1

I bardzo dobrze że Messi korzysta ze swojej mocy żeby coś zmienić w tym syfie

4

@Gall to są gierki pod zmiany w zarządzaniu klubem

1

@mr_robot żenujące jest wypychanie go na siłę mimo chęci pozostania

3

To już wiemy po co ten pianić

24

Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy mam znowu radość z oglądania Barcelony, warto było czekać

0

No nie dziwne, że Griezmann wzbudza podejrzenia taką ilością minut

0

Praktycznie każdy nasz piłkarz, niezależnie jakie dostanie podanie zawsze przyjmuje piłkę kierunkowo, w ułamku sekundy. Semedo przymuje w miejscu i musi na 3 razy bo mu zawsze gdzieś podskoczy albo się zaplącze Xdd

3

Raczej wynik nieudolnej pracy zarządu Barcy

1

Ale flashbacka dostał marc

15

Ojj stałe fragmenty za unzue to było coś

3

Spójrzcie na nogi Messiego, przecież on kuleje


0

@tristan87 no jak vini skończył to może i 3

0

Błędy ter Stegena przy bramkach(przy pierwszej rykoszet ale wciąż kilometr miejsca przy słupku) to jakieś tabu dzisiaj bo obronił ładnie strzał isco

0

Najgorsze jest to że oglądając to ma się wrażenie że błędy są na poziomie b klasy i nawet nikt tego poważnie nie bierze pod uwagę w kontekście Barcelony. Nie mówię o błędach indywidualnych bo to się zdarza i nikogo nie można za to jechać. Mówię o braku ruchu i szybkości(jak to wogóle brzmi), nikt nie wychodzi na pozycję nie ma gry z pierwszej piłki, każde kontakt 5 sekun, brak żadnego pressingu, agresji, chęci pojedynku. Po prostu piłkarscy impotenci

0

@LeoMessi1994 @tbas jakkolwiek to nie zabrzmi mam nadzieję, że to kontuzja bo jeśli to są realne możliwości Messiego to chyba nikt u nas nie jest w stanie wygrać pojedynku

5

Jeszcze ten pojedynek biegowy Messiego z otyłym Marcelo, który ma problemy kondycyjne a dogania Messiego jakby to był busquets

1

Pierwszy raz w życiu nie widzę przyszłości Barcelony, po prostu nie wiem co musi się stać żeby wróciła prawdziwa Barcelona. W tym momencie drużyna nie ma żadnych walorów, nie potrafią zakładać pressingu ani spod niego wychodzić, nie potrafią atakować, nawet biegać, nic po prostu nie potrafią

0

@Ogonek45 no dokładnie, każdego obrażają czymś co jest dla niego charakterystyczne, Rooney jest blady to mówili że jest blady, ktoś jest rudy to też można się z niego śmiać ale jak ktoś jest czarnoskóry to już nie

0

Griezmann ewidentnie ma problem z psychą. Każdy kontakt paraliż, ciapowate przyjęcia. Widać że presja go zjada

0

Jeśli Messi biegnie na bramkarza jak jakiś Suarez to wiedz że coś sie dzieje

3

Mam nadzieję że jak się jutro obudzę to przeczytam że Valverde został zwolniony. Ten człowiek pluje na styl i filozofię barcy ustawiając autobus nawet w "wielkich" bo wygranych meczach(real2x, atleti, pierwszy mecz z liverpoolem). Szkoda marnować erę Messiego na coś takiego. Teraz quique setien lub xavi(mimo braku doświadczenia mam na to nadzieję) jeśli będą zdesperowani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?