4

Obrona rozklepana jak dzieci, a Pedri to pozorant, on tam jest za karę.

2

Macie rekina XD

1

Fermin drugi raz sam na 11 stoi i czeka na podanie od Yamala XD

2

Komentarz usunięty

1

LaLiga kupiona przez śmietankowych.

2

Oni się poddali wraz z czerwoną kartą. Nawet w 10 przeczytajcie sobie nasz środek pola i zadajcie pytanie dlaczego nie potrafią utrzymać piłki dłużej niż 5 sekund. PANIKA I CHAOS.

2

Raphinia nawet nie wie że bramkę strzelił XD

0

@Tool to nie troll, to tutejsza ameba

0

Kounde - Bednarek jedyne co ich różni to kolor skóry.

0

@aiven Dotknął i to nawet dwa razy, Barca okradziona z gola. Żadnego spalonego nie było.

2

@Sapos93 W punkt. Pedri obecnie tragedia. Co do de Jonga pomimo tego, że Lewy chyba się z nim tam najlepiej trzyma, to w każdym wywiadzie pytany o Frankiego podkreśla, że jego największym minusem jest zbyt długie holowanie piłki, co za tym idzie spowalnia każdą akcję.

3

Odegraj mu na setke szczylu...

1

@DJ6 1."w taki sposób to i żul spod żabki byłby skuteczny :D"
2."wystarczy spojrzeć na zachowanie Guaity przy powtórzonym karnym, on nie wie co robić żeby było legalnie, dlaczego wtedy też nie był na linii? "

Pierwszego nawet nie komentuję.
Drugie - tak zawodowy bramkarz nie wie jak zachować się przy rzucie karnym XD cwaniactwo jest wpisane w DNA piłkarzy, ale bramkarz wychodzący metr przed bramkę przy rzucie karnym, nooo on nie wiedział jakie są przepisy, on przecież znalazł się tam przypadkowo XD
Nie ośmieszaj się proszę...

1

Typowy Kounde jest typowy.

2

Miałem pisać, że widzę Roque z czerwem w niedalekiej przyszłości XD

17

Balde pewnie w szoku, że można celnie podać ze skrzydła.

0

@ziomal88 Kounde to sie nadaje do tarcia chrzanu, Mats i Araujo ratowali go w każdym meczu.

edit: Farmazoniarzu, we francji to on więcej nie gra niż gra, jak już się pojawia na boisku to jest najgorszym w linii obronny i prawie zawsze jest zmieniany. Weź leki.

1

Chłop go łapie wpół bez piłki i nawet kartki nie dostanie.

1

@Maynard666 Xavi ulega presji otoczenia idiotom, mediom którzy mówią że Lewandowski nie strzela, problem w tym, że nie strzela bo gra w BARCELONIE XAVIEGO - drużynie która nie potrafi bronić, atakować, kreować, rozgrywać. Chyba najgorsza możliwa drużyna na świecie dla napastnika do zdobywania bramek.

1

@szyper wszedł w 77 minucie, a w 90 nie ma siły biegać.
@Gruak kto to wie, wystarczy że z Brazylii to dopatrują się drugiego Ronaldinho.

2

@patrys218 że 5-latek lepiej by posędziował

0

@Mat1079 tak bo mu tłuszcz na oczy nachodzi jak tobie

1

Chyba nie ma na świecie drugiej tak słabej, niepotrafiącej wykreować choć pół sytuacji dla napastnika drużyny jak Barcelona.

1

Kounde????? TOP!

0

@Qaz123 Tak był słabszy od Lewego bez formy, pozdro mam nadzieję że pomogłem.

1

@korn234 ciężko sobie wyobrazić, że napastnik będzie stał w lini obronny i podawał między sobą z kolegami na przemian z bramkarzem tak jak taktyka Xaviego zakłada. Tyle dobrze, że zdobył tę bramkę bo tak bezproduktywnej drużyny nigdy jeszcze nie widziałem.

1

@noface Oglądałeś ten mecz? XD Nic się nie zmieniło i nic się nie odblokowało. Przecież oni przez pół godziny po zmianie Lewego nie stworzyli żadnej sytuacji. Coś się ruszyło dopiero po wejściu Felixa na ostatnie minuty i to dało bramki w doliczonym czasie gry. Zwykły wypadek przy pracy, dalej nie grają nic.

1

błąd w matrixie balde i kunde

3

Balde nie wie o co chodzi w piłce nożnej, chłop potrafi tylko biegać.

0

Piękny GOOOOOOOL!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?