0

Dziękuję Ci Pep za wspaniałą drużynę,za Twoją osobowość i klasę i proszę :nie zostawiaj nas na długo.Wróć do Wielkiej dzięki Tobie Barcie i do wiernych kibiców!

0

Smutek,żal i łzy...
Ale jeszcze walczymy w Copa del Rey.Musi się udać!
Prawdziwi fani nie tracą wiary .
Kocham Cię Barco i Twojego Trenera też(mam nadzieję,że mój mąż nie otwiera tej strony)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?