janek_messi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2015
Warszawa
1 obserwujący
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda jest taka ze przed Munirem cala kariera jakies 10 lat na pewno, takze przypadek Nolito pokazuje ze mozna sie przebudzic w kazdym momencie, ale ja go nie widze na dluzej w Barcelonie, pewnie skonczy jak jego poprzednicy.
0
Mnie tez pasjonuje tylko gdy gra FCB. Swietny wywiad z wielkim Xavim - polecem rowniez jego ksiazke - mistrzostwo swiata, wlasnie musze ja przeczytac raz jeszcze po tylu latach moze znajde cos miedzy wierszami :)
0
a i czemu piszesz "nie licząc sezonu", a u Munira czego nie licząc, a już wiem u Munira licząc nawet wszystko to jest wielkie nic
0
to podsumuj jeszcze Munira.. :) nawet w pucharze króla z 3 ligowcem miał problem zdobyć bramkę, dla mnie to nawet Jeffren zostawił lepsze wrażenie
2
Abidal i Jordi Alba sa wyjatkowymi zawodnikami, chcialbym to powiedziec za pare lat rowniez o Umtitim.
Podoba mi sie jego charakter, sposob bycia i wypowiadania sie, za pare miesiecy bedzie wiadomo czy spodoba sie rowniez jego gra w FC Barcelonie.
0
Munir do ekstraklasy, w zeszlym sezonie wyszlo na jaw ze jest marny i nigdy nie bedzie jednym z najlepszych, moze sie uczyc od Bojana, Cuenki i Tello - uwazam ze oni wiecej pokazali jak otrzymali swoja szanse, ale i tak musieli odejsc, a ogorkom daja kontrakt.
1
Catalunya is not a Spain!
Siempre antimadridista!
Visca el Barca, visca Catalunya y visca Polonia!
0
On juz trenuje, rozgrywa sezon w glowie, a pozniej to wykona na boisku