jeri_ghost
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moim zdaniem, powinno się go włączyć do transferu za Riberiego, dopłacić i po sprawie ;p
efekt nie ma gorszego zawodnika, jest lepszy ;p
0
postawa Guardioli bardzo mi imponuje, jest kurde nie dość że porządny trener to jeszcze nie zwala nic na sędziów, a z drugiej strony dba o zawodników
to co chciał powiedzieć przekazał tak dyplomatycznie, że może to zostać rozpatrzone pozytywnie, a nie jako jakieś roszczenia bezpodstawne
0
ja bym dał Henry'iego na środek a na lewo albo Bojana, albo ewentualnie nawet Hleba
wg. absencja Eto'o stwarza właśnie okazje żeby Henry mógł sie wykazac na środeczku ;)
0
któryś to o Keicie i o ramadanie wspominał ;p tak się sklada ze ramadan sie juz skonczyl (wlasnie dzisiaj) wiec Keita akurat nie mial tego problemu ;)
0
Barcą B to taki wynik z Santanderem byłbym dobry...ale to jest Barca od ktorej oczekuje się zwycięstw z każdym, a z takim Racingiem jakies 3-0.
0
tak nie można do cholery... towarzyskie mecze przedsezonowe z lepszymi drużynami kończyly sie np. 4-0 dla Barcy, a tu pierwszy mecz o punkty i od razu dostajemy, od jednej ze słabszych drużyn?