0

Ja też ale obiektywnym trzeba być...

0

A ty co u wróżki byłeś? Bayern jest faworytem do wygrania pucharu Niemiec i jednym z głównych kandydatów do wygrania LM...

0

Kto skreśliłby Barcę...byłby po prostu głupcem

0

Ozdoba wczorajszego meczu.Piękna bramka no i do tego genialna asysta Andresa i kapitalne wykończenie Neymara.Poprawić skuteczność i zagrać jak wczoraj i będzie dobrze : )

0

Barca da radę.Chociaż z racji że między tymi drużynami jest tak wyrównana rywalizacja i mecze na styku przewiduję...awans Barcy po dogrywce :D Oby nie było karnych bo będę miał stan przedzawałowy :D

0

Rywalizacja jest otwarta.Jak na razie mecze pomiędzy Barcą a Atletico są bardzo wyrównane i na styku.Trzy remisy i każdy może awansować :)

0

No cóż brakło skuteczności w decydującej fazie meczu :) Ale z taką grą to o rewanż jestem spokojny : )

0

Geniuszu ty nasz.To jaką piłkę posłał do Neymara to po prostu brak słów.Patrzeć i podziwiać : )

0

Na szczęścia Bartra pokazał że można na niego liczyć w trudnych chwilach.Oby Pique jak najszybciej wrócił :)

0

Ja to się dziwię jakim cudem Atletico kończyło w komplecie.Co faul to kosa na nogi z tyłu...

0

Genialna Barca.Iniesta co wyprawiał to szok.Brakowało skuteczności,ale widząc taką Barcę to o awans jestem spokojny.Tylko poprawić skuteczność.Bartra dał bardzo dobrą zmianę : )

0

A moim idolem jest Biber :D haha

0

No raczej że tak :D Ja nie kumam,bardziej niektórzy kibice Realu interesują się tym co jest z Barcą związane i z mówieniem że sędziowie to czy tamto niż z Realem :D To trzeba mieć nie poukładane w główce

0

Wypad na białą prowokatorze...

0

Haha a ja wściekły że mi się ktoś na konto wpierniczył i wrednie avatar zmienił :D

0

„Zagramy praktycznie taką jedenastką, jakiej używamy najczęściej” to może się na piłkarzach Atletico odbić :) Simeone jak zwykle z szacunkiem o rywalu :)

0

Costa to jednak zagra.Wydaje mi się że to po prostu zasłona dymna.Już wiele takich było przed jakimś wielkim meczem :)

0

Zaliczka powiedzmy...2-0 była by okej.Potem w rewanżu Atletico musiałoby się otworzyć co by było ułatwieniem dla Barcelony : )

0

Nie na temat ale zobaczcie to :) Piłka nożna powinna jednoczyć.

0

Życzyli śmierci dziecku Pique? I dochodzi do tego rzucanie bananów.Dla mnie to zachowanie kibiców,jeżeli ich tak nazwać można to skandal.Bydło a nie kibice...

0

Potrafię być obiektywny i skrytykować kiedy ktoś z Barcy się nie tak zachowa.Tym razem nie widzę by było jakieś splunięcie.Media jak zwykle szukają sensacji...

0

No miał 200 setkę,i dał dupy że hej.Powinien to strzelić z zamkniętymi oczkami.Ale nie raz już formą błysnął w niejednym meczu :)

0

Zawsze tak było z Atletico i dalej będzie.A po meczu i tak powiedzą że sędzia pomógł Barcelonie...

0

Nie raz już błysnął,nie przesadzaj :)

0

Użytkownik Aizdna :) On podał dwa.I który jest prawdziwy? :D

0

A to karne się same strzelają? Nie wiedziałem.Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak presja ciąży na zawodniku który wykonuję jedenastkę.

0

Dla Leo nie ma niemożliwego :) Niestrzelona bramka na jakimś stadionie przez Messiego to prawdziwa sensacja :D

0

Gorszego tłumaczenia już nie mogłeś wymyślić?

0

Ktoś niżej przedstawił dwa filmiki z tą sytuacją.Na jednym gra ręką a na drugim klatką.Dziwnym trafem ja widziałem jak zagrał klatą.Jak naprawdę sędziowie pomogą Barcelonie to potrafię to przyznać :)

0

A madrycka gazetka jak zwykle płacz :D Neymar jeżeli zagrał ręką to miał ją przy ciele.A wszyscy obiektywni wiedzą że ręka jest wtedy gdy powiększa objętość ciała,czyli tak jak zagrał zawodnik gospodarzy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?