0

świetny mecz Alexisa,jak on strzela 2 ważne bramki mając kontuzję to co będzie jak ją wyleczy OMG : D

0

yourself
wszystkie bramki dla Barcy prawidłowe,dla gospodarzy również bramka prawidłowa ale trolle z Madrytu i tak zaraz zrobią najazd więc nie ma to większego sensu już czy Barca zdobywa bramki prawidłowo czy nie.Nawet jak zdobywa prawidłowo to i tak mówią że sędziowie pomagają,to już jest kompleks kibiców Realu z którego się nie wyleczą,zresztą jak nie potrafią z nami wygrać u siebie w bezpośrednim pojedynku,wracając do meczu dobry prognostyk na przyszłość rewanż to już chyba tylko formalność,z całym szacunkiem dla Leverkusen : D

0

armagedon z tymi kontuzjami dlaczego cały czas muszą dopadać : (

0

co ci sędziowie robią niech się ogarną,sytuacja z Busquetsem kiedy blokując piłkę wypycha gościa za boisko,jak już to Busquets powinien dostać żółtko a nie ten gościu,co ci sędziwie robią? a później trolle z Madrytu szczekają że nam sędziowie pomagają

0

nich mi ktoś na Messiego będzie mówił że samolubnie gra,zagrał świetnie,szczególnie w drugiej połowie mnóstwo akcji z pozytywnym skutkiem wyprowadzał asysta przytomna i bramka,brawo panowie tak mają grać na wyjazdach jak dzisiaj tylko grę w obronie trochę jeszcze podreperować,niech ktoś jeszcze powie że Messi spaceruje po boisku biegał i pracował dzisiaj jak mała pchła : D Vamos Barca !!!

0

ja pier... potrafią grać na wyjazdach? potrafią Messi zasłużył na tą bramkę w szczególności za druga połowę : D

0

jak Messi nie może Alexis pomoże,przycisnąć ich i po meczu będzie

0

ja pierdolę,nic nie grają i nam bramkę strzelają jak ja nienawidzę czegoś takiego : (

0

co wy do tego Messiego co? zaliczył asysty w ważnych meczach,może go sprzedajmy najlepiej,nie gra samolubnie fajerwerków też nie,gra tak sobie,weźcie wy się niektórzy ogarnijcie

0

gooooolllllll brawo Aleks !!!!!!!! teraz ich docisnąć świetnie Leo : D

0

co jest z naszym generałem do cholery ?

0

to zero to lekka przesada wyżej dla Fabsa i Messiego do 6

0

świetna wiadomość : D

0

pewnie była już o tym mowa ale te zagraniczne kanały na których mecze Barcy są to na canal + czy cyfrowym polsacie są?

0

ten ciąg spotkań z Realem nie ma końca już od dłuższego czasu,zauważyliście? tak jak T.Henry14, słusznie zauważył to znowu się z nimi spotkamy w superpucharze Hiszpanii jak wygramy CDR na co są duże szanse,LM w półfinale jak dojdziemy i na Camp nou w lidze

0

Real najlepszy? na czym opierasz swoje stwierdzenia? na tym że mają 10 pts nad Barcą i odpadli CDR?.Wolne żarty,z tego ci mi wiadomo to mistrza się ogłasza i wręcza mu puchar za mistrzostwo w maju,najpierw niech Real zdobędzie potrójną koronę,KMŚ,superpuchar europy i Hiszpanii,od tego cztery lata temu Barca zaczynała żeby być najlepszą drużyną ,jak Real to osiągnie to wtedy można mówić że są najlepsi na świecie : ) puki co to Barca jest najlepsza,i pod względem osiągnięć w ostatnich latach Realowi jeszcze daleko do bycia najlepszą drużyną na świecie

0

zbanujcie wreszcie tego sfrustrowanego dzieciaczka bo psuje atmosferę jak tutaj panuje

0

higuain9,
nie bądź zabawny,Real jeszcze nie wygrał mistrzostwa,okaże się to dopiero w maju.Real najlepszy na świecie w obecnej sytuacji? Jak będzie zdobywał przez cztery lata tyle trofeów co Barca to wtedy pogadamy,Barca wygrała już trzy mniej znaczące trofea w tym sezonie,ale wygrała a Real co wygrał,bliski jest wygrania ligi i odpadł już CDR a teraz do widzenia

0

BoB_93,

dzięki : D do puki są matematyczne szanse w lidze jak to Dani powiedział,to dotąd powinniśmy wierzyć,i nie przejmować się stwierdzeniami że Real jest najlepszy na świecie bo do tego to mu jeszcze brakuje,co oni osiągnęli w tym sezonie już ?mają się za mistrza bo mają nad nami 10 pts przewagi? żart,i brak szacunku,my mamy superpuchar europy,KMŚ i superpuchar Hiszpani i wyeliminowaliśmy ich z CDR więc powtarzam niech osiągną to co Barca przez cztery lata i pogadamy wtedy

0

TosiekFCB10
Real najlepszy? na czym opierasz swoje stwierdzenia? na tym że mają 10 pts nad Barcą i odpadli CDR?.Wolne żarty,z tego ci mi wiadomo to mistrza się ogłasza i wręcza mu puchar za mistrzostwo w maju,najpierw niech Real zdobędzie potrójną koronę,KMŚ,superpuchar europy i Hiszpanii,od tego cztery lata temu Barca zaczynała żeby być najlepszą drużyną ,jak Real to osiągnie to wtedy można mówić że są najlepsi na świecie : ) puki co to Barca jest najlepsza,i pod względem osiągnięć w ostatnich latach Realowi jeszcze daleko do bycia najlepszą drużyną na świecie

0

brawo dla tego pana,przegrał LM dwa razy ale nie zwala na sędziów tylko potrafi przyznać klasę rywalowi nie to co Mou który szuka wymówek.SAF zawsze taki był i niech zostanie bo bardzo go za to szanuje : )

0

co oni do tego Pique mecz zagrał źle,to jeszcze się go czepiają o taką sytuację,a kierowca autobusu to gdzie miał oczy?,chyba widział samochód z daleka? przecież auto Pique nie wyjechało tak nagle że gościu nie miał jak zachamować

0

niebiesko-czerwony racja czerwień,jestem obiektywny sędziowie dużo pod gwiżdżą Barce racja nie mówię że nie tylko denerwuje mnie to że nikt nie widzi jak Barcę też ostatnio krzywdzą sędziowie,ostatnie gran derbi sędzia mylił się w obie strony a nie jak którzy mało obiektywni że Real odpadł bo sędzia im bramki nie u siebie bo od czterech lat nie wygrali,a później na sędziów narzekają,to jest norma w piłce pomyłki sędziów w jedną i drugą stronę kiedy zakompleksieni kibice to zrozumieją wreszcie?

0

niebiesko-czerwony,
mówisz o pierwszym meczu Barca vs chelsa? jeden albo dwa karne dla Barcy powinny być podyktowane,w rewanżu owszem eto jak dobrze pamiętam zagrał piłkę ręką i było kilka sytuacji krzywdzących chelsa i jeszcze Barca w 10 grała bo Abidal wyleciał,szkoda że nie widzi nikt tego że Barca też jest krzywdzona przez sędziów (w tym sezonie nagminnie)więc teksty typu "Overbo pamiętamy"czy coś w tym stylu są idiotyczne i żałosne

0

niech stąd wyjdą kibice Realu i innych klubów jak tutaj są,bo poziom dyskusji schodzi na psy : (.Szkoda że kibice Realu i innych drużyn nie byli tacy wyszczekani,przez cztery lata jak Real w dupę dostawał,zresztą dalej dostaje.Teraz nagle Barca ma 10 pts straty do Realu,to na naszej stronce mnożą się kibice Realu jak mrówki,wypad na swoją stronkę,mimo wszystko że Barca gra słabo na wyjazdach w lidze to w odróżnieniu do Realu to my jesteśmy cały czas w walce o trzy tytuły,Real już odpadł z CDR,jest bliski wygrania ligi ok ale LM to sprawa otwarta

0

jeżeli Carles tak mówi to tak jest i koniec kropka gramy do końca to jest Barca !!!

0

po co kibice Realu wchodzą na naszą stronę podniecać się jakie to Real bramki strzela?,robi się całkowicie zbędny syf.Co oni nie mają swojej strony,niech tam idą do widzenia

0

Cristiano_Ronaldo,
bo był delikatny faul Ramosa,a Real i tak pokazał charakterek to było świetne gran derbi : D :

0

Cristiano_Ronaldo,

niech Real zacznie grać z Barcą u siebie,bo od czterech lat nie wygrali,np w CDR a później na camp nou jednej bramki im do awansu brakło to na sędziów od razu : D taka mała uwaga,to nie prowokacja od razu mówię : ) pozdro

0

karny dla Realu słuszny,ale wcześniej czerwo dla Ramosa tyle w temacie : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?