kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedać go bo i tak pomoc dobrze obstawiona.Nie ma szans na grę jak mamy Rafinhia,Xaviego,Iniestę czy Rakiticia :)
0
A to nie możesz być mądrzejszy? Prowokator jest lepszy od kulturalnego człowieka? Nie sądzę.
1
Po co te prowokacje? Zaraz się dyskusja rozpęta...
0
"Stąd"
1
Ale poprawnie to pisać mógłbyś.
0
Wreszcie odpoczynek :) Dobrze mu to zrobi.
0
Kłania się czytanie ze zrozumieniem.Gdzie napisane że go sprzedaje?
1
Rakitić i Suarez najlepsi.Messi słabszy mecz.To samo Neymar.Piłkarze Granady to symulanci a Luis Enrique potrafi w ekwilibrystyczny sposób zagrać piłkę.Wynik lepszy niż gra...
1
To co był już taki "inteligent" co Messiego sprzedaje? :D
1
Morata? :D Bez komentarza...
0
The English Media "Suarez tried to bite Demichelis" Na fejsie cules de Barcelona jest krótki filmik :D
0
A z kim oni grają? Ze słabeuszem? Owszem mają zawodników ale Barca ma również takich którzy ich mogą dobić :)
0
On chciał przy słupku idealnie głową zmieścić :D Troszku się nie udało,no ale nic się nie stało.
0
Zdarza się najlepszym :) No ale fakt faktem że tą dobitkę to on powinien z zamkniętymi oczami wykończyć :D Niemniej i tak chyba City nie ugra nic z Barceloną w rewanżu.Musieliby strzelić 2 nie tracąc żadnej.Mało to realne.
1
Oby tak dalej :)
0
Odświeżył ją to ma :)
0
Brak słów i Armagiedon...
0
Chyba pod kątem buractwa...
0
Po zwycięstwo.Chociaż remisik bramkowy w ciemno bym brał :D
0
Co za kalectwo :(
1
Nie do przyjęcia to jest.Dwa mecze u siebie przegrać i to z średniakami? Gdyby nie te dwie gafy to byśmy prowadzili.To się nie miało prawa zdarzyć.
0
Wychodzi moja irytacja :D Nie przeczę.Oby Malaga spadła.Na porażkę przyczyniło się kilka czynników,jak niedokładność Barcy czy właśnie ułomność sędziego :D
2
Brakowało dokładności i wyszło.Oby ta frajerska Malaga spadła.Cwaniaki jedne.Sędzia to istna parodia i szczyt ułomności.
1
Zdecydowanie sportu :) Bartra musi grać :)
2
Tak jego mina mówi co innego :D
1
Pogbę niech sobie kupią.Od Busiego wara :)
0
Nieskuteczna ta Legia.Oni mogli to wygrać bo Ajax tak na dobrą sprawę niczego wielkiego nie pokazał poza golem Milika :)
0
Nic tylko brać przykład :)
6
To nie przypadek że Puyol a teraz Abi odmawiają Barcelonie: )
0
A ja uważam że dopóki realne są szanse matematyczne na mistrzostwo to każdym meczem się wygrywam je :D