kacpernau
Dołączył/a: kwiecień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messiiiiik +1, odechciewa się tu wchodzić jak music się sam wyłącza
4
@pluszek to niezła afera
5
@Boss227 coś w tym jest, każdy kibic ma problem z obiektywnym ocenianiem sytuacji i normalne jest, że nam bardziej zapadają decyzje pod Real, a im te pod nas. Niemniej jednak, w ogólnym rozrachunku decyzji pod Real jest moim zdaniem więcej oraz więcej jest sędziów, których po prostu kojarzę z „gwiazdania pod Real”. Tylko my mamy łatkę, płacenia sędziom (na ten moment niesprawiedliwie) i każda dyskusja na ten temat sprowadza się do tego argumentu. Tak czy inaczej, sędziowie powinni w pierwszej kolejności chronić piłkarzy, bo są bardziej skupieni na karaniu za dyskusje niż za karanie za faule. (W kontekście przeciwników Realu i przeciwników Barcelony, gdzie sędziowie pozwalają na faule przez 90min)
1
@Gibbon_FCB z nami słupki i spalone, a z realem jak zawsze wszystko wchodzi
0
@Wizz777 widziałem na Reddit, że powiedział coś w stylu, że gdyby grali prostą piłkę przy wyniku 1:5 to uniknęliby takiej sytuacji.
0
@Linnox nie zapominajmy, że wczoraj mieliśmy też trochę szczęścia, bo villareal na spokojnie mogła nam te 5 bramek wrzucić :) mieli 3 minimalne spalone i poprzeczka
0
@BoreekxD w sumie to nasza gra wygląda tak dobrze odkąd zadebiutował Olmo w drugiej połowie z Rayo, wątpię że będziemy tak skuteczni bez niego, ale obym się mylił
1
@Lokusekpl Tam była inna sytuacją, bo Real grał superpuchar Hiszpanii, a mecz z Atletico był pucharowy, więc dotyczyło to dwóch innych rozgrywek. Tutaj oba mecze są ligowe. Wystarczyłoby dać Atletico rozegrać poprzednią kolejkę jeden dzień wcześniej.
5
@4Fabregas4 fdj brakuje zaangażowania w obronie, często broni na alibi bez agresywności, często nie kryje, nie przerywa akcji przeciwnika. Moim zdaniem, w obronie jest średni, a jego najlepsza cecha jest wyprowadzanie piłki do ataku, ale to trochę za mało jak na tak drogiego w utrzymaniu piłkarza. Z resztą, porównując go do fede, no to fede też potrafi wziąć piłkę i przetransportować ją do ofensywny, tylko on to robi jeszcze szybciej niż Holender, a poza tym w wielu aspektach jest po prostu lepszy.
1
@FcPortoFan1999 Rafał w takiej formie to ustępuje Nico jedynie w dryblingu
0
@dawidlampa mówisz że lampa?
4
@dawidlampa „najchętniej” to może niezbyt dobre słowo, bardziej pasowałoby „najczęściej”. Wątpię żeby ktokolwiek robił to z chęcią, codziennie 3 artykuły o Nico, a w żadnym nie ma konkretów XD Rozumiem, że z biznesowego punktu widzenia takie artykuły się klikają i najłatwiej coś takiego wrzucić na stronę, ale uwierz mi, że nikt ich nie czyta z chęcią i prawdopodobnie większość osób już tym rzyga :(
0
@Kinginiesta a wiadomo czy brutto czy Netto? Bo jeśli to kwota brutto to oznaczałoby, że mniej niż w bilbao?
0
jest gdzieś info/przeciek jaką ofertę Barcelona przedstawiła Nico?
0
@olo_red u nas nawet nie miałby gwarancji, że będzie zgłoszony do rozgrywek, a ty mówisz tu o jakiejś chęci do rozwoju XD
1
@MesQueUnClub96 jak dla mnie mogą sobie żyć, ale niech nie robią tego na ulicach, dzieci patrzą...
6
@kacpernau a ja głupi wchodzę w te newsy i czytam
11
za tydzień info, że Barca rezygnuje z Nico, a za dwa tygodnie, że Nico blisko Barcelony i tak w kółko z każdym możliwym piłkarzem XD
2
nawet jeśli piłka przekroczyłaby linie, to odgwizdaliby tam spalonego Cubarsiego
0
@Maynard666 ciekawe ile dostaniemy za cancelo, z 30 baniek?
0
@Mario999 gdyby nie araujo to pewnie walczylibyśmy w lidze o 4 miejsce i nie wyszlibyśmy z grupy
3
@BORO_12 to teraz wytłumacz mi swoje rozumowanie, jeśli uważasz, ze nagelsmann, de zerbi i amorim są tańsi od xaviego?
0
@BORO_12 mógłbyś wymienić te tańsze i lepsze opcje?
0
Kiedy będzie wiadomo którego gramy?
0
Jest całkiem dobry i potrzebny, ale mam wrażenie, ze strasznie słaby kondycyjnie. Ma sił na około 60 min, z reszta tak samo jak Pedri.
0
@Tasde nie gwizdnął tez jak lucas kopnął gościa w głowę
0
@aldewir ale takiego grabare za 15 baniek
0
@JaCules1211 pan wf-ista nie ma aktualnie zbyt wielu opcji w ataku, w szczególności szybkich graczy.
0
@Kratos1990 swój komentarz mogłeś skończyć na „no tak nie oglądam”. Miałby taka sama wartość merytoryczna.
2
@Arczi87 Myśle, ze zarabia dokładnie tyle ile mu zaproponowali.