Barcelona podeszla do tego meczu calkowicie na luzie.
Jesli bylby to mecz, od ktorego zależałby awans, Wisła zostalaby pokonana w mgnieniu oka. A jesli byl to mecz od ktorego praktycznie awans nie zależał (bo niemozliwe, by Wisła wygrała 5-0) Barca zagrala na calkowitym luzie
Barcelona podeszla do tego meczu calkowicie na luzie.
Jesli bylby to mecz, od ktorego zależałby awans, Wisła zostalaby pokonana w mgnieniu oka. A jesli byl to mecz od ktorego praktycznie awans nie zależał (bo niemozliwe, by Wisła wygrała 5-0) Barca zagrala na calkowitym luzie
Komentarze
0
Barca na zawsze!
0
...nie wygrał i nie wygra :)
0
Henry nie może zostać sprzedany :/
0
Kochani, nie przesadzajmy...
Barcelona podeszla do tego meczu calkowicie na luzie.
Jesli bylby to mecz, od ktorego zależałby awans, Wisła zostalaby pokonana w mgnieniu oka. A jesli byl to mecz od ktorego praktycznie awans nie zależał (bo niemozliwe, by Wisła wygrała 5-0) Barca zagrala na calkowitym luzie
0
...nie wygrał i nie wygra :)
0
Henry nie może zostać sprzedany :/
0
Kochani, nie przesadzajmy...
Barcelona podeszla do tego meczu calkowicie na luzie.
Jesli bylby to mecz, od ktorego zależałby awans, Wisła zostalaby pokonana w mgnieniu oka. A jesli byl to mecz od ktorego praktycznie awans nie zależał (bo niemozliwe, by Wisła wygrała 5-0) Barca zagrala na calkowitym luzie
0
Barca na zawsze!