johancruyff
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jedziemy z tymi pochodnych kóz .FRANCJA
0
Mam nadzieje , że Francuzi zjedzą ten katar niczym ślimaka.
0
masmix:) mmmm ,ale jest dobry:)
0
Hmmmm , nie szukam problemów na siłę , ale jest duży powód do dzisiejszego świętowania . Żeby tylko dotrwać do meczu:)
2
Piękny początek roku Polskiego sportu i oby nie koniec takich niespodzianek:)))))
3
Wielkie brawa dla Polski , walczyli jakby na szali było życie , wydarli ten medal wielkiej Hiszpanii.Sędziowie także brawa, w końcu nie stronniczy efektów nie trzeba wymieniać.
Słowa uznania dla komentatorów ,dzięki nim emocje sięgały zenitu . Przypominając sobie emocje przy komentowaniu PK trochę żal :)POLSKAAAAA
0
Szyba Szyba Szyba Szyba x10 ,mistrzostwo komentatorzy:)
0
Wielkie Serce , Walka ,brak słów.
0
brutale atakują !!!
0
Już za takie zachowanie powinien wylecieć
0
Dostawić nogę też dobrze do tego co się wypracowało :)CR dostawia nogę do akcji kolegów :)
0
Nie ma i nie będzie, a i tak biali powiedzą ,że CR lepszy:)
0
Jak Busquets wchodzi wślizgami ,a łyżka na to niemożliwe:)
1
Nigdy bym nie pomyślał , że będę tęsknił za Szpakiem . Nie ma co ukrywać inny mecz ....
0
Wiesz kolego za grę na pewno zasługuję ale fair play to jest mu obce , bo to po prostu wstyd dla takiego piłkarza taka błazenada
0
Widzieliście głosy Ronaldo? 5pkt Ramos, 3 Bale i 1 Benzema obiektywny jak zawsze Kris
0
SZEFUŃCIO=TRUE
1
Ronaldo na konferencji pewny siebie, jak przy wykorzystywaniu jedenastek :)
0
Mamy okazje w pełni podziwiać......
Jakże okazałą grdykę:)))
7
0
Messi klasa sama w sobie , na boisku jak i po za WIELKI CZŁOWIEK
0
W końcu ,made my day:)))))))))))))