kacperekjjdd
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn no to oczywiste ale będzie giga ciężko ale kto wie kto wie
0
Wole żeby City z CR7 wygrało LM niż psg z Messi choć życzę Leo wszystkiego najlepszego jednak już nie mam takiej niechęci do portugalczyka
0
@ProMILs kupili grelisha wcześniej po co im 3 zawodników a tym samym profilu, Ronaldo zapewne będzie grać na 9 a messi mógł iść do inne klubu
1
@Woland10 XDDDDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cobra303 oczywiście że ma nawet lepszych w ataku ale jednak Ronaldo terenowany przez Pepa to jest coś
1
Bardziej ciekawi mnie Ronaldo w City niż Messi w PSG, CR7 z takimi piłkarzami obok może nastrzelać kilka brameczek
2
spokojnie za 10 lat też kupimy jakoś giga gwiazde za 100mln luuz
0
mbappe,karim, hazard i vini dobry atak
0
Chelsea PSG City Bayern to są chyba na obecną chwilę najmocniejsze drużyny w Europie
0
Jeszcze tylko 7 pięknych dni i zobaczę w akcji pięknego lengleta w obronie o taak niech te dni lecą szybkoo
3
już się nie mogę doczekać niedzieli i oglądanie lengleta w obronie o taak
0
@Kamiloza91 gramy 29 z getafe więc tylko 8 dni
7
XDDDDD roberto nieudacznik
0
Komentarz usunięty
2
@Robert1603 2:0 dla Barcy po przekonującej grze:)
2
@Comentateiro conte nie jest trenerem Interu
9
@QuiqueSetien1958 było 3:2 nerwowe 5 minut już nie przesadzajmy
0
jaki jutro wynik stawiacie i czego oczekujecie?
0
@Yanek za rok do wyjęcia jest za 70mln nie mówmy że nie
0
@LS znak zapytania ogółem?
3
dawać mnie już ten mecz barcy aaaaaaa
0
@GeneralXavi to twoje zdanie szanuje
0
@neeed no tak ale mówię że na papierze wygada to obiecująco
1
tak widzę skład Barcy w przyszłości kiedy dembele się wyleczy
depay
ansu, grizi/coutinho, dembele/demir
pedri, de jong
alba, garcia araujo, dest/emerson
ter stergen
ten skład wygląda bardzo bardzo dobrze i młodo walka o ligę i puchar to obowiązek
1
@barcelonaLM oj tak to też, jeszcze powrót pięknego ansu będzie dobrze
1
oj już nie nie mogę doczekać niedzieli i meczu ^^ nowy sezon będzie ekscytujący
0
@czółkovsky ansu lepiej by wyglądał z 10 niż pedri
0
@AdiKingu96 znak zapytania? Jesteś odklejony
0
@FafitFCB no i co z tego? Odszedł to odszedł czasu nie cofniesz trzecha żyć