0

Pała Madryt

0

mou i pepe to juz dawno w psychiatryku gnić powinni

0

Messiash

0

poniekąd

0

cały czas sobie zadaje pytanie: Gdzie jest Heinze i Samuel? Po co ten Lavezzi już lepiej jak by wpuścił tam nurka diMariana a najlepiej Kuna. Batista...żal

0

patrzcie na 0:58 On sie solidaryzuje z pilkarzami... tez lubi getry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?