1

moze trafi ostatecznie do nas

0

podpinam pod pytanie, Rodrygo jest juz klepniety?

0

co sadzicie o Rodrygo i Viniciusie? obawiam sie ze te 100 milionow to bedzie promocja przy tym rynku

0

obydwoje maja ogromny potencjal ale z Rodrygo racja, chyba go straciismy

0

On mi jakos pasuje do Realu i czuje ze tam skonczy

0

co sadzicie o Milinkoviciu Saviciu?

1

wydaje mi sie ze moze nas bolec ten wedlug niektorych "niewypal" Vinicius...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?