0

o to oficjalny skład
Pinto, Alves, Mascherano, Bartra, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Neymar, Messi, Fabregas

0

co on pieprzy za głupoty ?
Czas najwyższy że by ktoś zrobił porządki w naszym zarządzie bo to co się dzieje jest po prostu chore .

0

za Neymara powinien zagrać Alexis

2

ATAK moim zdaniem powinien wyglądać
Neymar-Messi-Pedro/Alexis

0

Trudno się z nim nie zgodzić .
Jak można karać coś dobrego dla wszystkich ?

0

na kanale 250

0

jutro jest mecz na RETE4

1

Pinto
ALves-Barta-Mascherano-Alba
Xavi-Busquets-Iniesta
Pedro-Messi-Neymar
Cesc ostatnimi meczami nie prezetuje sie zbyt dobrze.
Uwazam sie Iniesta w tym meczu bedzie bardziej potrzebny w srodku pola, niz jako lewy napastnik .
Pewne jest to ze Atletico zagesci srodek pola .
Visca EL BARCA

0

Valdes
Adriano-Barta-Pique-Alba
Cesc-Song-Iniesta
ALexis-Messi-Pedro

0

Eliaquim Mangala to będzie jeden z najlepszych stoperów świata .

0

Skład na dziś
Valdes-Adriano-Pqiue-Barta-Alves
Iniesta-Song-Cesc
Pedro-Messi-Neymar

0

Martino to jest nasz Profesor
VeB

0

Valdes-Allba-Pique -, Macherano-Dani-Iniesta-Busquets-Cesc-Alexis-Messi-Pedro nie widzę innego składu na ten mecz

0

chciałbym zobaczyć jutro taki skład :

Valdés-Adriano-Barta-Puyol-Alba
Roberto-Song-Cesc
Tello-Messi - Pedro

0

pewnie moja opinia wam się nie spodoba ale uważam większa część tych kibiców Barcelony to są tak zwani "Janusze"

0

Neuer-Alaba-Dante-Hummels-Lahm-Gundogan - Schweinsteiger-ÖZIL-
Messi-Zlatan-C.Ronaldo

0

sam jesteś jakiś tam ciulu

0

i tak pewnie z połowa was na ten mecz nie pójdzie bo was nie stać . Wielcy kibice Barcelony!

0

Jestem z Gdańska chodzę od wielu lat na Lechiie , pieprzyć was którzy piszą że by lepiej Barceloan zagrała z amicą czy ległą widocznie oferty Lechii była najkorzystniejsza !

0

Moim zdaniem trzeba sprzedać Pedro który ważnych meczach zawodzi , gdyby wpłynęła oferta za Villa od 15 do 20 milionów euro sprzedać . Kupić Neymara kupić środkowego obrońce najbardziej podoba mi się Vincent Kompany ma duże doświadczenie w lidze angielskiej . Kupić jeszcze jakiegoś kreatywnego pomocnika bo widać że Xavi już nie będzie grać na wysokim poziomie przez cały sezon . Visca El Barca!

0

piękna wiadomość na sam początek dnia Vamos!

0

trzeba poprawić morale w zespole i wygrać jak najwyżej Visca El Barca !

0

Porażka zdarza się nawet najlepszym , tylko mnie martwi nasza gra od kilku spotkań nie gramy tego do czego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni Visca !

0

jutro ten mecz będzie pokazywany przez Canal + Sport

0

Valdes - Alba-Mascherano,- Piqué- Alves
Iniesta -Busquets -Thiago
Villa-Messi-Alexis

0

myślę że w tej fazie fajnie byłoby trafić na Fc Porto .

0

Mam nadzieję że to tylko fałszywy alarm !
Tito jesteśmy z Tobą !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?