0

elegancko ;) ...chociaż obrona mogłaby się postarać bardziej..ale bramka leo po prosty ...kosior :)

0

n sport podstawowy niby jest..ale nie odbiera bo karta się aktualizuje + nsport pokazuje mu-inter na nim...ogólnie ta tv na karte jest do d.. ale liczę że do finału na luzie pokarzą już na n sport podstawowym..

0

antenę mam na stałe..ferguson to tuner na kartę jaki kupiłem z telewizją na kartę..mam cyfrę więc przełączam kabel od anteny z cyfry na fergusona..

0

:/

0

pomoże ktoś?

0

elo..wariaty mam fergusona i antenę ustawioną na hotbirda...orientuje się ktoś czy dam radę obejżeć meczyk..?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?