jacuspli_veb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
szemud
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
defensywnego według mnie powinien od pierwszych minut zagrać Masche, środkowych Sergio i Xavi a nasz atak widzę Iniesta, Villa, Pedro.
0
Na Levate w obronie widzę Maxwel,Abidal,Milito,Alves.
0
Do gerrit: Weź idioto się przymknij lepiej...
Zgadzam się że to Roni był motorkiem napędowym no ale to co dalej napisałeś? co z cb za katalończyk ?! skoro piszesz o takim wspaniałym napastnkiu który tyle dobra dał Barcelonie...
eh...
0
Manchester United i FC Liverpool to dwa najbardziej zadłużone kluby w Europie. Mu chyba 809 mln a Lfc to nie wiem.
0
http://www.rifmax.com/channel1.html
0
http://www.rifmax.com/channel1.html jakoś w kij ale da się oglądać...
0
Do superLEO11 ; mieszkasz w Chojnicach? jak tak to nr gg 10518324 chodzi mi o koszulkę Messiego z Alegro ;p
0
ja obstawiam 3:1 dla Barcy
i strzeli Messi,Keita,Ibra
0
heh dobre Mejor ;p masz racje też tak zrobie:D
0
a na bramke oczywiście : V.V
0
Według mnie skład powinien być taki : Abidal,Marqez,Puyol,Alves,Toure,Xavi,Iniesta,Henry,Ibrahimovic,Messi
0
Eto'o nie chce odchodzić z Barcy!!!!
to jest dowód na to!!!!!
0
zgadzam sie z cules_since95.
To jest chore Eto'o jest wyceniany na 35-40mln euro plus te 50mln i jeszcze Hleb na wyporzyczenie.
to daje 85-90 mln. Dla mnie to Gruba Przesada ja bym dał max 25mln
A jak Interowi nie odpowiada to kupić VIlle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
heh Maradona dziwny typek
0
podaj gg !!!
0
missk00 6 latek bedzie:)
jeny kto tu patrzy na błedy chyba że ty
Przecież jesteśmy wszyscy rodziną:) a pisze sie tak Valdes
0
Jeśli chodzi o Valdeza to czasami zrobi taki kiks ze głowa boli ale nie wiem czy pep bedzie szukał nowego lepszego bramkarza typu :Bufon,Cech może kiedyś
W klubie bardziej ceni sie wychowanka klubu:) ale zrobił bym tak aby V.V rywalizował o wyjście w podstawowym składzie z innym Bramkarzem:) takie jest moje zdanie nie wiem jak wy
0
A skład na atletico to może
Valdez-Alves,Pique,puyol,Abidal-Basq uets,Keita,Iniesta-henry,Bojan,Messi
0
do przerwy Valencia 2 - 1 Atl. Madrid
a tak jak cos to masz wynik domin740
na http://www.livesports.pl/
jak sie łaczymy to 10518324
0
Piękny meczyk:)
jak zwykle Barca dominowała na boisku:) bilans najlepszy w histori 51:11
najbardziej cieszy mnie to że Barca może równiez wygrywac bez Messiego:)
pozdro dla wszytkich fanów Barcy
0
dobrze ze złotej piłki mu nie wzieli a tak wogle do ,,NOI" zal mi ciebie człowkieku to jak żeś to ujoł (pijaństwa) chłopak ma tyle kasy i dobrze niech sie troche rozerwie a to co pisza te hiszpańskie gazety to piszą bzdury bo nie maja innych tematów
0
najgłupszą zecza co zrobiła Barcelona to pozwoliła na transfer (Giovaniego) do totenhamu młody wilczek barcelony był dobry to jest głupota co zrobiła barcelona a pozatym to go
Henry przekonał aby przeszedł do totenhamu wiec. Van persi jest dobry ale nie moze zagrac w LM to wtedy niekupował bym go.Arszavin jest dobry barcelona powinna włozyc wszelkich starań a by go jak najszybciej kupić arszavin kocha FCB wiec prubował bym jak najszybciej do poki inne klubu nie pod sunom mu lepszej i korzystniejszej propozycji. o palcio to nie znam go nie mam zdania
0
7:0 bedzie na camp nou a w krakowie to 3:0