jakub88
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Busquets w tym sezonie to parodysta
0
Lucho musiał im nieźle wjechać na ambicje w szatni
4
Idealna 11
. Bravo
Alba-Pique-Mascherano-Alves
Iniesta-Busquets-Rakitić
. Messi-Suarez-Neymar
0
Mógłby już Paco wejść
0
Rafa niezawodny
0
Agent Bravo nie zapomniał dla kogo służy ;)
10
Pep z Lucho piękny obrazek
1
Mirosławski wyuczył się motywów z każdej polskiej komedii
14
Paco jeszcze nie raz nam uratuje tyłek, spokojnie
0
Tomasz Suchares XDDDD
0
Niech to już się skończy xD
0
Nie pieprzcie, że Lucho nie reaguje na mecz. To nie Nawałka na szczęście
0
O takiego Arde nic nie robiłem
2
Mnie martwi Turan. Dobry start i znowu przeciętniactwo. Piłkarz o takim profilu po wejściu z ławki powinien być motorem napędowym akcji z przodu. Tymczasem Arda wszedł i przeczłapał do końca spotkania.
4
Niby remis nie przegrana, niby Real stracił punkty, ale niesmak jest.
10
Skoro Neymar ma 'kontrowersyjny' styl gry to jaki miał Ronaldinho? Chamski? Obrzydliwy? Dzisiejszy futbol popada w paranoję.
0
Umtiti gra jakby z Gererdem znali się jak łyse konie
1
W 2010 też na CN był blamaż z Herculesem, a jak się tamten sezon skończył pewnie większość pamięta :)
0
Kurde, ale Digne bardzo fajnie zastępuje Albę
0
Dobra teraz ich przycisną do muru i wyrównają. Spokojnie :)
0
Rakieta i to dosłownie xD
0
Dobra Real ma już Sporting to czekamy jeszcze na Łudogorec albo Rostow
1
Realowi dajcie jeszcze Sporting i Rostow żeby nie mieli za łatwo
4
Bravo ledwo co od nas odszedł i już będzie wracać :)
0
Jak tak dalej pójdzie to wygryzie Neymara xD
3
I znów co tydzień u każdego z nas będzie święto. Ale mi tego niemiłosiernie brakowało.
1
Miałem dzisiaj siedzieć w robocie do 18, a tu szef puszcza nas o 15. Lubię mojego szefa :)
1
Messi z tą brodą wygląda jak Grzegorz Braun xD
6
Oj z Gomesa będzie wiele uciechy, coś czuję, że może stać się godnym następca Deco.
0
Nowe nabytki na serio bardzo cieszą oczy