jimmyltd
Dołączył/a: październik 2023
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Obrona rozklepana jak dzieci, a Pedri to pozorant, on tam jest za karę.
2
Macie rekina XD
1
Fermin drugi raz sam na 11 stoi i czeka na podanie od Yamala XD
2
Komentarz usunięty
1
LaLiga kupiona przez śmietankowych.
2
Oni się poddali wraz z czerwoną kartą. Nawet w 10 przeczytajcie sobie nasz środek pola i zadajcie pytanie dlaczego nie potrafią utrzymać piłki dłużej niż 5 sekund. PANIKA I CHAOS.
2
Raphinia nawet nie wie że bramkę strzelił XD
0
@Tool to nie troll, to tutejsza ameba
0
Kounde - Bednarek jedyne co ich różni to kolor skóry.
0
@aiven Dotknął i to nawet dwa razy, Barca okradziona z gola. Żadnego spalonego nie było.
2
@Sapos93 W punkt. Pedri obecnie tragedia. Co do de Jonga pomimo tego, że Lewy chyba się z nim tam najlepiej trzyma, to w każdym wywiadzie pytany o Frankiego podkreśla, że jego największym minusem jest zbyt długie holowanie piłki, co za tym idzie spowalnia każdą akcję.
3
Odegraj mu na setke szczylu...
1
@DJ6 1."w taki sposób to i żul spod żabki byłby skuteczny :D"
2."wystarczy spojrzeć na zachowanie Guaity przy powtórzonym karnym, on nie wie co robić żeby było legalnie, dlaczego wtedy też nie był na linii? "
Pierwszego nawet nie komentuję.
Drugie - tak zawodowy bramkarz nie wie jak zachować się przy rzucie karnym XD cwaniactwo jest wpisane w DNA piłkarzy, ale bramkarz wychodzący metr przed bramkę przy rzucie karnym, nooo on nie wiedział jakie są przepisy, on przecież znalazł się tam przypadkowo XD
Nie ośmieszaj się proszę...
1
Typowy Kounde jest typowy.
2
Miałem pisać, że widzę Roque z czerwem w niedalekiej przyszłości XD
17
Balde pewnie w szoku, że można celnie podać ze skrzydła.
0
@ziomal88 Kounde to sie nadaje do tarcia chrzanu, Mats i Araujo ratowali go w każdym meczu.
edit: Farmazoniarzu, we francji to on więcej nie gra niż gra, jak już się pojawia na boisku to jest najgorszym w linii obronny i prawie zawsze jest zmieniany. Weź leki.
1
Chłop go łapie wpół bez piłki i nawet kartki nie dostanie.
1
@Maynard666 Xavi ulega presji otoczenia idiotom, mediom którzy mówią że Lewandowski nie strzela, problem w tym, że nie strzela bo gra w BARCELONIE XAVIEGO - drużynie która nie potrafi bronić, atakować, kreować, rozgrywać. Chyba najgorsza możliwa drużyna na świecie dla napastnika do zdobywania bramek.
1
@szyper wszedł w 77 minucie, a w 90 nie ma siły biegać.
@Gruak kto to wie, wystarczy że z Brazylii to dopatrują się drugiego Ronaldinho.
2
@patrys218 że 5-latek lepiej by posędziował
0
@Mat1079 tak bo mu tłuszcz na oczy nachodzi jak tobie
1
Chyba nie ma na świecie drugiej tak słabej, niepotrafiącej wykreować choć pół sytuacji dla napastnika drużyny jak Barcelona.
1
Kounde????? TOP!
0
@Qaz123 Tak był słabszy od Lewego bez formy, pozdro mam nadzieję że pomogłem.
1
@korn234 ciężko sobie wyobrazić, że napastnik będzie stał w lini obronny i podawał między sobą z kolegami na przemian z bramkarzem tak jak taktyka Xaviego zakłada. Tyle dobrze, że zdobył tę bramkę bo tak bezproduktywnej drużyny nigdy jeszcze nie widziałem.
1
@noface Oglądałeś ten mecz? XD Nic się nie zmieniło i nic się nie odblokowało. Przecież oni przez pół godziny po zmianie Lewego nie stworzyli żadnej sytuacji. Coś się ruszyło dopiero po wejściu Felixa na ostatnie minuty i to dało bramki w doliczonym czasie gry. Zwykły wypadek przy pracy, dalej nie grają nic.
1
błąd w matrixie balde i kunde
3
Balde nie wie o co chodzi w piłce nożnej, chłop potrafi tylko biegać.
0
Piękny GOOOOOOOL!!