iniesta431
Dołączył/a: grudzień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brakuje olazabala
0
z taką grą góra liga europy
0
dobry maszerano
0
1 symulacja Messiego
0
beznadzieje jaśli będziemy tak grać w lidze czeka nas spadek i potem znowu spadek i na koncu degradacja klubu
0
Autobusu piłką za 2 zł nie przebijesz
0
wiesz że będzie cięzko poniewaz nie gra olazabal
0
ja tego własnie nie rozumiem koles mial troche czasu wiec nalezalo dosrodkować
0
Czemu broni PInto nastawiłem sie do Olazabala on jest u nas najlepszy
0
wygramy pinto strzeli hat tricka w naszą bramke :)
0
nie xavi nie czyta komentarzy wgl on mnie zna i powiedział ze oddejdzie do Realu :( powiedział ze bedzie wiecej zarabiał i zburzy Camp Nou lajkujcie VeB!
0
według mnie zmieciemy sociedad 4-0 ponieważ nasza obrona jest nie do przejscia,ale jesli stracimy 1 bramke nie mamy szans poniewaz nie ma nikogo w ataku nic sie tam nie dzieje Alexis tylko umie strzelać ale kupą to kibla. moj typ składu na mecz- Olazabal, Montoya, Puyol, Jordi Alba, Pique,Sergi Roberto, Afellay, Busquets, Dos Sasntos, Tello, Bartra to najmocniejszy skład jakim Barca może wyjsc oczywiscie powinni zagrac systemem 5-5-0 szkoda że w okienku trensferowym nie kupilismy Falbullishego który jest katarczykiem zawodnik powinien otrzymac w tym rojku ZP
0
pep to zdrajca
0
mysle ze przegramy z Atleticu tylko 4-0
0
ja takie mam w domu i ci nie dam
0
pójdzie do realu bo tata nie umył cycola
0
0
lol messi koza wtf??
0
szkoda łysola,zdrowiej VeB
0
ajajaaj mnie się wydaje że przegramy z City na etihad 5-1
0
szkoda chłopa. najlepszy bramkarz świata VEB