0

Droga wolna. Wielu na siłę upatruję w nim zastępce Xavi'ego równego talentem Thiago, ale nie ma co się łudzić...

2

O każdej drużynie można tak powiedzieć ;)

0

Marne prowo :)

1

Myślisz że jak dostanie oferty z topowych klubów to będzie czekał jeszcze rok? :)

0

Na 99% okaże się że wygląda inaczej ;)

0

Tak szczególnie jak strzelał gole realowi :)

0

Kiedyś to samo mówiło się o transferze do Chelsea

0

Judasz ma prawo mówić takie rzeczy ;)

18

Jak można było przy ocenianiu Messiego wziąć pod uwagę ten "faul" jeśli nic takiego nie zrobił i był to ewidentny błąd sędziego?

0

Ogląda się reklamy :D

1

Nie będzie lepszej okazji do zakontraktowania Kloppa niż ten sezon

2

To nie jest ranking strzelców tylko ranking wartości zawodników, pozdrawiam ;)

0

Tak jak kocham Leo za wszystko co dla nas zrobił, to ostatnimi czasy zaczyna bardziej "gwiazdorzyć" zamiast szukać dawnej wielkiej formy :/

0

Może ściągnie Cuadrado po raz drugi :D

1

A mimo to długi rosną...

1

Jak najszybciej pakować te walizki i wypad ;)

0

Komu ma pomóc takie prawo? Na pewno nie tym dzieciakom...

0

O głupotę ciągnącą w dół największy piłkarski klub świata ;)

2

Mourinho tak?! Widzę ktoś tu nie wie co to honor ;)

0

Rakitic nie podniósł się z ławki? :o

0

nie musimy nikogo oferować bo on jest tylko wyporzyczony

0

Zdecydowanie Busi :)

0

Każdy może sobie wpisać "około 1992" i jak to zweryfikujesz ;)

6

Zdecydowanie FIFA ;)

0

nie ogarniacie że oni nie wykupili miejsca na reklamę na koszulkach tylko podpisali umowę o współpracę?

0

Masche lepszy od Sergio? Buahahahahahahaha :D

0

Z tego gościu na którego wydaliśmy blisko 90 mln nie może grać, a drugi wart 10 mln jest świeżo po kontuzji. Twój wywód jest tak "z dupy" że nie wiem co innego można o nim powiedzieć ;)

0

W składzie Mundo zamieniłbym miejscami Rafinhe i Inieste i byłoby idealnie :)

0

Zgadzam się, że nie ma porównania - Busi duuużo lepszy ;)

0

wiesz co to sarkazm?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?