jakub19112
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o to oficjalny skład
Pinto, Alves, Mascherano, Bartra, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Neymar, Messi, Fabregas
0
co on pieprzy za głupoty ?
Czas najwyższy że by ktoś zrobił porządki w naszym zarządzie bo to co się dzieje jest po prostu chore .
0
za Neymara powinien zagrać Alexis
2
ATAK moim zdaniem powinien wyglądać
Neymar-Messi-Pedro/Alexis
0
Trudno się z nim nie zgodzić .
Jak można karać coś dobrego dla wszystkich ?
0
na kanale 250
0
jutro jest mecz na RETE4
1
Pinto
ALves-Barta-Mascherano-Alba
Xavi-Busquets-Iniesta
Pedro-Messi-Neymar
Cesc ostatnimi meczami nie prezetuje sie zbyt dobrze.
Uwazam sie Iniesta w tym meczu bedzie bardziej potrzebny w srodku pola, niz jako lewy napastnik .
Pewne jest to ze Atletico zagesci srodek pola .
Visca EL BARCA
0
Valdes
Adriano-Barta-Pique-Alba
Cesc-Song-Iniesta
ALexis-Messi-Pedro
0
Eliaquim Mangala to będzie jeden z najlepszych stoperów świata .
0
Skład na dziś
Valdes-Adriano-Pqiue-Barta-Alves
Iniesta-Song-Cesc
Pedro-Messi-Neymar
0
Martino to jest nasz Profesor
VeB
0
Valdes-Allba-Pique -, Macherano-Dani-Iniesta-Busquets-Cesc-Alexis-Messi-Pedro nie widzę innego składu na ten mecz
0
chciałbym zobaczyć jutro taki skład :
Valdés-Adriano-Barta-Puyol-Alba
Roberto-Song-Cesc
Tello-Messi - Pedro
0
pewnie moja opinia wam się nie spodoba ale uważam większa część tych kibiców Barcelony to są tak zwani "Janusze"
0
Neuer-Alaba-Dante-Hummels-Lahm-Gundogan - Schweinsteiger-ÖZIL-
Messi-Zlatan-C.Ronaldo
0
sam jesteś jakiś tam ciulu
0
i tak pewnie z połowa was na ten mecz nie pójdzie bo was nie stać . Wielcy kibice Barcelony!
0
Jestem z Gdańska chodzę od wielu lat na Lechiie , pieprzyć was którzy piszą że by lepiej Barceloan zagrała z amicą czy ległą widocznie oferty Lechii była najkorzystniejsza !
0
Moim zdaniem trzeba sprzedać Pedro który ważnych meczach zawodzi , gdyby wpłynęła oferta za Villa od 15 do 20 milionów euro sprzedać . Kupić Neymara kupić środkowego obrońce najbardziej podoba mi się Vincent Kompany ma duże doświadczenie w lidze angielskiej . Kupić jeszcze jakiegoś kreatywnego pomocnika bo widać że Xavi już nie będzie grać na wysokim poziomie przez cały sezon . Visca El Barca!
0
piękna wiadomość na sam początek dnia Vamos!
0
trzeba poprawić morale w zespole i wygrać jak najwyżej Visca El Barca !
0
Porażka zdarza się nawet najlepszym , tylko mnie martwi nasza gra od kilku spotkań nie gramy tego do czego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni Visca !
0
jutro ten mecz będzie pokazywany przez Canal + Sport
0
Valdes - Alba-Mascherano,- Piqué- Alves
Iniesta -Busquets -Thiago
Villa-Messi-Alexis
0
myślę że w tej fazie fajnie byłoby trafić na Fc Porto .
0
Mam nadzieję że to tylko fałszywy alarm !
Tito jesteśmy z Tobą !