0

Mam pytanie jakie zespoly biorą udział w Pucharze Gampera.

0

Atletico złożyło ofertę 10 mln ojro :D

0

Osobiście uważam, że Ronaldo nie zasłużył na miejsce w tej drużynie w tym sezonie nic nie pokazał a za to Neymar z Suarezem tak. :D

0

Sorry teraz zauważyłem, że uznałeś Munira i Sandro za zawodników pierwszego składu.

0

Zgadzam się Lucho musi ich sprawdzić. Nie pasuje mi tylko Dongou wolał bym zobaczyć Sandro.

0

Moim zdaniem Mustafi to świetny zawodnik ale mamy wiele klasowych obrońców Pique, Bartra, Mascherano, Mathieu i Vermaelena i Niemiec nie jest nam potrzebny.

0

Myślę, że ten zawodnik ma świetlaną przyszłość i badzie tak dobry jak Alba a może nawet lepszy musimy trzymać takich zawodników. Widziałem komentarze pode mną i też uważam, że należało by sprzedać Adriano i Grimaldo dać do pierwszego składu.

0

Uważam, że dobrze się stało.Ma on wielki potencjał gra stabilnie i jest i na pewno będzie nam potrzebny.

1

Teraz mamy Vidala to dziękujemy miał szanse przejść rok temu nie przeszedł teraz trzeba zająć się Pogbą.

0

http://www.futhead.com/15/squads/35684851/ Uważam że na Copa America Dunga powinien powołać takich piłkarzy ten Jeferson na LO chodziło mi o bramkarza ale go nie ma w Futheadzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?