0

Szkoda, bo oprócz wczorajszego kiepskiego meczu ostatnio był niemal perfekcyjny. Szkoda Pickenbauera. Bartra, da rade!

0

Sorki... ale Pellegrini łże i to bezczelnie...

0

Respekt !!!

0

guti cieć jeden

0

znowu odezwały się kompleksy... :D

0

tylko poprawić skuteczność i będzie super :)

0

Dla mnie bomba :D

0

Minęły 4 tygodnie i 3 dni od momentu odniesienia kontuzji, już z górki :) codziennie odliczam czas :)

0

Alexis musiał chyba jakiejś kontuzji dostać, bo nie uwierze, że Tata posadził go na ławce wiedząc w jakiej jest formie i dlatego też, że we wtorek pauzował co oznacza dużą świeżość. :(

0

No niestety błąd, mimo, że jestem fanem Barcy, to ciesze się, że nie wypaczył wyniku.

0

Oby wyszedł z tego

0

Wczoraj zaliczył pozytywny występ wg mnie :) Oby tak dalej

0

Bartrabauer xD spoko brzmi :D

0

Najgorsze są głupie żółte kartki, faul taktyczny można wytlumaczyć, ale złośliwości już nie. Brakuje kropki nad "i" w akcjach, byłby już wyższy wynik. Pique błędy, Iniesta fajnie do tej pory :)

0

Mecz z Granadą jest akurat sześć tygodni po odniesieniu kontuzji, może uda mu się zagrać :)

0

Iniesta, Xavi, Pique, Masche i Ney odpoczywają - elegancko to mi się podoba. W weekend będą na świeżości

0

już 3 duże błędy sędziego
- 2 łokcie Ramosa w odstępie minuty = 2 żółte = czerwona
- faul Pepe na Neymarze = żółta
- karny dla Realu po ręce Adriano = żółta, jako, że miał wcześniej = czerwona
takie jest moje zdanie :P

0

Ramos juz 2 zolte powinien dostac za te łokcie

0

Lada moment powinny być składy

0

Montoya fajnie się włącza do akcji ofensywnych ale jak już dostanie piłke to chyba dopadają go wątpliwości czy strzelać czy podawać i dlatego rezultaty są jakie są

0

Hehe znowu karny dla Realu, jakoś mnie to mocno nie dziwi. Tak na spokojną końcówke :P

0

Napad na tę chwile mamy genialny. Alexis w formie, Neymar ciągle czarujący i nieuchwytny i Messi na świeżości będzie :D

0

Prosze usunąć ich nazwiska z listy kontuzjowanych :D

0

Bardzo możliwe, że to są przełomowe mecze w całej karierze Bartry, jeśli utrzyma te dyspozycje to z upływem czasu od niego zacznie się ustalanie składu obrony..

0

"Kopenhagą w sezonie 2010/11 (2:0)" Chodzi o ten mecz w którym Pinto gwizdnął i napastnik Kopenhagi myślał, że jest spalony i nie kontynuował akcji ofensywnej mimo, że gwizdek głównego arbitra milczał ? :P

0

Tylko teraz ostrożnie z powrotem, żeby być w dobrej dyspozycji na Milan i Real :)

0

Myśle, że Alexix ma szanse ukąsić Celtic, ponieważ umie fajnie startnąć do prostopadłych podań, których mam nadzieje nie będzie dzisiaj brakować (Xavi do Ciebie to :D). Oby wygrali :)

0

Od 20 w kółko słucham hymnu Barcy :D Już nie mogę się doczekać początku. :P
Po awans!!!

0

Śmiesznie to brzmi, ale posadził bym Messiego na ławie :D
Witam wszystkich użytkowników to mój 1 post na tej stronie, którą to śledzę hmmm z 2-3 lata. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?