jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu nikt mnie nie słuchał jak w poprzednim sezonie mówiłem, że tak będzie? Czemu wygraliśmy wiele meczy w poprzednim sezonie na naszym boisku z murującymi się drużynami? Bo był przebłysk geniuszu i bramki Messiego. Przy takiej grze i braku pomysłu oprócz "wjeżdżania" do bramki przeciwnika nie mamy czego szukać. Dobrze, że na Robinho zaoszczędziliśmy 15mln i go nie kupiliśmy. "Mamy wystarczająco silną kadrę" ....z Keitą na czele.
Jestem mega wkurzony, Gdyby nie Valdes powinno być 0:4. Zagraliśmy totalny piach. Niech sobie Pep dalej gra w reklamach, skończy jak nasz były selekcjoner Leo...
Pozdro
0
Brakuje nam innych tak zaangażowanych jak Pique
0
Ostatni raz usuwam Twój komentarz
0
Pep to prędzej zmieni Messiego niż Keitę. Nie czaje czemu jest tak głupio uparty? Co on w nim widzi czego my nie widzimy? Od kiedy on jest w Barcy zagrał z 5 dobrych meczy, a tak to jest typ do przekazywania piłki dalej Jak się przy nim przeciwnik znajdzie to już mogiła. Trzeba albo wykopać piłkę albo grzecznie oddać rywalowi Normanie jakbym naszą reprezentację widział..
0
Jeśli nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz nic - Ice
0
Keita powinien być za darmo dorzucony do Ibry. Nie rozumiem Pepa z tym ze wolal Keite niz Toure. Niesamowita sprawa
0
Sędzia z madrytu. Widzi tylko to co korzystne dla rywala
0
No, nareszcie Roni ma z kim balować :)
0
Nigdy nie lubiłem Valdesa ale za ten mecz zasłużył co najmniej na notę 9. Żeby mieć 10 to musiałby chyba strzelić bramkę przeciwnikowi w przewrotki :)
0
Keita to dobry zawodnik... w grze do własnej bramki...
0
Powinniście teraz kazać go sprzedać bo z przewrotki nie walnął bramy..
Brawo Villa!
0
Bez kitu. Barcelona prowadzi 2:0 a Wy marudzicie jakby chociaż 5 w plecy było.... Cieszmy się, że wygrywamy, pamiętajcie że to pierwszy mecz w sezonie. Drużyna musi się ponownie dograć po długiej przerwie, a Villa zrozumieć choćby z Messim i Alvesem.
Totalną głupotą jest narzekanie, że Villa nie strzelił jeszcze gola. W kolejnym meczu strzeli kilka to będziecie się zachwycać jaki to on cudowny.
Pozdro
0
Moi drodzy.
Nie wiem czym się tak emocjonujecie. Zarząd zrobił to co było najlepsze dla Klubu. To nie jest tak, że nagle Guardiola mówi, że Ibra mu się nie podoba to go sprzedają. Cały Zarząd musiał wyrazić na to zgodę.
Co do kwoty transferu, kto da za niego nagle 60mln jak cały sezon grał piach? Miał kilka przebłysków (mecz z Realem, Arsenalem) lecz w większości spotkań grał miernie, a jego strzały (o ile do nich dochodziło) lądowało wysoko na trybunach. Jedyne co robił to ciągle był na spalonym lub faulował w ataku. Generalnie 0 ambicji tego zawodnika. Grał tylko dla kasy.
Co do aspektu ekonomicznego to obliczcie się, 24mln + kasa za jego pensje za kolejne 3 sezony (jakby siedział na ławie i tak trzeba płacić) czyli 3*12mln= 24+36 = 60mln. Do tego doliczcie kasę z koszulek sprzedanych z jego nazwiskiem itp. to się okaże, że wcale na tym transferze źle nie wyszliśmy. Szkoda tylko Eto'o ale i jemu się w głowie poprzewracało i stosował dziwne zagrywki do starego Zarządu.
Tak czy inaczej, wierzę, że ten sezon będzie należał do nas na wszystkich frontach.
P.S. Patrząc jak gra Villa u nas mam wrażenie, że jest w Barcy od zawsze :)
0
hmmm Rubin
0
wiadomo, że milito, po co wogóle Ci nominowani, nagrody powinny być z urzędu
0
kto się zakłada o 1000zł ze wygra milito?
0
to się Real musi postarać
0
hahahah grupa śmierci
0
ale żal, Snajder to może Xaviemu buty lizać...
0
Bez kitu, na kolejny sezon wykupuję Canal+ :)
Oglądałem wszystkie mecze sezonu na necie, szkoda marnować wzrok.
BARCAAAAAAAAAA!
0
YEAH!! mamy MISTRZA!!!
To był emocjonujący sezon, ale kocham ten Klub, za jego grę i charakter jaki pokazuje.
W takich chwilach jestem mega szczęśliwy.
Dziękuję również Wam Panie i Panowie, za wspólne przeżywanie całego sezonu i wzajemne wsparcie w trudnych chwilach dla druzyny, a co za tym idzie i dla nas.
Pozdro.
BARCA!BARCA!BARCA!
0
W ostatnich latach tylko kilka transferów nam się udało, a kupa kasy poszła w błoto.
Według mnie oto najlepsze z nich:
1. Pique
2. Alves
3.Yaya
Założę się, że MU patrząc teraz na Pique pluje sobie w brodę. Młody perspektywiczny zawodnik, świetny w obronie, a i potrafi zamieszać w ataku.
Barca powinna się skupić na transferach nowych, młodych zawodników, dlatego Fabregas i Mata powinni do nas przyjść. Xavi pogra jeszcze z 3 lata, to samo Puyol, Marquez itp.
Nasz cudowny ruski obrońca powinien pakować manatki i wracać skąd przybył, a kosztami jego sprowadzenia powinni pokryć skautów Barcy, że takie beztalencie polecili zarządowi klubu
0
Ale nie oszukujmy się, zagraliśmy słabo bez pomysłu na atak. Gratulacje dla Interu, lecz na zawsze w moim sercu BARCA!BARCA!BARCA!
0
Niech mi ktoś tylko jedną rzecz wytłumaczy? Dlaczego Messi stał się rozgrywającym w naszej drużynie? Dopóki grał w ataku sezon nam się układał i zaczęły się jakieś doświadczenia Pepa. Inna sprawa, że Messi chyba nie umie już grać zespołowo. Jak sam nie minie 4, to z kolegami z drużyny nic nie rozegra
0
Panowie, co innego wierzyć, a co innego być realistą i patrzeć obiektywnie na aktualną grę Barcy. Kocham ten klub i ich styl gry, ale widzę kryzys, poważny kryzys.
Po takim meczu piszecie, że ich na CN rozniesiemy... niestety wątpię w to.
U nas wystarczy pokryć Messiego i Xaviego i dziekuję, dobranoc.
Maxwell strzeli bramkę w ataku? Ibra? Kto rozegra piłkę? Sergio lub Keita?
Przypomina mi to Ryjka jak trzymał na boisku graczy za zasługi.
Wolę ambitnego młodziana z rezerw (jeżeli Pep nie lubi Yaya) niż Keitę co chodzi po boisku i nic nie robi ani w ataku ani w obronie.
Bardzo lubię Daniego ale to co gra od kilku spotkać woła o pomstę do nieba
Mimo wszystko wierzę bo wynik 2:0 jest do osiągnięcia, ale jeśli zespół się nie ogranie będzie cholernie ciężko nie tylko wygrac rewanż, ale dowieźć mistrza do końca, bo jak nas Real przeskoczy, to na fali punktu już nie straci.
0
Ten mecz i naszą grę dzisiejszą i "trafione" transfery niech obrazuje gra w ataku trzema obrońcami i jedna zmiana podczas dzisiejszego, przegranego zasłużenie meczu.
Szanse w rewanżu mamy, ale będzie cholernie ciężko, zwłaszcza z tą grą, a nie oszukujmy się, w meczu z Realem, Barca też nie czarowała.
Ostatni dobry mecz zagraliśmy z Arsenalem, gdzie małolaty nie pilnowały Messiego. W tym meczu był kryty na zamianę przez Samuela i Snajdera
0
Drużyna poprzedni mecz grała w 10, a Pep trzyma wszystkich do końca... mamy Bojana i Yaya, aleniech grzeją ławkę i podają ręczniki
0
krychu93 - nie sezonowiec. Kibucuję Barcy od 10 lat, ale jestem, obiektywny. Widziałem ostatni mecz ligowy, widzę ten. Nie gramy nic, 0 pomysłu na grę. Nie mamy ataku, taka prawda
0
krychu93 - nie sezonowiec. Kibucuję Barcy od 10 lat, ale jestem, obiektywny. Widziałem ostatni mecz ligowy, widzę ten. Nie gramy nic, 0 pomysłu na grę. Nie mamy ataku, taka prawda
0
Żegnamy LM, gratulujemy Realowi mistrza Hiszpani.
Sorry ale Pep nie ma pomysłu na grę zespołu. Robi jakieś tragiczne zmiany...
Gdzie jest Yaya? Gdzie Bojan? Jeszcze niech wejdzie Milito za Messiego