jimmyltd
Dołączył/a: październik 2023
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lordzi ?????? XD
0
VAR anulował prawidłowego karnego
0
żółw był problemem
1
@Eklerek przecież to nie była jego wina XD
0
Jaka pasywna obrona, wręcz na alibi
1
Lewandowski jedną główką w odbiorze zrobił więcej niż Ferran przez cały mecz.
0
Czemu nie podawał Lewemu na czystej pozycji?
0
Czyli Lewy był gotowy na ewentualną dogrywkę, a teraz wchodzi tylko po to żeby sobie statystykę występów w LM podbić. Flick dlaczego?
0
Ferran miał jedno zadanie w tym meczu - nie przeszkadzać, wywiązał się prawidłowo
0
Sommer ty się uspokój
2
Pamiętajmy kto siedzi na VARrze, ziobro zdziwienia
0
Kontakt chyba na linii, dawaj karnego łysy
1
Raphinia już nawet prędkości nie ma, to nie wiem jakie on ma atuty. Ferran do zmiany proszę...
0
Przecież Martin to zjada Balde tymi dośrodkowaniami czy płaskimi w pole karne XD
0
GDZIE ON CELUJE???????????????????????
1
Eric rozwiązaniem na tę impotencję w ataku, pięknie
3
Jak Lewy jest zdrowy to Flick sabotuje Barce, Ferran w niczym nie jest lepszy od niego.
0
Olmo mógł ładnie wypuścić Ferrana ale zabrakło pewności siebie
0
Graj dzieciak do tego Erica bo już któryś raz ma tyle miejsca że szok
1
Oj chyba będzie zmiana w przerwie Martina
0
To Araujo? Zaraz czerwo na ławce xd
0
Że niby Ferran strzela z pierwszej mówili, właśnie widzę.
0
Ze szkodą to jest Celta, że mapet gra w tym meczu po bandyckim faulu
0
Poklepali, rozklepali, szkoda tych 3 straconych
0
Martin tymi płaskimi podaniami w pole karne bije Balde na głowę
1
Centrostrzał xd
2
Ferran zrób coś bo cię od gola nie ma na boisku
0
Szczęsny na rewanż to ty masz mieć formę Bułki z PSG!
0
@Goralkov sprytna zagrywka Flicka, przeczekać pierwszą połowę żeby nie dostał czerwonej xd
1
Inter każde wznowienie przeciągał do tego 4 bramki, a chłop daje 2 minuty xD