0

@messiiiiik +1, odechciewa się tu wchodzić jak music się sam wyłącza

4

@pluszek to niezła afera

5

@Boss227 coś w tym jest, każdy kibic ma problem z obiektywnym ocenianiem sytuacji i normalne jest, że nam bardziej zapadają decyzje pod Real, a im te pod nas. Niemniej jednak, w ogólnym rozrachunku decyzji pod Real jest moim zdaniem więcej oraz więcej jest sędziów, których po prostu kojarzę z „gwiazdania pod Real”. Tylko my mamy łatkę, płacenia sędziom (na ten moment niesprawiedliwie) i każda dyskusja na ten temat sprowadza się do tego argumentu. Tak czy inaczej, sędziowie powinni w pierwszej kolejności chronić piłkarzy, bo są bardziej skupieni na karaniu za dyskusje niż za karanie za faule. (W kontekście przeciwników Realu i przeciwników Barcelony, gdzie sędziowie pozwalają na faule przez 90min)

1

@Gibbon_FCB z nami słupki i spalone, a z realem jak zawsze wszystko wchodzi

0

@Wizz777 widziałem na Reddit, że powiedział coś w stylu, że gdyby grali prostą piłkę przy wyniku 1:5 to uniknęliby takiej sytuacji.

0

@Linnox nie zapominajmy, że wczoraj mieliśmy też trochę szczęścia, bo villareal na spokojnie mogła nam te 5 bramek wrzucić :) mieli 3 minimalne spalone i poprzeczka

0

@BoreekxD w sumie to nasza gra wygląda tak dobrze odkąd zadebiutował Olmo w drugiej połowie z Rayo, wątpię że będziemy tak skuteczni bez niego, ale obym się mylił

1

@Lokusekpl Tam była inna sytuacją, bo Real grał superpuchar Hiszpanii, a mecz z Atletico był pucharowy, więc dotyczyło to dwóch innych rozgrywek. Tutaj oba mecze są ligowe. Wystarczyłoby dać Atletico rozegrać poprzednią kolejkę jeden dzień wcześniej.

5

@4Fabregas4 fdj brakuje zaangażowania w obronie, często broni na alibi bez agresywności, często nie kryje, nie przerywa akcji przeciwnika. Moim zdaniem, w obronie jest średni, a jego najlepsza cecha jest wyprowadzanie piłki do ataku, ale to trochę za mało jak na tak drogiego w utrzymaniu piłkarza. Z resztą, porównując go do fede, no to fede też potrafi wziąć piłkę i przetransportować ją do ofensywny, tylko on to robi jeszcze szybciej niż Holender, a poza tym w wielu aspektach jest po prostu lepszy.

1

@FcPortoFan1999 Rafał w takiej formie to ustępuje Nico jedynie w dryblingu

0

@dawidlampa mówisz że lampa?

4

@dawidlampa „najchętniej” to może niezbyt dobre słowo, bardziej pasowałoby „najczęściej”. Wątpię żeby ktokolwiek robił to z chęcią, codziennie 3 artykuły o Nico, a w żadnym nie ma konkretów XD Rozumiem, że z biznesowego punktu widzenia takie artykuły się klikają i najłatwiej coś takiego wrzucić na stronę, ale uwierz mi, że nikt ich nie czyta z chęcią i prawdopodobnie większość osób już tym rzyga :(

0

@Kinginiesta a wiadomo czy brutto czy Netto? Bo jeśli to kwota brutto to oznaczałoby, że mniej niż w bilbao?

0

jest gdzieś info/przeciek jaką ofertę Barcelona przedstawiła Nico?

0

@olo_red u nas nawet nie miałby gwarancji, że będzie zgłoszony do rozgrywek, a ty mówisz tu o jakiejś chęci do rozwoju XD

1

@MesQueUnClub96 jak dla mnie mogą sobie żyć, ale niech nie robią tego na ulicach, dzieci patrzą...

6

@kacpernau a ja głupi wchodzę w te newsy i czytam

11

za tydzień info, że Barca rezygnuje z Nico, a za dwa tygodnie, że Nico blisko Barcelony i tak w kółko z każdym możliwym piłkarzem XD

2

nawet jeśli piłka przekroczyłaby linie, to odgwizdaliby tam spalonego Cubarsiego

0

@Maynard666 ciekawe ile dostaniemy za cancelo, z 30 baniek?

0

@Mario999 gdyby nie araujo to pewnie walczylibyśmy w lidze o 4 miejsce i nie wyszlibyśmy z grupy

3

@BORO_12 to teraz wytłumacz mi swoje rozumowanie, jeśli uważasz, ze nagelsmann, de zerbi i amorim są tańsi od xaviego?

0

@BORO_12 mógłbyś wymienić te tańsze i lepsze opcje?

0

Kiedy będzie wiadomo którego gramy?

0

Jest całkiem dobry i potrzebny, ale mam wrażenie, ze strasznie słaby kondycyjnie. Ma sił na około 60 min, z reszta tak samo jak Pedri.

0

@Tasde nie gwizdnął tez jak lucas kopnął gościa w głowę

0

@aldewir ale takiego grabare za 15 baniek

0

@JaCules1211 pan wf-ista nie ma aktualnie zbyt wielu opcji w ataku, w szczególności szybkich graczy.

0

@Kratos1990 swój komentarz mogłeś skończyć na „no tak nie oglądam”. Miałby taka sama wartość merytoryczna.

2

@Arczi87 Myśle, ze zarabia dokładnie tyle ile mu zaproponowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?