z tego co wiem, byłem rok temu, to zrobienie sobie zdjęcia z tym herbem jest raczej niemożliwe, bo dla turystów wydzielone jest osobne wejście, a dostępne są 2 rodzaje biletów
1) muzeum + jedna trybuna
2) cały stadion z możliwością wejścia do szatni, kapliczki, sali konferencyjnej + muzeum
Komentarze
0
z tego co wiem, byłem rok temu, to zrobienie sobie zdjęcia z tym herbem jest raczej niemożliwe, bo dla turystów wydzielone jest osobne wejście, a dostępne są 2 rodzaje biletów
1) muzeum + jedna trybuna
2) cały stadion z możliwością wejścia do szatni, kapliczki, sali konferencyjnej + muzeum
jeśli się mylę, to mnie poprawcie ;)
0
jak tu sprawiedliwość na świecie ! Getafe zdecydowanie lepsze! Niestety, Real grał do końca i skończyło się tak jak się skończyło ;/
Getafe przy stanie 2:1, moim zdaniem zlekceważyło Real.
Kartka dla Pepe jak najbardziej zasłużona.
0
oj, piękne info! teraz tylko dokładnie Franka Ribery przykryć...
Visca el Barca !
0
takie oceny to, aż miło pooglądać ;) oby więcej takich występów.
0
Kogo City nie chce !
0
Kogo City nie chce !
0
[edit]
ostrzeżenie
mod
0
oj, piękne info! teraz tylko dokładnie Franka Ribery przykryć...
Visca el Barca !
0
jak tu sprawiedliwość na świecie ! Getafe zdecydowanie lepsze! Niestety, Real grał do końca i skończyło się tak jak się skończyło ;/
Getafe przy stanie 2:1, moim zdaniem zlekceważyło Real.
Kartka dla Pepe jak najbardziej zasłużona.
0
takie oceny to, aż miło pooglądać ;) oby więcej takich występów.