jasiogazda
Dołączył/a: sierpień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I bardzo dobrze że Messi korzysta ze swojej mocy żeby coś zmienić w tym syfie
4
@Gall to są gierki pod zmiany w zarządzaniu klubem
1
@mr_robot żenujące jest wypychanie go na siłę mimo chęci pozostania
3
To już wiemy po co ten pianić
24
Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy mam znowu radość z oglądania Barcelony, warto było czekać
0
No nie dziwne, że Griezmann wzbudza podejrzenia taką ilością minut
0
Praktycznie każdy nasz piłkarz, niezależnie jakie dostanie podanie zawsze przyjmuje piłkę kierunkowo, w ułamku sekundy. Semedo przymuje w miejscu i musi na 3 razy bo mu zawsze gdzieś podskoczy albo się zaplącze Xdd
3
Raczej wynik nieudolnej pracy zarządu Barcy
1
Ale flashbacka dostał marc
15
Ojj stałe fragmenty za unzue to było coś
3
Spójrzcie na nogi Messiego, przecież on kuleje
0
@tristan87 no jak vini skończył to może i 3
0
Błędy ter Stegena przy bramkach(przy pierwszej rykoszet ale wciąż kilometr miejsca przy słupku) to jakieś tabu dzisiaj bo obronił ładnie strzał isco
0
Najgorsze jest to że oglądając to ma się wrażenie że błędy są na poziomie b klasy i nawet nikt tego poważnie nie bierze pod uwagę w kontekście Barcelony. Nie mówię o błędach indywidualnych bo to się zdarza i nikogo nie można za to jechać. Mówię o braku ruchu i szybkości(jak to wogóle brzmi), nikt nie wychodzi na pozycję nie ma gry z pierwszej piłki, każde kontakt 5 sekun, brak żadnego pressingu, agresji, chęci pojedynku. Po prostu piłkarscy impotenci
0
@LeoMessi1994 @tbas jakkolwiek to nie zabrzmi mam nadzieję, że to kontuzja bo jeśli to są realne możliwości Messiego to chyba nikt u nas nie jest w stanie wygrać pojedynku
5
Jeszcze ten pojedynek biegowy Messiego z otyłym Marcelo, który ma problemy kondycyjne a dogania Messiego jakby to był busquets
1
Pierwszy raz w życiu nie widzę przyszłości Barcelony, po prostu nie wiem co musi się stać żeby wróciła prawdziwa Barcelona. W tym momencie drużyna nie ma żadnych walorów, nie potrafią zakładać pressingu ani spod niego wychodzić, nie potrafią atakować, nawet biegać, nic po prostu nie potrafią
0
@Ogonek45 no dokładnie, każdego obrażają czymś co jest dla niego charakterystyczne, Rooney jest blady to mówili że jest blady, ktoś jest rudy to też można się z niego śmiać ale jak ktoś jest czarnoskóry to już nie
0
Griezmann ewidentnie ma problem z psychą. Każdy kontakt paraliż, ciapowate przyjęcia. Widać że presja go zjada
0
Jeśli Messi biegnie na bramkarza jak jakiś Suarez to wiedz że coś sie dzieje
3
Mam nadzieję że jak się jutro obudzę to przeczytam że Valverde został zwolniony. Ten człowiek pluje na styl i filozofię barcy ustawiając autobus nawet w "wielkich" bo wygranych meczach(real2x, atleti, pierwszy mecz z liverpoolem). Szkoda marnować erę Messiego na coś takiego. Teraz quique setien lub xavi(mimo braku doświadczenia mam na to nadzieję) jeśli będą zdesperowani.