0

defensywnego według mnie powinien od pierwszych minut zagrać Masche, środkowych Sergio i Xavi a nasz atak widzę Iniesta, Villa, Pedro.

0

Na Levate w obronie widzę Maxwel,Abidal,Milito,Alves.

0

Do gerrit: Weź idioto się przymknij lepiej...

Zgadzam się że to Roni był motorkiem napędowym no ale to co dalej napisałeś? co z cb za katalończyk ?! skoro piszesz o takim wspaniałym napastnkiu który tyle dobra dał Barcelonie...

eh...

0



Manchester United i FC Liverpool to dwa najbardziej zadłużone kluby w Europie. Mu chyba 809 mln a Lfc to nie wiem.

0

http://www.rifmax.com/channel1.html jakoś w kij ale da się oglądać...

0

Do superLEO11 ; mieszkasz w Chojnicach? jak tak to nr gg 10518324 chodzi mi o koszulkę Messiego z Alegro ;p

0

ja obstawiam 3:1 dla Barcy

i strzeli Messi,Keita,Ibra

0

heh dobre Mejor ;p masz racje też tak zrobie:D

0

a na bramke oczywiście : V.V

0

Według mnie skład powinien być taki : Abidal,Marqez,Puyol,Alves,Toure,Xavi,Iniesta,Henry,Ibrahimovic,Messi

0

Eto'o nie chce odchodzić z Barcy!!!!

to jest dowód na to!!!!!

0

zgadzam sie z cules_since95.

To jest chore Eto'o jest wyceniany na 35-40mln euro plus te 50mln i jeszcze Hleb na wyporzyczenie.

to daje 85-90 mln. Dla mnie to Gruba Przesada ja bym dał max 25mln

A jak Interowi nie odpowiada to kupić VIlle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

heh Maradona dziwny typek

0

podaj gg !!!

0

missk00 6 latek bedzie:)

jeny kto tu patrzy na błedy chyba że ty

Przecież jesteśmy wszyscy rodziną:) a pisze sie tak Valdes

0

Jeśli chodzi o Valdeza to czasami zrobi taki kiks ze głowa boli ale nie wiem czy pep bedzie szukał nowego lepszego bramkarza typu :Bufon,Cech może kiedyś

W klubie bardziej ceni sie wychowanka klubu:) ale zrobił bym tak aby V.V rywalizował o wyjście w podstawowym składzie z innym Bramkarzem:) takie jest moje zdanie nie wiem jak wy

0

A skład na atletico to może

Valdez-Alves,Pique,puyol,Abidal-Basq uets,Keita,Iniesta-henry,Bojan,Messi

0

do przerwy Valencia 2 - 1 Atl. Madrid

a tak jak cos to masz wynik domin740

na http://www.livesports.pl/

jak sie łaczymy to 10518324

0

Piękny meczyk:)

jak zwykle Barca dominowała na boisku:) bilans najlepszy w histori 51:11

najbardziej cieszy mnie to że Barca może równiez wygrywac bez Messiego:)

pozdro dla wszytkich fanów Barcy

0

dobrze ze złotej piłki mu nie wzieli a tak wogle do ,,NOI" zal mi ciebie człowkieku to jak żeś to ujoł (pijaństwa) chłopak ma tyle kasy i dobrze niech sie troche rozerwie a to co pisza te hiszpańskie gazety to piszą bzdury bo nie maja innych tematów

0

najgłupszą zecza co zrobiła Barcelona to pozwoliła na transfer (Giovaniego) do totenhamu młody wilczek barcelony był dobry to jest głupota co zrobiła barcelona a pozatym to go

Henry przekonał aby przeszedł do totenhamu wiec. Van persi jest dobry ale nie moze zagrac w LM to wtedy niekupował bym go.Arszavin jest dobry barcelona powinna włozyc wszelkich starań a by go jak najszybciej kupić arszavin kocha FCB wiec prubował bym jak najszybciej do poki inne klubu nie pod sunom mu lepszej i korzystniejszej propozycji. o palcio to nie znam go nie mam zdania

0

7:0 bedzie na camp nou a w krakowie to 3:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?