23 lipca 2009, 10:45
0
ehh ;/ eto odszedl zaltan cos mi sie wydaje ze sie nie nada do barcy ThugLife ty grales w WYDa kiedys ??
11 maja 2009, 14:49
nie no dobry jest zapisal sie w histrii :D ale tez trzeba przyznac mial pecha 2kartki takie nie bardzo słuszne :/
6 maja 2009, 22:45
iNIESTA brawo BRAWO BARCA jeden strzal celny i jedna brama !!
5 maja 2009, 16:38
Brawo Barca teraz tylko Chelsea
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ehh ;/ eto odszedl zaltan cos mi sie wydaje ze sie nie nada do barcy
ThugLife ty grales w WYDa kiedys ??
0
nie no dobry jest zapisal sie w histrii :D ale tez trzeba przyznac mial pecha 2kartki takie nie bardzo słuszne :/
0
iNIESTA brawo BRAWO BARCA jeden strzal celny i jedna brama !!
0
Brawo Barca teraz tylko Chelsea
0
Brawo Barca teraz tylko Chelsea
0
iNIESTA brawo BRAWO BARCA jeden strzal celny i jedna brama !!
0
ehh ;/ eto odszedl zaltan cos mi sie wydaje ze sie nie nada do barcy
ThugLife ty grales w WYDa kiedys ??
0
nie no dobry jest zapisal sie w histrii :D ale tez trzeba przyznac mial pecha 2kartki takie nie bardzo słuszne :/