O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

z tego co wiem, byłem rok temu, to zrobienie sobie zdjęcia z tym herbem jest raczej niemożliwe, bo dla turystów wydzielone jest osobne wejście, a dostępne są 2 rodzaje biletów

1) muzeum + jedna trybuna

2) cały stadion z możliwością wejścia do szatni, kapliczki, sali konferencyjnej + muzeum

jeśli się mylę, to mnie poprawcie ;)

0

jak tu sprawiedliwość na świecie ! Getafe zdecydowanie lepsze! Niestety, Real grał do końca i skończyło się tak jak się skończyło ;/

Getafe przy stanie 2:1, moim zdaniem zlekceważyło Real.

Kartka dla Pepe jak najbardziej zasłużona.

0

oj, piękne info! teraz tylko dokładnie Franka Ribery przykryć...

Visca el Barca !

0

takie oceny to, aż miło pooglądać ;) oby więcej takich występów.

0

Kogo City nie chce !

Zobacz wszystkie

0

Kogo City nie chce !

0

[edit]

ostrzeżenie

mod

0

oj, piękne info! teraz tylko dokładnie Franka Ribery przykryć...

Visca el Barca !

0

jak tu sprawiedliwość na świecie ! Getafe zdecydowanie lepsze! Niestety, Real grał do końca i skończyło się tak jak się skończyło ;/

Getafe przy stanie 2:1, moim zdaniem zlekceważyło Real.

Kartka dla Pepe jak najbardziej zasłużona.

0

takie oceny to, aż miło pooglądać ;) oby więcej takich występów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?