@ViscaBarca123 powinno być więcej artykułów o Barcy młodzieżowej bo ja jako nieliczny na tej stronie bardzo się tym interesuje. A co z synem Kluiverta? W jakim roczniku on gra?
@ViscaBarca123 powinno być więcej artykułów o Barcy młodzieżowej bo ja jako nieliczny na tej stronie bardzo się tym interesuje. A co z synem Kluiverta? W jakim roczniku on gra?
Komentarze
0
@ViscaBarca123 oby się odbudował i był jak Patrick. A tak poza tym radził bym zwrócić uwagę na Leo dos Reisa niby też wielki talent.
0
Oby Konrad de la fuente dostał w następnym sezonie szanse debiutu w pierwszym zespole.
0
@ViscaBarca123 powinno być więcej artykułów o Barcy młodzieżowej bo ja jako nieliczny na tej stronie bardzo się tym interesuje. A co z synem Kluiverta? W jakim roczniku on gra?
0
A co z tym Alvaro Sanzem? Podobno też niezły talent.
0
O Boateng wrócił!!! A myślałem że w Do Besiktasu został wypożyczony
0
@ViscaBarca123 powinno być więcej artykułów o Barcy młodzieżowej bo ja jako nieliczny na tej stronie bardzo się tym interesuje. A co z synem Kluiverta? W jakim roczniku on gra?
0
A co z tym Alvaro Sanzem? Podobno też niezły talent.
0
Oby Konrad de la fuente dostał w następnym sezonie szanse debiutu w pierwszym zespole.
0
@ViscaBarca123 oby się odbudował i był jak Patrick. A tak poza tym radził bym zwrócić uwagę na Leo dos Reisa niby też wielki talent.
0
No i mam kolejnego Boatenga