tym rojku ZP

mam nadzieje że przegramy i ze spokojem unikniemy porażki w finale z Realem 4-0 chociaz jestem pozytywnie nastawiony do tego meczu. ale gdy w lidze nie wezmiemy sie garsc czeka nas spadek a potem znowu spadek i degradacja klubu. powinnismy sprzeda messiego i myslec nad nowym napastnikiem jest paru konkórentów takich jak Frimpong (pingpong) i tego typka co ma 46 lat i nadal gra w piłke. pozwólcvie ze cos zaspiewam zakazana wygrana dumnie krazy mi nad sociedad dad and father :D to tyle lajkujcie VeB!

0

pep to zdrajca

0

mysle ze przegramy z Atleticu tylko 4-0

0

ja takie mam w domu i ci nie dam

0

pójdzie do realu bo tata nie umył cycola

0

0

lol messi koza wtf??

0

szkoda łysola,zdrowiej VeB

0

ajajaaj mnie się wydaje że przegramy z City na etihad 5-1

0

szkoda chłopa. najlepszy bramkarz świata VEB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?