jacek905
Dołączył/a: kwiecień 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Spoko to i tak wina Lahoza, bo zamiast dać żółtą kartkę Depayowi za symulkę to skubaniec gwizdnął karnego. I w ramach sprawiedliwości społecznej postanowiliśmy nie strzelać bramki! Panie Ronaldzie, niech się pan poda do dymisji. Rozstaniemy się w pokoju, zapamiętamy pana jako świetnego zawodnika, na epizod trenerski przymkniemy oko. Tylko szybko, żeby nie było za późno!
0
Załóżmy optymistycznie, że przychodzi nowy trener: Pierwszy trening, rozgrzewka a po rozgrzewce już wszyscy spakowani do domu. I co ten trener ma zrobić?
0
Memphis oddaj Martinowi dziewiątkę!
48
Bydło, i tyle w temacie! Jak można zaatakować Tarzana, wielkiego kapitana. I jakby nie patrzeć to Koeman też jest legendą. Drażni nas jako trener? to szanujmy go jako byłego zawodnika!
0
@CZaras tak już jest w Hiszpanii. Można powiedzieć, że od 80 minuty gra była notorycznie przerywana przez piłkarzy Realu i ten czas przepadł. Sędzia nie spodziewał się że Barca strzeli bo by dorzucił jeszcze minutę
0
Kadrowo nie ma tragedii, jest też nić porozumienia między zawodnikami. Indywidualnie też zawodnicy wyglądają dobrze, i Ci wracający po kontuzji i ci regularni więc ogarnięty trener mógłby zrobić fajny zespół! Jeszcze prawa flanka Dembele/Dani Alves zupełnie za darmo! Robi wrażenie. Czas Koemana się skończył.
2
L. De Jong to pier....ne drewno, nigdy więcej nawet na ławce.
2
Z loży do szatani!!!
0
DEpay +DE yong = DEfinitywnie nigdy więcej tego duetu!
2
Zasługuje na szansę, Pique młodszy nie będzie, Araujo zdrowotnie niepewny, Eric jak na razie to nie ogarnięty gość. Więc szansa dla dzika musi być!
23
Dawać go natychmiast, niech pokaże chłopakom jak musi grać współczesny obrońca w ofensywie. A jak mu zależy na mistrzostwach to będzie gryzł murawę aż miło!
2
Moim zdaniem jeden z najlepszych sędziów na chwilę obecną!
1
Laporta za 15 lat: Klub chciał, zawodnik chciał, ale się nie dało! Szczyt bezczelności i hipokryzji mówić takie słowa właśnie teraz!
1
Szkoda Hiszpanów, grają fajną piłkę ale napastników to mają słabiutkich! Czy teraz czy na euro, tworzą tyle sytuacji ale brakuje kilera!
3
W reprezentacji Sergio to profesor, ale głownie dzięki wybitnemu trenerowi który wie co to taktyka i ustawienie! W klubie nie ma ani taktyki ani poprawnego ustawienia, zaprogramowanego na atak. Więc potencjał Busiego się marnuje. Ale już nie kopiąc leżącego Koemana, ta nijakość zaczęła się od czasów Valverde, nudna piłka i mizerne przygotowanie fizyczne, tuszowane osobą Messiego, Suareza i kilku innych zawodników z przebłyskiem.
To nawet manewry Setiena przynosiły efekt, w kilku pierwszych spotkaniach, dopóki zespół nie olał go całkowicie, bo skurczybyk stawiał wymagania! Teraz jak Barca pozbyła się niepokornych, to siła perswazji Koemana powinna hulać, ale chyba Ronald jest na to za słaby!!!
12
Trzeba było brać Dunnarumme, już od dłuższego czasu Marc broni słabo. Jego głównym atutem jest gra nogami, ale mnie osobiscie już brzydzi ta bezsensowna klepka z bramkarzem, nic na tym nie zyskujemy a najczęściej tracimy piłkę, bo przeciwnik presuje wyżej. Bramkarz ma przede wszystkim bronić, a to u Ter Stegena ostatnio bardzo kuleje!
6
Suarez pokazał Koemanowi, że jeśli jego napastnicy nie potrafią strzelać bramek, to niech zadzwoni, to coś może podpowie...
Najlepsza 9-tka ever!
0
@LatajacyHolender jesli został, to niech udowodni swoją wartość.
1
Nie rozumiem, czemu z Koemana to taki uparty beton. Jest Umtiti, podobno zdrowy, to dlaczego nie dać mu szansy? Zmienić trochę pomoc, zakombinować składem a nie ciągle kisić ogóra. Gorzej nie będzie, tu już nie ma nic do stracenia!
0
Luis życzę korony strzelców w tym sezonie!
1
@TeDer A ja myślę, że i tak Suarez ubrał to wszystko w delikatne słowa. Bo odesłanie go na czwarte boisko to szczyt bezczelności galopującej. Ale cóż karma wraca, teraz Koeman będzie trenował, ale w czwartej lidze!!
7
Życzę Luisowi hattricka, za brak szacunku Koeman musi zapłacić, i nie ważne kto jest bardziej winny sytuacji, to rękami Koemana wyrzucono Suareza! Niech pokaże trenerowi jaki jest malutki!
26
Dlaczego Eric Garcia tak mało grał u Pepa?
- bo jest słaby...
1
@Veysel Martin ma serce i jaja do walki, a to jest chodząca tragedia!
1
Luuk de Jong wygląda jakby, brakowało jednego i ktoś go zawołał choć se chłopie pokopiesz! Na tle zawodowych piłkarzy, prezentuję się jak strach na wróble, zero szybkości, zero techniki, totalne drewno!
0
Pierwszy mecz Koemana, na zero z tyłu w tym sezonie?
0
@wildzenon12 Ww. panowie są na topie od wielu lat, a Oscar ma szanse do nich dołączyć. Carvajal egzystuję w dobrze funkcjonującym teamie i to jest jego siłą, gdyby grał w takiej Valencii też byłby przeciętny. A póki Mingueza zostawia na boisku serce, zawsze będę mu kibicował!
0
@XTenTypX Na razie w pewnych momentach się gotuję, ale to przez brak doświadczenia. Trochę pogra i będzie oki
2
@wikitor321 Mingueza za 30-40 rozegranych meczy będzie najlepszym PO la Liga. Ma dobry ciąg i zdecydowanie, oby tak dalej!
2
Ronald urwisie! miałeś poprawić grę w obronie! 1,5 minuty ku...a!!!