0

@Fawrf tez poproszę

26

Dembele+Coutinho+Griezmann = 235 meczów, 54 goli i 32 asysty, koszt 400 milionów

Neymar = 186 meczów, 105 goli i 77 asyst, koszt 88 milionów

Tutaj nawet podjazdu nie ma.

1

Puig najlepszym piłkarzem Barcelony w tym meczu aktualnie

5

Ale Vidal denerwuje tymi notorycznymi podaniami do Messiego

1

I cyk Lazio 1-2, super :D

0

@Triv44 jak Bayern wygra LM to moim zdaniem już pozamiatane. Zresztą nawet jak odpadną w półfinale czy przegrają w finale nie widzę innych kandydatów. Messi pewnie będzie miał najlepsze staty ze wszystkich, ale jemu złotej piłki za „tylko” indywidualne statystyki nie dadzą. Ronaldo bez wygrania LM tez nie ma czego szukać

0

Vamos Lazio! Szanse na mistrza jeszcze są

1

Obyśmy trafili na Juventus w LM :P

5

Tak dla przypomnienia słowa Dybali: „po przegranym meczu z Brazylią Messi przemówił w szatni. Po około 30 minutach wszyscy młodzi zawodnicy byli w łzach, była to wzruszająca przemowa. Leo wbrew temu co piszą media jest najlepszym kapitanem jakiego spotkałem”

0

@Veb1233 akurat na Camp Nou Chelsea była lepszą drużyną, tylko akurat się trafiło, ze Messi miał swój dzień

1

@Piorun Może dlatego ze w tym wieku ludzie są zazwyczaj ambitni i nie chcą siedziec na dupie no i jeszcze nie mają dzieci :)

1

@Triv44 ale będzie katastrofa jak wygra Duda

0

W sumie ciekawe kto się pierwszy odezwał, Barcelona czy Juventus?

7

@Mroziu czy tylko mi to obojętne czy Espanyol spadnie czy tez nie? Rozumiem derbowy rywal, ale bez przesady :P

4

@Janiama patologia ze wsi z 10 dziećmi na koncie, Duda 99 Trzaskowski 1

9

@VenoM Ja na pewno zagłosuje na Trzaskowkiego. Zawsze to jeden głos więcej

3

@kamilop a teraz to wcale nie ma drwin z Polaków, zaślepieni ostro jesteście

7

Czyli w drugiej turze, zgodnie z przewidywaniami trzeba zagłosować na mniejsze zlo... czyli na Trzaskowskiego :) a teraz Vamos Espanyol!

2

Pozostała nadzieja... Vamos Espanyol!

1

Lazio 2-1, jednak być może walka będzie trwała nadal

12

Ten sezon
Mbappe i Neymar - 46 bramek
Aguero i Jesus - 41 bramek
Messi i Griezmann - 40 bramek
Ronaldo i Dybala - 40 bramek
Rashford i Martial - 38 bramek
Salah i Mane - 38 bramek

Robert Lewandowski -48 bramek

12

Fajnie jakby media zaczęły „hypeowac” Lewego jak Van Dijka zeszłego roku czy Modricia dwa lata temu. Już teraz miałby duże szanse na ZP, a po ewentualnym wygraniu LM raczej byłoby to pewne

0

tak sobie myśle, który transfer z top 3 był najgorszy. Coutinho, Griezmann a może Dembele? Każdy z nich został kupiony ponad za 100 mln....

7

Powrót oraz zachowanie Umtitiego przy pierwszej straconej bramce jest sabotażem. Już wole, żeby grał jakiś młodziak z Barcy B zamiast Francuza

24

Coutinho + Dembele + Griezmann = 400 mln euro.

1

Po lidze, niestety

4

Co tam sędziowie i Madryt? Współpraca nie działa?

0

Powrót Umtitiego to sabotaż

1

Umtiti jest katastrofalny, jego powrót to wielkie XD

1

@inViNcibl3 ok psycha mi totalnie już siadła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?