26 września 2009, 20:14
0
poprawcie mnie jak sie myle !! orlowski c canal plus powiedzial ze Henry to anglik i nie moze sie przelamac!!! od kiedy on anglik?
8 kwietnia 2009, 22:13
gilbert3 zglos do moderacji:)
8 kwietnia 2009, 21:59
bartek14830 niewiem gdzie to ogladasz ale zapewniam ci ze brak powtorek lub tvp2
8 kwietnia 2009, 21:52
martwi mnie jedno zeby barca sie nie rozluznila w 2 polowie juz widzialem mecze w tym sezonie ze tracili bramki
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
poprawcie mnie jak sie myle !!
orlowski c canal plus powiedzial ze Henry to anglik i nie moze sie przelamac!!! od kiedy on anglik?
0
gilbert3 zglos do moderacji:)
0
bartek14830 niewiem gdzie to ogladasz ale zapewniam ci ze brak powtorek lub tvp2
0
martwi mnie jedno zeby barca sie nie rozluznila w 2 polowie juz widzialem mecze w tym sezonie ze tracili bramki
0
poprawcie mnie jak sie myle !!
orlowski c canal plus powiedzial ze Henry to anglik i nie moze sie przelamac!!! od kiedy on anglik?
0
martwi mnie jedno zeby barca sie nie rozluznila w 2 polowie juz widzialem mecze w tym sezonie ze tracili bramki
0
bartek14830 niewiem gdzie to ogladasz ale zapewniam ci ze brak powtorek lub tvp2
0
gilbert3 zglos do moderacji:)