6

Dlaczego dzienniki i inni znawcy futbolu nie piszą o bezproduktywnym defensywnym pomocniku jakim jest Busquets .We wczorajszym meczu może Frankie nie miał najlepszej pierwszej połowy tylko dlatego że musiał łatać dziury w obronie które powstały bo Bussi nie wraca do pomocy obrońcom .Kuriozum Defensywny Pomocnik nie pomaga obrońcom i w każdym z ostatnich meczów był chwalony za co ??? Za to że nie pomaga w obronie ??? To co wczoraj po zejściu De Jonga wyprawiał Busquets Kryminał celne podania tylko do najbliższego ,przerzuty do nikogo albo niecelne w obronie zero ,przed polem karnym przeciwnika statysta i jeszcze jakieś głupie przerzuty nad obrońcami do nikogo . To jest właśnie obraz upadku Barcelony ostatnich lat Bussi ,Alba Pique i jeszcze Roberto takich zawodników potrzebuje Barcelona żeby osiągać sukcesy. Gratulacje dla Zarządu oraz trenera dobrego samopoczucia z takimi Tuzami futbolu Mistrzostwo La Liga oraz Liga Mistrzów mamy wygrane bez żadnych przeszkód

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?