O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4190
  • Liczba komentarzy 84
  • Polecenia 310

Komentarze

7

Barca to samograj, bez prespektywicznych pomocników pokroju Verattiego czy Coutinho.. Nawet takiego Isco bym chętnie przygarnął w miejsce Rakitica.. Biega tyle samo, a technicznie przewyższa Chorwata o 2 klasy.. Ewentualnie za Inieste, który wieku nie oszuka niestety..
Bez klasowych pomocników MSN nie uciągnie gry.

1

Denis wypalił? Przecież on poza dwoma bramkami nic szczególnego nie pokazuje.. Ani nie wygrywa dryblingów, ani nie gra otwierających podań, ani nie kreuje gry od tyłu. Taka zapchaj dziura.

1

Albo Barca sprowadzi młody ale jednocześnie kreatywny i mocny środek pola.. Andres już ma swój wiek, Gomes, Rakitic, Sergio pod formą.. Albo za rok będzie powtórka..

0

dostaliśmy od Bawarczyków.

1

Mistrz painta XD

Zobacz wszystkie

68

Douglas coraz większa rola w drużynie. Nawet w mediach społecznościowych.. XDDDD

62

Messi oddał karnego, Ronaldo nie oddał bo chce być NAJLEPSZY (ale nie jest hehehehe) i nie strzelił - jeden z głównych czynników przegranej. KARMA WRACA PANIE GRZMOCIE!

33

Trochę śmieszna kwota z racji tego, że co tydzień albo i częściej miliony osób oglądają ich reklamę na żywo lub przed TV. Do tego dochodzi fakt, iż kolejne miliony kupują koszulki oryginalne koszulki drużyny.. To kolejna forma reklamy.. Osobiście podwoiłbym kwotę do 90mln..

22

Nie wierze, że Barca w Niemczech nic nie strzeli, a jak strzeli chociaż jedną to Bawaria RIP.

12

Szkoda, że brazylijski crack Douglas ciągle kontuzjowany :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?