janek_centrum
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bielsko-Biała
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gerginho - Castolo :P ale to ne był brak licenjin na gracyz Barcy, tylko w kazdej druzynie tacy byli, tryb Master League :)
0
stachu, moze byc;)
0
pokazane, pare razy odbiera i wybija pilke. a poza tym najlepsza obrona jest atak :D
0
prawda;P bo na fcbarcelona.cat juz to jest :) mysle ze teraz sie rozkreci nasza transferowa karuzela ;)
0
czemu niby filipe jest madridistą?:P
Visca el Maxwell :)
0
a ja bym chcial takie korki co messi ma ;d
0
Samu, przedłuz kontrakt... Zarząd... dajcie jakąś podwyżke :)
0
ja chce jutro Keirrisona na badaniach zobaczyc:P informacje o Filipe, Ville najpozniej w piatek, skrzydłowego i poulsena ostatecznie :P i wracajacego Henrique
0
juz wole dac 45 za aguero niz za ville :P
0
wole Samu i K9 na rezerwe. jesli przyjdzie DV7 to nie mam nic przeciwko, tamta 2 ma byc
0
no zidane sie nie zna i tyle :D
0
hah ;) Twarze :D
0
kupmy Veloso na rezerwe
0
dawac tu K9 i Etoo niech zostanie, jest zajebisty! ludzie!
0
SAMU ZOSTAN!
0
offtop: wg ASa ze spotkania nic nie wyszlo i David zostaje w VCF
0
no i co z tego? po co dalej chca Huntelaara i Kuna? pomyśl chłopcze
0
ta blondyna niezła :D
0
deeejay przesadzasz ;) zajebisty grajek, tego mu nie mozna odmowic, ale ja i tak go nie lubie ;) szacunek mu sie nalezy
0
ciesze sie co do Keirrisona :) ale tak poza tym... to kto bedzie teraz jako proorytet na Defensywnego Pomocnika? Benitez nie chce odejscia Marsze-rano, a Sport czy tam Marca poadawali jeszcze Montolivo?
0
Martin musi zostac :) ja w niego wierze, ciesze sie jak gra..:)
0
no i sie ciesze :) bo Forlana nie che ani troche :P
0
super :/ Hleb dostanie 2 szanse a Martin nie?!
0
niech idzie do Valencii :P ja wole na miejscu Keirrisona miec ;) Eto'o i Ville :)
0
tego pana z Old Schoolem tez prosze ;)
0
a ładna ta Miki ? :P
0
OFFTOP:
co z K9?
0
offtop:
ktos mi powie, czy Keirrison bedzie za 3 dni w BArcy juz na testach? bo byla mowa o 13 lipca?:)
0
offtop:
ktos mi powie, czy Keirrison bedzie za 3 dni w BArcy juz na testach? bo byla mowa o 13 lipca?:)
0
ktos mi powie, czy Keirrison bedzie za 3 dni w BArcy juz na testach? bo byla mowa o 13 lipca?:)