job333
Dołączył/a: wrzesień 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mowie to jako kibic Realu, ten gościu zyskał sobie mój szacunek, to jak zapierdala, i idzie do pressingu, na pewno trochę to ze nie ma pewnego miejscami w składzie jakby wymusza na nim by dawał coś extra, ale mimo wszystko widać ze daje 120%, to samo Rodrygo u nas....
0
gościu jest naprawdę niereformowalny, zły, niedobry sędzia zepsuł mu mecz bo podjął jedyną słuszną decyzje, biedaczek czawi, szkoda mi go
0
@ousmanedembele10 c
co ty pie*****sz, tam nie było karnego,
Kessi wybił piłkę,
poza tym to nie było nawet w polu karnym,
sędzia TOP ze nawet nie musiał korzystac z VAR'u
3
w erze VAR to nie jest nawet kontrowersja tylko po prosty skandal....