jeni1991
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, bo oprócz wczorajszego kiepskiego meczu ostatnio był niemal perfekcyjny. Szkoda Pickenbauera. Bartra, da rade!
0
Sorki... ale Pellegrini łże i to bezczelnie...
0
Respekt !!!
0
guti cieć jeden
0
znowu odezwały się kompleksy... :D
0
tylko poprawić skuteczność i będzie super :)
0
Dla mnie bomba :D
0
Minęły 4 tygodnie i 3 dni od momentu odniesienia kontuzji, już z górki :) codziennie odliczam czas :)
0
Alexis musiał chyba jakiejś kontuzji dostać, bo nie uwierze, że Tata posadził go na ławce wiedząc w jakiej jest formie i dlatego też, że we wtorek pauzował co oznacza dużą świeżość. :(
0
No niestety błąd, mimo, że jestem fanem Barcy, to ciesze się, że nie wypaczył wyniku.
0
Oby wyszedł z tego
0
Wczoraj zaliczył pozytywny występ wg mnie :) Oby tak dalej
0
Bartrabauer xD spoko brzmi :D
0
Najgorsze są głupie żółte kartki, faul taktyczny można wytlumaczyć, ale złośliwości już nie. Brakuje kropki nad "i" w akcjach, byłby już wyższy wynik. Pique błędy, Iniesta fajnie do tej pory :)
0
Mecz z Granadą jest akurat sześć tygodni po odniesieniu kontuzji, może uda mu się zagrać :)
0
Iniesta, Xavi, Pique, Masche i Ney odpoczywają - elegancko to mi się podoba. W weekend będą na świeżości
0
już 3 duże błędy sędziego
- 2 łokcie Ramosa w odstępie minuty = 2 żółte = czerwona
- faul Pepe na Neymarze = żółta
- karny dla Realu po ręce Adriano = żółta, jako, że miał wcześniej = czerwona
takie jest moje zdanie :P
0
Ramos juz 2 zolte powinien dostac za te łokcie
0
Lada moment powinny być składy
0
Montoya fajnie się włącza do akcji ofensywnych ale jak już dostanie piłke to chyba dopadają go wątpliwości czy strzelać czy podawać i dlatego rezultaty są jakie są
0
Hehe znowu karny dla Realu, jakoś mnie to mocno nie dziwi. Tak na spokojną końcówke :P
0
Napad na tę chwile mamy genialny. Alexis w formie, Neymar ciągle czarujący i nieuchwytny i Messi na świeżości będzie :D
0
http://www.sportlemon.tv/20131010/vv5256d01e3ce482.28856113-661451.html
0
Prosze usunąć ich nazwiska z listy kontuzjowanych :D
0
Bardzo możliwe, że to są przełomowe mecze w całej karierze Bartry, jeśli utrzyma te dyspozycje to z upływem czasu od niego zacznie się ustalanie składu obrony..
0
"Kopenhagą w sezonie 2010/11 (2:0)" Chodzi o ten mecz w którym Pinto gwizdnął i napastnik Kopenhagi myślał, że jest spalony i nie kontynuował akcji ofensywnej mimo, że gwizdek głównego arbitra milczał ? :P
0
Tylko teraz ostrożnie z powrotem, żeby być w dobrej dyspozycji na Milan i Real :)
0
Myśle, że Alexix ma szanse ukąsić Celtic, ponieważ umie fajnie startnąć do prostopadłych podań, których mam nadzieje nie będzie dzisiaj brakować (Xavi do Ciebie to :D). Oby wygrali :)
0
Od 20 w kółko słucham hymnu Barcy :D Już nie mogę się doczekać początku. :P
Po awans!!!
0
Śmiesznie to brzmi, ale posadził bym Messiego na ławie :D
Witam wszystkich użytkowników to mój 1 post na tej stronie, którą to śledzę hmmm z 2-3 lata. :)