0

gerginho - Castolo :P ale to ne był brak licenjin na gracyz Barcy, tylko w kazdej druzynie tacy byli, tryb Master League :)

0

stachu, moze byc;)

0

pokazane, pare razy odbiera i wybija pilke. a poza tym najlepsza obrona jest atak :D

0

prawda;P bo na fcbarcelona.cat juz to jest :) mysle ze teraz sie rozkreci nasza transferowa karuzela ;)

0

czemu niby filipe jest madridistą?:P

Visca el Maxwell :)

0

a ja bym chcial takie korki co messi ma ;d

0

Samu, przedłuz kontrakt... Zarząd... dajcie jakąś podwyżke :)

0

ja chce jutro Keirrisona na badaniach zobaczyc:P informacje o Filipe, Ville najpozniej w piatek, skrzydłowego i poulsena ostatecznie :P i wracajacego Henrique

0

juz wole dac 45 za aguero niz za ville :P

0

wole Samu i K9 na rezerwe. jesli przyjdzie DV7 to nie mam nic przeciwko, tamta 2 ma byc

0

no zidane sie nie zna i tyle :D

0

hah ;) Twarze :D

0

kupmy Veloso na rezerwe

0

dawac tu K9 i Etoo niech zostanie, jest zajebisty! ludzie!

0

SAMU ZOSTAN!

0

offtop: wg ASa ze spotkania nic nie wyszlo i David zostaje w VCF

0

no i co z tego? po co dalej chca Huntelaara i Kuna? pomyśl chłopcze

0

ta blondyna niezła :D

0

deeejay przesadzasz ;) zajebisty grajek, tego mu nie mozna odmowic, ale ja i tak go nie lubie ;) szacunek mu sie nalezy

0

ciesze sie co do Keirrisona :) ale tak poza tym... to kto bedzie teraz jako proorytet na Defensywnego Pomocnika? Benitez nie chce odejscia Marsze-rano, a Sport czy tam Marca poadawali jeszcze Montolivo?

0

Martin musi zostac :) ja w niego wierze, ciesze sie jak gra..:)

0

no i sie ciesze :) bo Forlana nie che ani troche :P

0

super :/ Hleb dostanie 2 szanse a Martin nie?!

0

niech idzie do Valencii :P ja wole na miejscu Keirrisona miec ;) Eto'o i Ville :)

0

tego pana z Old Schoolem tez prosze ;)

0

a ładna ta Miki ? :P

0

OFFTOP:

co z K9?

0

offtop:

ktos mi powie, czy Keirrison bedzie za 3 dni w BArcy juz na testach? bo byla mowa o 13 lipca?:)

0

offtop:

ktos mi powie, czy Keirrison bedzie za 3 dni w BArcy juz na testach? bo byla mowa o 13 lipca?:)

0

ktos mi powie, czy Keirrison bedzie za 3 dni w BArcy juz na testach? bo byla mowa o 13 lipca?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?