jojof16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lipsko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łap ; )
0
Dobry filmik ale osobiście według mnie ten jest lepszy : )
PS. W 2006 i 2009 po wygraniu LM kolega zwany Master Prime robił świetną kompilację pokazującą całą drogę Barcy w danej edycji. Czy ktoś się orientuje czy w tym roku coś podobnego będzie ? ; )
0
sop://sop.rojadirecta.com:3912/82153
GOL TV po hiszpańsku, jakość idealna : ]
0
Jak on tego nie strzelił :(
0
Busi za Zlatana :o Dziwna zmiana...
0
Leo w swoim stylu : ]
0
Dobrze że sam strzelał, gdyby podał do Ibry pewnie by nie było : ]
0
Poproszę w przerwie Bojana za Zlatana :)
0
Márquez na stoperze = będzie cyrk :]
0
MeFiU spróbuj Dziobas Rar Player. Dla mnie najlepszy odtwarzacz jaki może być ; ) Mecz koniecznie trzeba zobaczyć, nawet 2 raz :]
0
Marquez : (
0
Marquez : (
0
Sopcast kanał 11028 jest transmisja z nSport tylko trochę wiesza się : (