1

@Bykunn no to oczywiste ale będzie giga ciężko ale kto wie kto wie

0

Wole żeby City z CR7 wygrało LM niż psg z Messi choć życzę Leo wszystkiego najlepszego jednak już nie mam takiej niechęci do portugalczyka

0

@ProMILs kupili grelisha wcześniej po co im 3 zawodników a tym samym profilu, Ronaldo zapewne będzie grać na 9 a messi mógł iść do inne klubu

1

@Woland10 XDDDDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Cobra303 oczywiście że ma nawet lepszych w ataku ale jednak Ronaldo terenowany przez Pepa to jest coś

1

Bardziej ciekawi mnie Ronaldo w City niż Messi w PSG, CR7 z takimi piłkarzami obok może nastrzelać kilka brameczek

2

spokojnie za 10 lat też kupimy jakoś giga gwiazde za 100mln luuz

0

mbappe,karim, hazard i vini dobry atak

0

Chelsea PSG City Bayern to są chyba na obecną chwilę najmocniejsze drużyny w Europie

0

Jeszcze tylko 7 pięknych dni i zobaczę w akcji pięknego lengleta w obronie o taak niech te dni lecą szybkoo

3

już się nie mogę doczekać niedzieli i oglądanie lengleta w obronie o taak

0

@Kamiloza91 gramy 29 z getafe więc tylko 8 dni

7

XDDDDD roberto nieudacznik

0

Komentarz usunięty

2

@Robert1603 2:0 dla Barcy po przekonującej grze:)

2

@Comentateiro conte nie jest trenerem Interu

9

@QuiqueSetien1958 było 3:2 nerwowe 5 minut już nie przesadzajmy

0

jaki jutro wynik stawiacie i czego oczekujecie?

0

@Yanek za rok do wyjęcia jest za 70mln nie mówmy że nie

0

@LS znak zapytania ogółem?

3

dawać mnie już ten mecz barcy aaaaaaa

0

@GeneralXavi to twoje zdanie szanuje

0

@neeed no tak ale mówię że na papierze wygada to obiecująco

1

tak widzę skład Barcy w przyszłości kiedy dembele się wyleczy
depay
ansu, grizi/coutinho, dembele/demir
pedri, de jong
alba, garcia araujo, dest/emerson
ter stergen
ten skład wygląda bardzo bardzo dobrze i młodo walka o ligę i puchar to obowiązek

1

@barcelonaLM oj tak to też, jeszcze powrót pięknego ansu będzie dobrze

1

oj już nie nie mogę doczekać niedzieli i meczu ^^ nowy sezon będzie ekscytujący

0

@czółkovsky ansu lepiej by wyglądał z 10 niż pedri

0

@AdiKingu96 znak zapytania? Jesteś odklejony

0

@FafitFCB no i co z tego? Odszedł to odszedł czasu nie cofniesz trzecha żyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?