0

@Lordzi ?????? XD

0

VAR anulował prawidłowego karnego

0

żółw był problemem

1

@Eklerek przecież to nie była jego wina XD

0

Jaka pasywna obrona, wręcz na alibi

1

Lewandowski jedną główką w odbiorze zrobił więcej niż Ferran przez cały mecz.

0

Czemu nie podawał Lewemu na czystej pozycji?

0

Czyli Lewy był gotowy na ewentualną dogrywkę, a teraz wchodzi tylko po to żeby sobie statystykę występów w LM podbić. Flick dlaczego?

0

Ferran miał jedno zadanie w tym meczu - nie przeszkadzać, wywiązał się prawidłowo

0

Sommer ty się uspokój

2

Pamiętajmy kto siedzi na VARrze, ziobro zdziwienia

0

Kontakt chyba na linii, dawaj karnego łysy

1

Raphinia już nawet prędkości nie ma, to nie wiem jakie on ma atuty. Ferran do zmiany proszę...

0

Przecież Martin to zjada Balde tymi dośrodkowaniami czy płaskimi w pole karne XD

0

GDZIE ON CELUJE???????????????????????

1

Eric rozwiązaniem na tę impotencję w ataku, pięknie

3

Jak Lewy jest zdrowy to Flick sabotuje Barce, Ferran w niczym nie jest lepszy od niego.

0

Olmo mógł ładnie wypuścić Ferrana ale zabrakło pewności siebie

0

Graj dzieciak do tego Erica bo już któryś raz ma tyle miejsca że szok

1

Oj chyba będzie zmiana w przerwie Martina

0

To Araujo? Zaraz czerwo na ławce xd

0

Że niby Ferran strzela z pierwszej mówili, właśnie widzę.

0

Ze szkodą to jest Celta, że mapet gra w tym meczu po bandyckim faulu

0

Poklepali, rozklepali, szkoda tych 3 straconych

0

Martin tymi płaskimi podaniami w pole karne bije Balde na głowę

1

Centrostrzał xd

2

Ferran zrób coś bo cię od gola nie ma na boisku

0

Szczęsny na rewanż to ty masz mieć formę Bułki z PSG!

0

@Goralkov sprytna zagrywka Flicka, przeczekać pierwszą połowę żeby nie dostał czerwonej xd

1

Inter każde wznowienie przeciągał do tego 4 bramki, a chłop daje 2 minuty xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?