0

Sprzedać go bo i tak pomoc dobrze obstawiona.Nie ma szans na grę jak mamy Rafinhia,Xaviego,Iniestę czy Rakiticia :)

0

A to nie możesz być mądrzejszy? Prowokator jest lepszy od kulturalnego człowieka? Nie sądzę.

1

Po co te prowokacje? Zaraz się dyskusja rozpęta...

0

"Stąd"

1

Ale poprawnie to pisać mógłbyś.

0

Wreszcie odpoczynek :) Dobrze mu to zrobi.

0

Kłania się czytanie ze zrozumieniem.Gdzie napisane że go sprzedaje?

1

Rakitić i Suarez najlepsi.Messi słabszy mecz.To samo Neymar.Piłkarze Granady to symulanci a Luis Enrique potrafi w ekwilibrystyczny sposób zagrać piłkę.Wynik lepszy niż gra...

1

To co był już taki "inteligent" co Messiego sprzedaje? :D

1

Morata? :D Bez komentarza...

0

The English Media "Suarez tried to bite Demichelis" Na fejsie cules de Barcelona jest krótki filmik :D

0

A z kim oni grają? Ze słabeuszem? Owszem mają zawodników ale Barca ma również takich którzy ich mogą dobić :)

0

On chciał przy słupku idealnie głową zmieścić :D Troszku się nie udało,no ale nic się nie stało.

0

Zdarza się najlepszym :) No ale fakt faktem że tą dobitkę to on powinien z zamkniętymi oczami wykończyć :D Niemniej i tak chyba City nie ugra nic z Barceloną w rewanżu.Musieliby strzelić 2 nie tracąc żadnej.Mało to realne.

1

Oby tak dalej :)

0

Odświeżył ją to ma :)

0

Brak słów i Armagiedon...

0

Chyba pod kątem buractwa...

0

Po zwycięstwo.Chociaż remisik bramkowy w ciemno bym brał :D

0

Co za kalectwo :(

1

Nie do przyjęcia to jest.Dwa mecze u siebie przegrać i to z średniakami? Gdyby nie te dwie gafy to byśmy prowadzili.To się nie miało prawa zdarzyć.

0

Wychodzi moja irytacja :D Nie przeczę.Oby Malaga spadła.Na porażkę przyczyniło się kilka czynników,jak niedokładność Barcy czy właśnie ułomność sędziego :D

2

Brakowało dokładności i wyszło.Oby ta frajerska Malaga spadła.Cwaniaki jedne.Sędzia to istna parodia i szczyt ułomności.

1

Zdecydowanie sportu :) Bartra musi grać :)

2

Tak jego mina mówi co innego :D

1

Pogbę niech sobie kupią.Od Busiego wara :)

0

Nieskuteczna ta Legia.Oni mogli to wygrać bo Ajax tak na dobrą sprawę niczego wielkiego nie pokazał poza golem Milika :)

0

Nic tylko brać przykład :)

6

To nie przypadek że Puyol a teraz Abi odmawiają Barcelonie: )

0

A ja uważam że dopóki realne są szanse matematyczne na mistrzostwo to każdym meczem się wygrywam je :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?