0

Łap ; )

0

Dobry filmik ale osobiście według mnie ten jest lepszy : )



PS. W 2006 i 2009 po wygraniu LM kolega zwany Master Prime robił świetną kompilację pokazującą całą drogę Barcy w danej edycji. Czy ktoś się orientuje czy w tym roku coś podobnego będzie ? ; )

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153

GOL TV po hiszpańsku, jakość idealna : ]

0

Jak on tego nie strzelił :(

0

Busi za Zlatana :o Dziwna zmiana...

0

Leo w swoim stylu : ]

0

Dobrze że sam strzelał, gdyby podał do Ibry pewnie by nie było : ]

0

Poproszę w przerwie Bojana za Zlatana :)

0

Márquez na stoperze = będzie cyrk :]

0

MeFiU spróbuj Dziobas Rar Player. Dla mnie najlepszy odtwarzacz jaki może być ; ) Mecz koniecznie trzeba zobaczyć, nawet 2 raz :]

0

Marquez : (

0

Marquez : (

0

Sopcast kanał 11028 jest transmisja z nSport tylko trochę wiesza się : (

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?