jah1996
Dołączył/a: wrzesień 2012
Żywiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Droga wolna. Wielu na siłę upatruję w nim zastępce Xavi'ego równego talentem Thiago, ale nie ma co się łudzić...
2
O każdej drużynie można tak powiedzieć ;)
0
Marne prowo :)
1
Myślisz że jak dostanie oferty z topowych klubów to będzie czekał jeszcze rok? :)
0
Na 99% okaże się że wygląda inaczej ;)
0
Tak szczególnie jak strzelał gole realowi :)
0
Kiedyś to samo mówiło się o transferze do Chelsea
0
Judasz ma prawo mówić takie rzeczy ;)
18
Jak można było przy ocenianiu Messiego wziąć pod uwagę ten "faul" jeśli nic takiego nie zrobił i był to ewidentny błąd sędziego?
0
Ogląda się reklamy :D
1
Nie będzie lepszej okazji do zakontraktowania Kloppa niż ten sezon
2
To nie jest ranking strzelców tylko ranking wartości zawodników, pozdrawiam ;)
0
Tak jak kocham Leo za wszystko co dla nas zrobił, to ostatnimi czasy zaczyna bardziej "gwiazdorzyć" zamiast szukać dawnej wielkiej formy :/
0
Może ściągnie Cuadrado po raz drugi :D
1
A mimo to długi rosną...
1
Jak najszybciej pakować te walizki i wypad ;)
0
Komu ma pomóc takie prawo? Na pewno nie tym dzieciakom...
0
O głupotę ciągnącą w dół największy piłkarski klub świata ;)
2
Mourinho tak?! Widzę ktoś tu nie wie co to honor ;)
0
Rakitic nie podniósł się z ławki? :o
0
nie musimy nikogo oferować bo on jest tylko wyporzyczony
0
Zdecydowanie Busi :)
0
Każdy może sobie wpisać "około 1992" i jak to zweryfikujesz ;)
6
Zdecydowanie FIFA ;)
0
nie ogarniacie że oni nie wykupili miejsca na reklamę na koszulkach tylko podpisali umowę o współpracę?
0
Masche lepszy od Sergio? Buahahahahahahaha :D
0
Z tego gościu na którego wydaliśmy blisko 90 mln nie może grać, a drugi wart 10 mln jest świeżo po kontuzji. Twój wywód jest tak "z dupy" że nie wiem co innego można o nim powiedzieć ;)
0
W składzie Mundo zamieniłbym miejscami Rafinhe i Inieste i byłoby idealnie :)
0
Zgadzam się, że nie ma porównania - Busi duuużo lepszy ;)
0
wiesz co to sarkazm?