Az nie chce sie czytac tych glupich komentarzy i wytlumaczen.... nie widziales dawno tak slabo grajacej druzyny? nic nie grali? jaki z ciebie idiota ogarnij sie troche bo mi cie zal
człowieku..jaki antyfutbol ?? po co inter miał grać 'normalnie' ? co mozemy powiedziec o barcy ktora przez 90 minut atakowala i nie mogla sie przebic przez obrone interu? to jest antyfutbol? efektywna obrona? zastanow się troche
kibicem interu też nie jestem:D jestem tylko przeciwko barcelonie...kogo obchodzi ze wygrali z nimi 2 LATA TEMU ?! liczy sie tylko to co bylo wczoraj, a wy misiaczki nie mozecie sie z tym pogodzic:))
Komentarze
0
inter wygral, barca przegrała. koniec.
0
Az nie chce sie czytac tych glupich komentarzy i wytlumaczen.... nie widziales dawno tak slabo grajacej druzyny? nic nie grali? jaki z ciebie idiota ogarnij sie troche bo mi cie zal
0
Inter! Inter! Inter!
barca do domu...daleko nie maja
0
barceloOona
"To była desperacka obrona "
Pokaż mi zespół, który tak skutecznie potrafi się bronić.
0
LivinLaVidaLoca
człowieku..jaki antyfutbol ?? po co inter miał grać 'normalnie' ? co mozemy powiedziec o barcy ktora przez 90 minut atakowala i nie mogla sie przebic przez obrone interu? to jest antyfutbol? efektywna obrona? zastanow się troche
0
Ban!
0
kibicem interu też nie jestem:D jestem tylko przeciwko barcelonie...kogo obchodzi ze wygrali z nimi 2 LATA TEMU ?! liczy sie tylko to co bylo wczoraj, a wy misiaczki nie mozecie sie z tym pogodzic:))
0
inter wygral, barca przegrała. koniec.
0
Ban!
0
Inter Inter Inter!
A jak już wcześniej powiedziałem jestem przeciwko barcelonie