kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też ale obiektywnym trzeba być...
0
A ty co u wróżki byłeś? Bayern jest faworytem do wygrania pucharu Niemiec i jednym z głównych kandydatów do wygrania LM...
0
Kto skreśliłby Barcę...byłby po prostu głupcem
0
Ozdoba wczorajszego meczu.Piękna bramka no i do tego genialna asysta Andresa i kapitalne wykończenie Neymara.Poprawić skuteczność i zagrać jak wczoraj i będzie dobrze : )
0
Barca da radę.Chociaż z racji że między tymi drużynami jest tak wyrównana rywalizacja i mecze na styku przewiduję...awans Barcy po dogrywce :D Oby nie było karnych bo będę miał stan przedzawałowy :D
0
Rywalizacja jest otwarta.Jak na razie mecze pomiędzy Barcą a Atletico są bardzo wyrównane i na styku.Trzy remisy i każdy może awansować :)
0
No cóż brakło skuteczności w decydującej fazie meczu :) Ale z taką grą to o rewanż jestem spokojny : )
0
Geniuszu ty nasz.To jaką piłkę posłał do Neymara to po prostu brak słów.Patrzeć i podziwiać : )
0
Na szczęścia Bartra pokazał że można na niego liczyć w trudnych chwilach.Oby Pique jak najszybciej wrócił :)
0
Ja to się dziwię jakim cudem Atletico kończyło w komplecie.Co faul to kosa na nogi z tyłu...
0
Genialna Barca.Iniesta co wyprawiał to szok.Brakowało skuteczności,ale widząc taką Barcę to o awans jestem spokojny.Tylko poprawić skuteczność.Bartra dał bardzo dobrą zmianę : )
0
A moim idolem jest Biber :D haha
0
No raczej że tak :D Ja nie kumam,bardziej niektórzy kibice Realu interesują się tym co jest z Barcą związane i z mówieniem że sędziowie to czy tamto niż z Realem :D To trzeba mieć nie poukładane w główce
0
Wypad na białą prowokatorze...
0
Haha a ja wściekły że mi się ktoś na konto wpierniczył i wrednie avatar zmienił :D
0
„Zagramy praktycznie taką jedenastką, jakiej używamy najczęściej” to może się na piłkarzach Atletico odbić :) Simeone jak zwykle z szacunkiem o rywalu :)
0
Costa to jednak zagra.Wydaje mi się że to po prostu zasłona dymna.Już wiele takich było przed jakimś wielkim meczem :)
0
Zaliczka powiedzmy...2-0 była by okej.Potem w rewanżu Atletico musiałoby się otworzyć co by było ułatwieniem dla Barcelony : )
0
Nie na temat ale zobaczcie to :) Piłka nożna powinna jednoczyć.
0
Życzyli śmierci dziecku Pique? I dochodzi do tego rzucanie bananów.Dla mnie to zachowanie kibiców,jeżeli ich tak nazwać można to skandal.Bydło a nie kibice...
0
Potrafię być obiektywny i skrytykować kiedy ktoś z Barcy się nie tak zachowa.Tym razem nie widzę by było jakieś splunięcie.Media jak zwykle szukają sensacji...
0
No miał 200 setkę,i dał dupy że hej.Powinien to strzelić z zamkniętymi oczkami.Ale nie raz już formą błysnął w niejednym meczu :)
0
Zawsze tak było z Atletico i dalej będzie.A po meczu i tak powiedzą że sędzia pomógł Barcelonie...
0
Nie raz już błysnął,nie przesadzaj :)
0
Użytkownik Aizdna :) On podał dwa.I który jest prawdziwy? :D
0
A to karne się same strzelają? Nie wiedziałem.Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak presja ciąży na zawodniku który wykonuję jedenastkę.
0
Dla Leo nie ma niemożliwego :) Niestrzelona bramka na jakimś stadionie przez Messiego to prawdziwa sensacja :D
0
Gorszego tłumaczenia już nie mogłeś wymyślić?
0
Ktoś niżej przedstawił dwa filmiki z tą sytuacją.Na jednym gra ręką a na drugim klatką.Dziwnym trafem ja widziałem jak zagrał klatą.Jak naprawdę sędziowie pomogą Barcelonie to potrafię to przyznać :)
0
A madrycka gazetka jak zwykle płacz :D Neymar jeżeli zagrał ręką to miał ją przy ciele.A wszyscy obiektywni wiedzą że ręka jest wtedy gdy powiększa objętość ciała,czyli tak jak zagrał zawodnik gospodarzy :)