0

no i dobrze mówi.

0

mam nadzieję, że już w najbliższym czasie podpiszę kontrakt i skończy się ten teatr, bo na początku rozumiałam Pepa , że musi sam podjąć decyzję, musi pomyśleć, że to kwestia czasu. Może prasa powinna go mniej przyciskać i zostawić też w spokoju innych, szczególnie tych którzy nie są wgl z tym związani, może jak ta cała farsa się skończy to Pep podpisze umowę, ja na jego miejscu bym się wkurzała gdyby każdy podejmował decyzje za mnie i mówił co mam robić.

0

nelson25
proszę Cię.

Xavi zasłużył tak jak Pep, chciałabym aby Iniesta też coś zgarnął :>

0

Chłopak ma talent i to pewne, ale teraz tyle się mówi o tych transferach, jak przejdzie do nas to się nie obrażę, jeśli nie to płakać nie będę. Mamy utalentowanych ofensywnych piłkarzy, którzy i tak już będą musieli walczyć o pozycję w pierwszym składzie.

0

pozostaje wierzyć ;-)

0

To chyba jedna z jego najlepszych wypowiedzi jaką przeczytałam :D

0

wazuwdz
weź wyluzuj, Xavi ma racje, patrząc na naszą grę w całym sezonie + to, że wygrywamy mecze z rm i to w wysokim stylu to ta różnica nie oddaje tego jak jest na prawdę. Wiele razy zawiniliśmy i na własne życzenie remisowaliśmy, czy przegrywaliśmy, ale ile było błędów które popełniali sędziowie, czy ile było takich sytuacji gdzie remis powinien być zamieniony na wygraną, ale brakowało nam szczęścia? nie wiem czy można tak o tym mówić, ale jeśli piłka trafia w poprzeczkę czy w słupek tyle razy podczas meczu to jeszcze nic, ale jeśli później dociera do Ciebie, że to mogłaby być bramka a jednocześnie wygrana , to krew Cię zalewa. Reasumując Xavi dobrze mówi, a wy się tak nie spinajcie jak na rm.pl bo na tamtej stronie ten wywiad wygląda nieco inaczej a komentują go tak jak tutaj, więc się zastanawiam co jest nie na miejscu i dochodzę do wniosku, że wasze komentarze. Pozdro Xd

0

czuje się kur__ urażona, wkurzają mnie takie "zaczepkowate" wypowiedzi Diego. Jak nie ma nic lepszego do powiedzenia to niech oszczędzi komentarza albo mówi do ręki. Może Victor nie jest najlepszym bramkarzem ale jest jednym z najlepszych. Fakt, że dzięki naszej defensywie nie musi zbyt często interweniować, ale patrząc przez pryzmat ostatnich meczów to ma on teraz więcej do robienia i się spisuje.

0

tak jak mówił Pep, zagramy tam gdzie będą nas chcieli.

0

to jego decyzja, chociaż osobiście wolałabym żeby został, tyle wspomnień, chwil, nikt nie chce aby odszedł, ale raczej wątpię aby akurat bazował na moim skromnym zdaniu, uszanuję każdą jego decyzję ale liczę, że nas nie opuści

0

hah Tello tak ładnie szedł, tak ładnie zmylił obrońców i .. ale i tak go uwielbiam :D

0

mecz pierwsza klasa, z przyjemnością cieszyłam japke do tv :D

0

trzeba czekać, Pep wie co robi.

0

Zawsze lubiłam oglądać ich mecze, staram się być na bieżąco, ale to już nie ten sam Arsenal, większość odeszła, pamiętam jak to było gdy był Narsi, Clichy, Cesc, Bendtner, wszystko zaczęło się sypać choć tak naprawdę od dłuższego czasu nie grało. W tym wszystkim najbardziej szkoda mi takich piłkarzy jak Persie czy Song, widać, że chcą grać, starają się próbują na siłę ale nie wychodzi, chcą być wierni klubowi? bo tak naprawdę nie wiem co jeszcze RvP tam robi, nikt nie miał za złe Cescowi że odszedł, każdy rozumiał jego decyzję, więc myślę że i kolejne odejście by uszanowali, ale czym byłby Arsenal bez Robina? To jedna z nielicznych sił napędowych tego zespołu, w tym sezonie już nie mają szansy na nic, a na 4 miejscu w tabeli też będzie się trudno im utrzymać, muszą chyba upaść na samo dno aby później się z tego podnieść i prezentować taki futbol jaki pamiętam.

I won mi od Nasriego, to człowiek, który gra niesamowicie a razem z Silvą tworzą niezły duet.

0

ale nie ma to jak David, więc czekam z niecierpliwościa ;-)

0

kibicbarcy678 & BODŻER
nie zapomniałam Xd skupiłam się bardziej na pierwszym zespole ;-) dla mnie Tello jest nawet lepszy niż Cuenca, jest bardziej dynamiczny, szybszy a co ważne- postawny i dlatego nie zdażają mu się takie błędy jak Cuence, nie chce tu jego umiejętności umniejszać, chodzi mi tylko o to, że on gra tak jak należy, czyli po woli i dokładnie- do celu. Czasami odważy się na coś i popędzi z piłką, takie akcje są mile widziane, nie wiem w czym problem, ale wydaje mi się, że nie czuję się aż tak pewnie jak Cristian. Nie mówię, że to źle, ale podoba mi się np. Alexis i Tello ze względu na taką świeżość. Cuenca ma wielkie umiejętności i możliwości, ale musi być bardziej odważny i fajnie by było gdyby trochę przytył :P

0

Mamy Leo, Alexisa, doszedł Cuenca, jest Pedro (aczkolwiek bez formy) mamy Cesca który doskonale się spisuje w roli ofensywnego pomocnika, wraca Ibi, wróci David, a 30 mln piechotą nie chodzi.

0

Fake69
no w sumie, dzięki ;-)

Co do strojów to ten granatowy trochę za ciemny jak dla mnie i zgodzę się z kolegą niżej, getry to chyba z innej bajki, wgl nie pasują do reszty -,- Najbardziej to mi się spodenki tu podobają Xd ale jak już pisałam ciut za ciemny ten kolor.

0

jedno pytanie, dlaczego Cuenca wybiegł z numerem 39 na koszulce? Chyba, że mi się przywidziało.

0

kocham Pepa Xd dobrze mówi. A Ci wszyscy, którzy pieprzą, że Pique jest bez formy niech mówią do ręki. Zawalił ostatni mecz z tym się zgodzę, ale to nie znaczy, że już jest bez formy, katastrofa. Tak jak Leo czasami się myli, tak samo Gerard, ma prawo tyle,że jego błędy są poważniejsze bo w ostatnim spotkaniu skutkowały bramkami. Cała wina nie może spoczywać na nim za te spotkanie, bo gra się drużynowo, jeden odpuścił krycie, drugi też no i trudno. Przy pierwszym golu to Puyol najpierw nie zdążył do kolesia, przy drugim był spalony wcześniej, więc to też mogło zdezorientować. Nie będę go usprawiedliwiać, bo zawalił, ale wy też nie przesadzajcie -,- Dobrze, że Pep go broni, bo to jeden z najlepszych stoperów. Pozdro Xd

0

"zielona farba w polu karnym" no to mnie rozbawiło, bo od wczoraj mi nie do śmiechu. Chyba, żeby brać pod uwagę wypowiedzi komentatorów na meczu typu: "musnął czy nie musną lokami" myślałam, że yebne -,-

0

no i mamy niespodziankę, obstawiałam 3:2 ale nie dla Osasuny -,-

0

jimmyjazz
chyba nie widziałeś/aś sytuacji 100% niewykorzystanych przez Leo, a były takowe conajmniej 2. Gdy już się oglądało Messiego właśniej wtedy od razu myślało się o golu. Leo ma ogromnę umiejętności i wydawałoby się, że w takich sytuacjach, w jakich się znalazł wręcz powinien zamienić to na gola.

Moim zdaniem największe zagrożenie robił właśnie Tello, jest młody i popełniał błędy, ale znakomicie potrafił stworzyć sytuację kolegom, którzy tego nie wykorzystywali. Jest bardzo dynamiczny i to się najbardziej podoba. Przecież Cristian mógł równie dobrze strzelić prosto w ręce bramkarza podobnie jak nie raz Leo czy Thiago.

Myślę, że piłkarzą przydałby się odpoczynek i to duży, Xavi dostał trochę tego wolnego, Messiemu też by się przydało. Wiem, że on chciałby całe życie spędzić na boisku xD ale musi odpocząć, to nie maszyna a człowiek.

0

Bardzo dobre! Już nie mogę się doczekać, o niczym innym nie myślę, do dzieła! VeB

0

PodonydoCesca20
chyba sobie żartujesz -,- To prawda, że najważniejsi są gracze i ich umiejętności, ale trener jest po to, aby takowe talenty rozwijać i przede wszystkim to on obserwuje wszystkich i wie kogo na co stać, przed każdym meczem stara się jeszcze bliżej poznać rywala i obrać odpowiednią na niego taktykę. To jego filozofia jest na boisku, a piłkarze robią to co on zaplanuje.

0

nie znam tego człowieka, nie moje czasy -,- ale z tego co tu widzę, inaczej patrzy niż ja na to wszystko, nie mam zamiaru go obrażać bo w swojej karierze trochę osiągnął z tego co przed chwilą wyczytałam. Osobiście mnie uraził i uważam, że jest po prostu zapomniany i zazdrosny. Z tego co wiem, to gdy wszyscy kilka lat temu zachwycali się Casillasem to on również i wtedy go skrytykował. Teraz każdy zachwyca się Messim a ten zazdrośnik znów musiał wtrącić swoje trzy grosze.

0

ale.. miłe, gdyby nadal palili to tragedii by nie było, ale bardzo mi się to podoba

0

Abi zostanie, wszyscy pewnie to wyolbrzymiają, on kocha Barce, cały team tyle dla niego zrobił.. każdy myślałby o pieniądzach, powiedzmy sobie szczerze.. Jestem pewna, że zostanie i dobrze, bo my na tym skorzystamy. Pozdro dla ludzi, którzy już chcą kupić obrońce, moje słowa dla was na dziś- idiotyzm się szerzy ;-)

0

5 kosa i tam powędrował mój głos Xd

0

politmistrz,
nie wszystkie, ale oglądam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?