Panowie spoko : ) teraz mam mecz z realem i na tym trzeba sie skupic 0-0 tez dobrze ... bedzie jeszcze 90 minut teraz wazne zeby z realem dobrze zagrac i tego meczu nie przegrac barca gra na 3 frontach takie mecze sie zdarzaja chelsea przyjechala tutaj po remis i go ma ...teraz beda musieli cos strzelic szkoda ze troche srodek nam sie posypal ale mysle ze damy rade .... tera tylko real sie liczy !!! trzeba teraz tam dobrze zagrac
Komentarze
0
Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Pique Puyol Abidal - Xavi Busquets Iniesta - Messi Cesc Alexis
0
Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Mascherano Abidal Adriano - Thiago Keita Iniesta - Alexis Messi Villa #fcblive
hahaha manita!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Barcelona line-up (non-official): Valdes - Alves Mascherano Abidal Adriano - Thiago Keita Iniesta - Alexis Messi Villa #fcblive [cat radio]
0
The last papers regarding the transfer of Arsenal player Cesc Fabregas (24) have arrived. Official announcement expected soon. [cat radio]
Wiec bedzie niebawem potwiedzenie! :D
0
Thiago golazo! ;)
0
@Fir ... lol wy googli nie macie ?
http://extratorrent.com/torrent/2056633/Alive,+Dramat+w+Andach+*1993*+2CD+DVDRip+Lektor+PL.html
0
hehe no jak na erica to piękna sztuka :]
ciekawe kogo "sekrety" będą następne : )
0
sop://sop.rojadirecta.com:3912/94910 HQ PL
0
Panowie spoko : ) teraz mam mecz z realem i na tym trzeba sie skupic 0-0 tez dobrze ... bedzie jeszcze 90 minut teraz wazne zeby z realem dobrze zagrac i tego meczu nie przegrac barca gra na 3 frontach takie mecze sie zdarzaja chelsea przyjechala tutaj po remis i go ma ...teraz beda musieli cos strzelic szkoda ze troche srodek nam sie posypal ale mysle ze damy rade .... tera tylko real sie liczy !!! trzeba teraz tam dobrze zagrac
pozdro
0
ale jest robota ^^ piekna sprawa !!!
3 Puchary !!!
wiecie czy jest powotrka na necie ?? bo jeszcze raz bym obejzal !!! ^^???
pozdro
VISCA EL BARCA