0

A Koeman potrzebuje wielkich druzyn? Jednak przeszlosc w Barcelonie to mocny argument na jego rzecz

0

no przecież As na tej okładce pisze o LM a nie podatkach i innych pierdołach, o co ci chodzi. poparłeś tezę, którą atakujesz

0

Polecicie jakiś pub w Katowicach gdzie da radę obejrzeć dziś mecz?

11

z pewnością rodzina Xaviego trzyma ten puchar na co dzień w ogrodku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?