0

Mało mnie interesuje, czy faule były odgwizdane prawidłowo, czy karne były z kapelusza, mógł nawet sam Jezus stąpić na ziemię i strzelić gola PSG; liczy się awans, dokonanie niemożliwego, historia tworzona na naszych oczach i łzy szczęścia po końcowym gwizdku!

VAAAAAAAMOS!

0

Prawdziwy przykład dziecka LaMasii - widać, że mówi z radością i miłością o klubie swojego życia, kolegach z boiska, terenerach, doskonale rozumie to, co w Barcy najważniejsze - filozofię i wartości.

Takiego pokolenia LaMasii nie będzie już z pewnością...

Generale, jesteś wielki!

19

Jak trwoga to nawet Maradona do boga...

4

Co ten Andres tam robił, to ja nie mam pytań!

8

Nie lubię takich historii.
Za każdym razem, gdy dziecko La Masii opuszcza Barçę, boli ta sentymentalna część mnie.
A Bartra Barçę i La Masię uwielbiał jak mało który.

3

Tak Barçę powinien kochać każdy piłkarz, który do niej trafi.
Cóż więcej rzec?..

1

Niech się dzieje wola nieba, ale mimo wszystko mam wielki żal do Enrique, że dawał Marcowi nadzieję, a on przez niego zmarnował/zmarnuje najlepsze piłkarskie lata.
Marcowi nie ma, co się dziwić. Jest culè i chce spełnić marzenia, ale Enrique już dawno mógł wyprostować sytuację.

2

Jak Barcelona robi prezent na urodziny, to już taki porządny.
Dziękuję, najlepszy klubie w historii :)

0

Osobiście myślę, że wypożyczenie Bartry to nie jest dobry pomysł. Chłopak ma już za dużo lat na takie rzeczy. Dopóki nie przeszkadza mu zadanie rezerwowego, powinniśmy to wykorzystać, bo potem będziemy musieli wydawać miliony na nowego stopera, a jednak Marc statystyki ma niezłe, a przede wszystkim wychowany jest w domu, to prawdziwe dziecko LaMasii.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Batrze cierpliwości, bo ten chłopak w innej koszulce po prostu nie może grać!

1

To właśnie jest niesamowite w tej drużynie. Pobija rekord wszech czasów, zdobywając 180 goli w roku kalendarzowym, a skuteczność zespołu czasami zawodziła i jest do poprawy...
Paradoksalne rzeczy :)

2

Poziome pasy chociażby, zaraz sprzedzą nazwę stadionu... Nie uważasz, że obyłoby się bez tego? Myślę, że w tych sytuacjach mogliby postąpić inaczej i ani nie straciłby klub, ani zagorzali cules. Oczywiście to tylko moje zdanie.

2

Serio tego nie widzisz, czy sobie żartujesz?
Neymargate, ban, filozofia klubu zakładająca rozwijanie i wprowadzanie do pierwszego składu canteranos zakopana w piach, "mes que un club" ograniczające się do napisu na trybunach i w budynkach klubowych? Wystarczy? A nie, zapomniałam, przecież takie czasy, pieniądz rządzi światem, ponad 110 lat historii już dawno nic nie znaczy... Bartomeu na króla! Możesz twierdzić, że powinęła mu się noga, zdarza się, ale proszę cię, nie mów, że on "nie ma nic za uszami."

2

Link razem ze screen'em trzeba zachować dla potomnych, wspaniały tydzień!

5

Klubowe Mistrzostwo Świata.

0

Spokojnie, nie mówię o tobie, tylko o tym, co dzieje się na tej stronie.
Fakt, trochę za bardzo generalizuję.
Jestem kobietą i lat trochę mam. Może naiwna jestem, ale, jak zaznaczyłam, to tylko moje zdanie i w żadnym razie nie musisz się ze mną zgadzać.
Jednak jeśli już wymieniamy się radami, to poczytaj sobie o wartościach i tradycjach Barcy, które są tak ważne dla Katalończyków przez to, jak pomogły im w przeszłości.
Nie bez powodu Mes que un club znajduję się na trykotach, trybunie i przyświeca każdemu Culè. Od zawsze miało to głębszy sens. Barça miała.

0

Pieniądze < Wartości.
Oczywiście to tylko moje zdanie, każdy może mieć inne, ale przeraża mnie to, jak tryplet zamydlił wszystkim oczy. Niedawno każdy wzywał o zwolnienie Bartomeu, o przyspieszone wybory, a teraz każdy go broni.
Mam tylko nadzieję, że socios zastanowią się chwilę dłużej.

1

Nie popieram w 100% Laporty, ale wydaje mi się po prostu mniejszym złem.
Zwolnienie Corbelli było błędem, bo zatrudnienie go ponownie to zupełnie inna sprawa.
Z zaniedbanej szkółki należy wyciągnąć 2 pomocników, którzy byli podporą Barcy B w sezonie i pozwolić na jeszcze większy spadek? Właśnie po to Pogba. Chociaż osobiście wolałabym dwóch tańszych pomocników. Ale socios chcą Pogby, a to oni głosują. Niestety, takimi prawami rządzą się wybory.
Nie podoba mi się to, jak Laporta prowadzi swoją kampanię, ale wierzę, że jeśli zostanie prezydentem, pomoże podnieść się dobrej stronie barcelonismo, bo nie mogę patrzeć już na to, jak bardzo wszystkie wartości zostały zakopane. I będę się zapierać nogi i rękoma, jeśli będzie trzeba, bo to właśnie Barça.

1

A dobre imię Barcy już się nie liczy?
Tak bardzo chcieli, ale jednak im z tym Neymarem nie wyszło.

2

Wartości; o to tu idzie.
Możecie mówić, że wszystko rusza w przód i Barca też musi zrobić krok. Jednak 3/4 osób na tej stronie lata temu pokochała Blaugranę właśnie za reprezentowaną postawę.
LaMasia powinna być odniesieniem, bo z tego słyneliśmy jeszcze klika lat temu, bo była naszą największą dumą.
Wartości czysto barcelońskie reprezentuje Cruyff razem z Laportą, a przynajmniej próbują. I chwała im za to, bo Barça nie jest już tak unikatowa jak w czasach naszej wspaniałej trójki, wykszałconej w Domu, na podium Złotej Piłki czy 11 canteranos w wyjściowym składzie. Nie czuliście wtedy nic nadzwyczajnego? Przecież rok wcześniej również mogliśmy cieszyć się z potrójnej korony.
Można? Można.
I niech na obronę moich słów posłuży mi urywek jednego z felietonów pana Bystrzyckiego:
"W czym bowiem „Blaugrana” Bartomeu różni się od np. Realu Madryt? Spektakularne wielomilionowe transfery, niejasne interesy, kontrowersyjne wypowiedzi, obłe kształty dawno przebrzmiałych wartości i koszulka piłkarska przypominająca słup ogłoszeniowy. Wolę zginąć z Corbellą niż wygrać z „Neymarami” i „Suárezami”, bo to nie piłkarze, nawet najlepsi, są najważniejsi, a klub i tworzący go ludzie. Ich poświęcenie, wyrzeczenia, łzy szczęścia i smutku, które wyznaczyły wartości i tożsamość barcelonismo."

2

Chyba Busquetsa. ;)

0

Jeśli zremisują, przewaga wzrośnie o 2 oczka, a nie zmaleje o jedno :)

1

Qatar Camp Nou?
To przerażające, co się dzieje.
Nie pozostało nic, jak tylko napisać znane twierdzenie, które chyba siedzi w głowie każdego z nas: "Nawet Real się tak nie sprzedał".

0

Przerażające jest to, że bardziej nienawidzisz rywali niż kochasz Barçę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?