0

jedziemy z tymi pochodnych kóz .FRANCJA

0

Mam nadzieje , że Francuzi zjedzą ten katar niczym ślimaka.

0

masmix:) mmmm ,ale jest dobry:)

0

Hmmmm , nie szukam problemów na siłę , ale jest duży powód do dzisiejszego świętowania . Żeby tylko dotrwać do meczu:)

2

Piękny początek roku Polskiego sportu i oby nie koniec takich niespodzianek:)))))

3

Wielkie brawa dla Polski , walczyli jakby na szali było życie , wydarli ten medal wielkiej Hiszpanii.Sędziowie także brawa, w końcu nie stronniczy efektów nie trzeba wymieniać.
Słowa uznania dla komentatorów ,dzięki nim emocje sięgały zenitu . Przypominając sobie emocje przy komentowaniu PK trochę żal :)POLSKAAAAA

0

Szyba Szyba Szyba Szyba x10 ,mistrzostwo komentatorzy:)

0

Wielkie Serce , Walka ,brak słów.

0

brutale atakują !!!

0

Już za takie zachowanie powinien wylecieć

0

Dostawić nogę też dobrze do tego co się wypracowało :)CR dostawia nogę do akcji kolegów :)

0

Nie ma i nie będzie, a i tak biali powiedzą ,że CR lepszy:)

0

Jak Busquets wchodzi wślizgami ,a łyżka na to niemożliwe:)

1

Nigdy bym nie pomyślał , że będę tęsknił za Szpakiem . Nie ma co ukrywać inny mecz ....

0

Wiesz kolego za grę na pewno zasługuję ale fair play to jest mu obce , bo to po prostu wstyd dla takiego piłkarza taka błazenada

0

Widzieliście głosy Ronaldo? 5pkt Ramos, 3 Bale i 1 Benzema obiektywny jak zawsze Kris

0

SZEFUŃCIO=TRUE

1

Ronaldo na konferencji pewny siebie, jak przy wykorzystywaniu jedenastek :)

0

Mamy okazje w pełni podziwiać......
Jakże okazałą grdykę:)))

7

0

Messi klasa sama w sobie , na boisku jak i po za WIELKI CZŁOWIEK

0

W końcu ,made my day:)))))))))))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?