j0hnny88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
jebac barcelone
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za co go zawiesić? Jesli popelnil bledy to raczej nie celowo a każdy moze się pomylić, lepiej powtórki video by ogarnęli bo coraz większego burdelu z sędziami sie nie da
0
Moze nie chcieć przejść do barcy ale i tak to schlebia, proste
0
a wy dalej tylko o realu:D
0
Znowu Perez posmarowal, jak zwykle z ogorkami
0
Rozumiem:) a co do losowania to jesli faktycznie cos kombinuja- w co szczerze watpie- to nie zdziwię sie jak bedziemy mieli klasyk w 1/4:)
0
Hehe a wy dalej swoje
0
Hehe dobre, w sumie niech sie skarżą, moze szybciej powtórki video wejda:) a co do meczu z psg to nie rozumiem lamentu, mecz oglądałem i chociaż kibicuje realowi to Barcelonie należał sie awans, nawet jesli byly jakies kontrowersje to nie byl to wynik 2:1, zostali zdemolowani, jak to się mówi barca dala szanse panu bogu non stop atakując i tyle. Poziom sędziowania, nie tylko w la lidze jest slaby wiec niech juz przestana kombinować z bukami bo kasy maja jak lodu i wprowadza powtórki video, jesli my jestesmy w stanie po 15 sekunach w tv zobaczyć powtórkę kontrowersyjnej akcji a sedzia widzi to samo na bimie to nie wiem w czym problem.
2
Zle porównanie, Ronaldo nie daje swoim zespolom co Argentyńczyk. Messi spotyka sie z duza krytyka przez to ze zawiesił tak wysoko poprzeczkę, jak nie jest kluczowy w jednym meczu to juz lament.
0
Hmm niedługo będą moze liczyć ile messi strzelilby bez lewej nogi
0
Hmm pierwszy sezon modrica w Hiszpanii tez bym fatalny, najgorszy transfer 12/13 a jednak sie udalo, wszyscy sie jarali tym gomesem to może w końcu odpali
0
Sarkazm ziom:) pozdro
0
Real jak zwykle fart, strzelił 2 fartowne bramki z wrzutek... Eee każdy na świecie wie ze real gra tylko wrzutki i dali Se z wrzutek strzelic:) sędziego w tym meczu bym nie oceniam jako stronniczego tylko raczej na maxa slabego bo mylil sie w sytuacjach dla jednej i drugiej strony, a co do farta to śp. Kazimierz Górski mowil ze jesli szczęście powtarza sie więcej niż 2 razy z rzędu to chyba nie jest szczescie:) tak tak wiem mam isc na stronę fioletowych hehe pozdro
0
To się kurwa nazywa remontada:) świetny mecz, gratulacje z awansu.
0
Właśnie dlatego psg zagrali świetnie bo nawet na chwile nie dali sie rozkręcić Barcelonie, barca grala jak im przeciwnik pozwolil
0
No to napisz do fifa maila
0
Wiesz nie przez 90 min byli w polu karnym wiec troche mnie sie musieli pilnować, zobacz jak pique czy Ramos trzymają ręce w polu karnym a ten gość jakby gral w siatkowke
2
Ojej dzieci juz plączą bo sedzia? A mecz oglądali? A pierwsza bramka dla zoltych prawidlowa?
1
Co ty gadasz, gral w wsYstkie fify od 13stki kiedy to zaczął trzymać samodzielnie pada w reku:)
0
W polu karnym ręce sie chowa z tylu albo wzdłuż ciała i nie byloby żadnych problemów...
2
Troche jest w tym racji. Barcelona to juz nie jest to samo i może brzmi to jak oklepany slogan ale cos w tym jest. Jeszcze pare lat temu kto by nie gral z barca modlil sie o remis murujac bramkę a teraz to byle ciecie próbują walczyć jak równy z równym i czasem sie udaje bo odeszliscie od " trójkątów" którymi byliście w stanie rozklepac każdego, odejście xaviego bylo kluczowe, żaden rakitic gomes czy nawet pogba z 3 nogami nie wypelni tej straty dlatego to siada, wyniki teraz twz sa ale co w tym dziwnego mając najlepszy atak świata i piłkarza z innej planety czy w firmie czy nie ten chlop może wszystko
2
Brakuje trójkątów po krotce. Podajesz wychodzisz na pozycję, przymujesz podajesz wychodzisz na pozycję. Ostatnio mało tego widać. ..
0
Po pewnym czasie to i vv zaczął dobrze bronić, daj mu jeszcze z 4 sezony☺
0
No i real nie przegral☺
0
Grubo pojechali ale z drugiej strony ony wykorzystali swoje 90 minut to teraz Barca będzie miała swoje, a kto jak kto to barca może wygrać 4 0 z każdym wiec szanse jeszcze są.
3
Heh znowu to samo, dlczego stadionu na final nie wybiora przed rozpoczeciem rozgrywek?
0
Perez zapłacił
2
A gdzie pique ostatni sprawiedliwy? Teraz siedzi cicho?:D
0
Taa wy wiecie jak było
0
Przewagi nie ma dużej bo 1 pkt a zeszły sezon pokazał że nawet większą przewagę można odrobić wiec co w tym dziwnego że się boi? Z drugiej strony najbardziej poszkodowane w tej sytuacji będzie alaves ale o tym nikt nie wspomina☺
0
Może nie grzechem bo do kogo innego go porównać ale te porównanie to jak porwać audi a8 do ferrari