3

Busquets w tym sezonie to parodysta

0

Lucho musiał im nieźle wjechać na ambicje w szatni

4

Idealna 11

. Bravo

Alba-Pique-Mascherano-Alves

Iniesta-Busquets-Rakitić

. Messi-Suarez-Neymar

0

Mógłby już Paco wejść

0

Rafa niezawodny

0

Agent Bravo nie zapomniał dla kogo służy ;)

10

Pep z Lucho piękny obrazek

1

Mirosławski wyuczył się motywów z każdej polskiej komedii

14

Paco jeszcze nie raz nam uratuje tyłek, spokojnie

0

Tomasz Suchares XDDDD

0

Niech to już się skończy xD

0

Nie pieprzcie, że Lucho nie reaguje na mecz. To nie Nawałka na szczęście

0

O takiego Arde nic nie robiłem

2

Mnie martwi Turan. Dobry start i znowu przeciętniactwo. Piłkarz o takim profilu po wejściu z ławki powinien być motorem napędowym akcji z przodu. Tymczasem Arda wszedł i przeczłapał do końca spotkania.

4

Niby remis nie przegrana, niby Real stracił punkty, ale niesmak jest.

10

Skoro Neymar ma 'kontrowersyjny' styl gry to jaki miał Ronaldinho? Chamski? Obrzydliwy? Dzisiejszy futbol popada w paranoję.

0

Umtiti gra jakby z Gererdem znali się jak łyse konie

1

W 2010 też na CN był blamaż z Herculesem, a jak się tamten sezon skończył pewnie większość pamięta :)

0

Kurde, ale Digne bardzo fajnie zastępuje Albę

0

Dobra teraz ich przycisną do muru i wyrównają. Spokojnie :)

0

Rakieta i to dosłownie xD

0

Dobra Real ma już Sporting to czekamy jeszcze na Łudogorec albo Rostow

1

Realowi dajcie jeszcze Sporting i Rostow żeby nie mieli za łatwo

4

Bravo ledwo co od nas odszedł i już będzie wracać :)

0

Jak tak dalej pójdzie to wygryzie Neymara xD

3

I znów co tydzień u każdego z nas będzie święto. Ale mi tego niemiłosiernie brakowało.

1

Miałem dzisiaj siedzieć w robocie do 18, a tu szef puszcza nas o 15. Lubię mojego szefa :)

1

Messi z tą brodą wygląda jak Grzegorz Braun xD

6

Oj z Gomesa będzie wiele uciechy, coś czuję, że może stać się godnym następca Deco.

0

Nowe nabytki na serio bardzo cieszą oczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?