oj sami fachowcy po naście lat... Afellay to talent jakich mało na świecie i który udało się za niewielkie pieniądze sprowadzić do Nas. jeszcze wspomnicie moje słowa ten transfer jeszcze nam zaprocentuje...oby go zostawili będzie jeszcze z nigo pociecha.
do tych którzy tak się oburzyli i spać nie będą przez 3 dni TO jest tzw. DOWCIP lub KAWAŁ:) a, że ma troszę prawdy w sobie to nic strasznego. Szacun do Christo. (o mnie też jest tysiące żartów ale się nie obrażam:):) trzeba się umieć śmiać z samego siebie.
w tym tragicznym dniu to jedyne pocieszenie........... daliśmy radę....... radość jest ale nie taka jak powinna i to nie wina piłkarzy tylko dzisiejszej atmosfery........
super, cudo. Właśnie wracam z strony rm oj tam sie dzieje... peregilni aut,... po co wypowiadać się przed meczem,... ronaldo aaaaaaaaaaa tu się powstrzymam itp. nie każdy wygrywa na sb My tego dokonaliśmy:) szacun się należy bez dwóch zdań
Zwycięstwo, ale marne pocieszenie po wielkiej tragedi która dotknęła POLSKĘ.
Ale już bzdurne komentarze, że My nie graliśmy z czarnymi opaskami i co z tego? przez to RM przegrał??
"Gdyby nie interwencja Valdésa, po jednej z kontr gola mógł zdobyć Ronaldo. Ponadto niebagatelny udział w zachowaniu czystego kontra przez portero Barçy mięli wspaniali Puyol i Piqué."
to powinno być przedsawione jako plus a nie minus.
styl stylem ale jak można do tak ważnych meczy delegować sędziego który jest notabene rodakiem Ballacka, który jako rodowity Niemiec ma zakorzeniny patryiotyzm i dumę a która została narażona na szwank po porażce 4-0 wielkiego (tak twierdzi prawie każdy Niemiec) Bayernu Manachium. Oni nie zapominają tak łatwo upokorzenia. Równie dobrze mógła sędziować ten mecz Angela Merkel;).
ps. Czerwień dla cwaniaka Ballacka się należała i każdy inny sędzia by to zrobił
Komentarze
0
oj sami fachowcy po naście lat... Afellay to talent jakich mało na świecie i który udało się za niewielkie pieniądze sprowadzić do Nas. jeszcze wspomnicie moje słowa ten transfer jeszcze nam zaprocentuje...oby go zostawili będzie jeszcze z nigo pociecha.
0
do tych którzy tak się oburzyli i spać nie będą przez 3 dni TO jest tzw. DOWCIP lub KAWAŁ:) a, że ma troszę prawdy w sobie to nic strasznego. Szacun do Christo. (o mnie też jest tysiące żartów ale się nie obrażam:):) trzeba się umieć śmiać z samego siebie.
0
ale jak wciskam "i" na pilocie pokazuje że gra Barca... ku...
0
w tym tragicznym dniu to jedyne pocieszenie........... daliśmy radę....... radość jest ale nie taka jak powinna i to nie wina piłkarzy tylko dzisiejszej atmosfery........
0
super, cudo. Właśnie wracam z strony rm oj tam sie dzieje... peregilni aut,... po co wypowiadać się przed meczem,... ronaldo aaaaaaaaaaa tu się powstrzymam itp. nie każdy wygrywa na sb My tego dokonaliśmy:) szacun się należy bez dwóch zdań
Zwycięstwo, ale marne pocieszenie po wielkiej tragedi która dotknęła POLSKĘ.
Ale już bzdurne komentarze, że My nie graliśmy z czarnymi opaskami i co z tego? przez to RM przegrał??
0
mistrzu powiedz mi to w oczy a nie graj pajacyka pisząc bzdury. na takich to nawet szkoda kuli.
0
"Gdyby nie interwencja Valdésa, po jednej z kontr gola mógł zdobyć Ronaldo. Ponadto niebagatelny udział w zachowaniu czystego kontra przez portero Barçy mięli wspaniali Puyol i Piqué."
to powinno być przedsawione jako plus a nie minus.
0
mistrzu powiedz mi to w oczy a nie graj pajacyka pisząc bzdury. na takich to nawet szkoda kuli.
0
styl stylem ale jak można do tak ważnych meczy delegować sędziego który jest notabene rodakiem Ballacka, który jako rodowity Niemiec ma zakorzeniny patryiotyzm i dumę a która została narażona na szwank po porażce 4-0 wielkiego (tak twierdzi prawie każdy Niemiec) Bayernu Manachium. Oni nie zapominają tak łatwo upokorzenia. Równie dobrze mógła sędziować ten mecz Angela Merkel;).
ps. Czerwień dla cwaniaka Ballacka się należała i każdy inny sędzia by to zrobił
0
a oprócz c+ na jakich stacjach tv można oglądać ten mecz?? mam w domu dekodery n i polsat nie wiecie może czy na jakimś kanale tam transmitują mecz??