0

Bez pomysłu,klepali,klepali i klepali...90 minut później 0-0.Słabo

0

Mecz się odbędzie.Wierze w to:)

0

A na Lider Tv też leci Glasgow-Manchester czy jakiś inny mecz??

0

http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/hity-tygodnia/sport.cp a tu co innego pisze.widziałem reklamę w programie polstau http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,2846/Liga_Mistrzow_UEFA,283602/index.html.Mówią o meczu Glasgow Rangers - Manchester United a pokazane są skróty jak gra FCB hehe.

0

zobaczymy o 20.45.Myślę że dwa źródła by nie kłamały na temat spotkania.

0

i na potwierdzenie moich słów jeszcze to samo pisze w programie cyfry plus który można sprawdzić za pomocą pilota;)

0

W fakcie tv pisze jak krowie na rowie ze na polsacie leci mecz FCB no chyba ze mogą sobie zmieniać transmisje jak im się podoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?