jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gronek słaby komentarz. Dał czy nie dał po co złośliwości. Z drugiej strony można zapytać, ze skoro wiedziałeś to mam nadzieję, że wziąłeś chwilówki na 100 tys i teraz masz na koncie 800 tys tak?
0
Każdy nasz transfer jest przeprowadzany w taki sposób, że zbiera się na wymioty. Wiecznie kombinacje rozkładania na raty, prośby o poświęcenie zawodnika, jakieś progresywne wynagrodzenia i inne cuda. Jakbym byl takim Nico szedłbym do PSG za kilkukrotnie większa kasę i niższe podatki niż do Barcy co zachowuje się jak żebrak.
2
Nie wiem co gorsze, nasz proces kupowania zawodników czy sprzedawanie przedmiotów na olx i odpisywanie januszom, że przedmiotu wartego 500zł nie sprzedam za 100zł nawet jak przyjedzie za chwile
0
@tbas bardzo fajna reklama
0
@okiemtypera_lucaxx95 wszystko pieknie wchodzi a wszyscy u buka przegrywaja finalnie
2
To co panowie, myślicie że prezentacja najgorętszego transferu lata w Barcelonie odbędzie się przy pełnym stadionie jak Mbappe? Oczywiście nie będzie nim Williams tylko Sergi Roberto na kolejne 2 sezony.
1
@Kapitan hawk pieczywo z piekarni, bazylia, kawa, wypiek pizzy, pomarańcza
3
Patrząc na nasz budżet to całe okienko transferowe będą wymieniane różne nazwiska zapierające dech w piersiach, a ostatniego dnia wpadnie prawdziwa bomba! "Sergi Roberto, oficjalnie podpisał kontrakt i przyszedł na zasadzie wolnego transferu!" Cóż za okazja!
0
Oszczędza Yamala na półfinał
0
Dziwna zmiana, mega dziwna
2
Szkoda. Około 81min w rewanżu KDB miał ich na talerzu ale postanowił strzelić z 8m nad bramką.
Już jak męczyli swoją grą w fazie grupowej wiedziałem, że i tak znowu wygrają.
To jest niesamowite, że niemal w każdej edycji jakiś topowy bramkarz ma wylew w meczu z nimi i daje bramkę za darmo.
I tak jesteśmy lepsi. Oni nie mają typu pucharów gampera na koncie co my :)
Byle do kolejnego sezonu. Mam nadzieję, że zaczniemy grać porządny football, a nie bawić się w DNA
0
@Pioter40 Pedro do nas wrócił? Nasz Pedritto z wąsikiem? Byłby lepszy niż ten Ferran i Roque razem wzięci.
0
@P33ck już mamy rekina od Pepa. Dzięki bardzo. Zresztą Alvarez wszedł na zmęczony, oddychający rękawami Real i totalnie nic nie pokazał.
0
Dobrze, że to wyjaśnił bo byśmy się nie domyślili przebiegu sytuacji :)
0
Bernardo Silva idealnie do nas pasuje. Model przegrywa z mitycznym DNA
0
Znowu wychodzi chęć własnego zarobku na interesach między kolegami ponad dobro klubu.
2
@norbi77 jak biegasz to unosisz nogi czy ciagasz nimi po ziemii?
0
@MesQueUnClub96 jak tam było bez przesady to tu nie ma o czym mowic
3
Myślę, że Real powinien złożyć wniosek od razu o ogłoszenie go mistrzem. Po co ta cała szopka.
0
@Andi18 Nie wiem co Ty macie z tym Pepem. U nas trafił złote pokolenie, samograj. Później Bayern w lidzie ogórkowej z budżetem kilkukrotnie wyższym niż druga drużyna w lidze. Następnie $ity. Niech poprowadzi takie Luton i z nimi chociaż odstanie się do kwalifikacji LM to będzie coś.
4
Po dzisiejszym meczu już wiem dlaczego było te przymiarki do Bernardo Silvy. Idealnie do nas pasuje. Mendy'ego nie przedryblował ani razu będąc skrzydłowym w tym meczu. Nie oddał celnego strzału i podawał głównie do tyłu. Pasuje do naszego DNA ..
2
@Kapitan hawk a z kim mają przegrać? z Bayernem co ligi ogórkowej wygrać nie może czy z PSG, które na dobrą sprawę nic nie gra, a któremu daliśmy prezent?
28
Mam nadzieję, że nie złamał mu nosa uderzeniem w brodę bo to byłby chyba pierwszy tego typu przypadek na świecie
0
Real to się nawet zbytnio nie zmęczy przed meczem z nami. City klepie i klepie bez sensu, oni stoją i tylko patrzą
2
Podają, podają podają, a Realowi to pasuje. Tak powinniśmy wczoraj z PSG grać, a my majac korzystny wynik ustawiliśmy się na połowie przeciwnika i obrońcy musieli rozgrywać piłkę.
1
City widzę lubi marnować czas jak my na bezsensowne podania. Lepiej strzelić i mieć szansę na rykoszet, błąd bramkarza lub strzał życia niż holować piłkę
1
Nacho większe jaja niż Araujo
10
@blakkudium potrzeba nam silnego i szybkiego ŚDP a nie kolejnej panienki jak Pedri czy Frankie
0
@Katalonbar póki co to Dembele daje więcej w LM niż Mbappe więc będzie chichotem losu jak Dembele wygra LM i Euro i zdobędzie ZP :) ale spokojnie, Real ogra PSG w finale.
1
Potrzebujemy drugiego szybkiego, dynamicznego ofensywnego piłkarza. Może ten Luiz Enrique czy jak mu tam z Betisu? Jest kilku zawodników w La Liga lepszych niż Ferran, Roque i Lewy razem wziętych.